ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Anthony Popyrin | Haesun Lee | 6-0, - skreč | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
24.08.00, 23 Let
24.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
09.11.04, 19 Let
09.11.04, 19 Let
Anthony Popyrin vs. Haesun Lee - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Anthony Popyrin | Haesun Lee | 6-0, Haesun Lee - skreč | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Anthony Popyrin form & Haesun Lee form
Anthony Popyrin - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Friis | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Fayzullo Mirzaganiyev | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 4-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 1-4, - Anthony Popyrin - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Consonni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Joe Leather | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Hanival Kahsay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Xavier Lawrence | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucian Mischker | 6-76, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 7-68, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Lukas Palovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Haesun Lee | 6-0, Haesun Lee - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 7-64, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Al - tvrdý | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Niels Visker | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.23 kvalifik. | vs. Artem Podorozhnyi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Om Gupta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Pablo Trochu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu |
Haesun Lee - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 0-6, - Haesun Lee - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | - Haesun Lee - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Johannes Ingildsen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Bang Shuo Yin | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Jun Ha Hyun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Yeongseok Jeong | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hugh Callaghan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Jea Moon Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Taki Adachi | 7-5, 6-2 | detail zápasu |