ZÁPAS
07.12.19 | semifinále | Anton Matusevich | Alexis Galarneau | 6-4, 2-1, - skreč | M15 Tallahassee | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anton Matusevich | Alexis Galarneau | |
1. podání % | 29/44 (66%) | 35/46 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/29 (79%) | 23/35 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/15 (33%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 20/46 (43%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 48/90 (53%) | 42/90 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anton Matusevich | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-1 | Alexis Galarneau | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anton Matusevich | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Alexis Galarneau | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-4 | Alexis Galarneau | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anton Matusevich | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Alexis Galarneau | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Anton Matusevich | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Alexis Galarneau | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anton Matusevich | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexis Galarneau | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anton Matusevich vs. Alexis Galarneau - Vzájemné zápasy
07.12.19 | semifinále | Anton Matusevich | Alexis Galarneau | 6-4, 2-1, Alexis Galarneau - skreč | detail zápasu | M15 Tallahassee | tvrdý I. |
Anton Matusevich form & Alexis Galarneau form
Anton Matusevich - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcello Serafini | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fabien Salle | 7-63, 2-0, Fabien Salle - skreč | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Charles Broom | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Gomez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jacob Fearnley | Jacob Fearnley - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Daniel Cox | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Silva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Lukas Pokorny | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 1-0, Jacob Fearnley - skreč | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kyle Edmund | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Karl Friberg | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 7-65, 2-1, Giles Hussey - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-74, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Alexis Galarneau - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Quentin Halys | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 6-79, 0-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Zachary Svajda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Denis Kudla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Sonego | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Stricker | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-710, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Bjorn Fratangelo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Philip Sekulic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Tung-Lin Wu | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Kei Nishikori | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu |