ZÁPAS
30.05.21 | 1. kolo kval. | Anton Semenov | Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
01.08.02, 21 Let
01.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
08.01.03, 21 Let
08.01.03, 21 Let
Anton Semenov vs. Farzan Amiri - Vzájemné zápasy
30.05.21 | 1. kolo kval. | Anton Semenov | Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Anton Semenov form & Farzan Amiri form
Anton Semenov - poslední zápasy
M25 Weston - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Johns | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Hugo Cazaban | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Paul Woerner | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Farzan Amiri - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Marco Miceli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Cagan Celik | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Patrick Toman | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mahmut Emre Gurmeric | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. James Connel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ancedy | 1-4, - Farzan Amiri - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Samat Mustafin | 5-7, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Krylov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Maceo Simpson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Dax Donders | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Mintas | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Linang Xiao | 1-6, 0-6 | detail zápasu |