ZÁPAS
09.11.21 | kvalifik. | Anthony Genov | Pietro Marino | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anthony Genov | Pietro Marino | |
1. podání % | 28/41 (68%) | 37/52 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/52 (54%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pietro Marino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anthony Genov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Pietro Marino | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Anthony Genov | 2-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Pietro Marino | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anthony Genov | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Pietro Marino | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anthony Genov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Pietro Marino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anthony Genov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Pietro Marino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Anthony Genov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-1 | Pietro Marino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Pietro Marino | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anthony Genov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-1 |
Bulharsko
02.03.02, 22 Let
10 431 $
02.03.02, 22 Let
10 431 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anthony Genov vs. Pietro Marino - Vzájemné zápasy
09.11.21 | kvalifik. | Anthony Genov | Pietro Marino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Anthony Genov form & Pietro Marino form
Anthony Genov - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Teo Masera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 4-6, 0-1, - Anthony Genov - skreč | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Pietro Marino - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Simone Agostini | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Emil Rast | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tommaso Schold | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Christian Carassai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Nicola Rispoli | 3-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Dax Donders | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 3-6, 2-6 | detail zápasu |