ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Anis Ghorbel | Serafin Zund | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lichtenštajnsko
04.10.01, 22 Let
04.10.01, 22 Let
Anis Ghorbel vs. Serafin Zund - Vzájemné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Anis Ghorbel | Serafin Zund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Anis Ghorbel form & Serafin Zund form
Anis Ghorbel - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Ryota Tanuma | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | - | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Moez Echargui | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.20 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.20 1. kolo | vs. Vincent Knoess | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.20 kvalifik. | vs. Thibault Verdier | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.20 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 4-6, - Anis Ghorbel - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-2, - Anis Ghorbel - skreč | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Charles Tzicas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Giorgio Ricca | 6-0, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu |
Serafin Zund - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Mehdi Sadaoui | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Efremov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Brown | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 7-62, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Florian Broska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Niklas Waldner | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vito Horvat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Can Ayral | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Morolli | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-2, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Syl Gaxherri | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-73, 0-3, - Serafin Zund - skreč | detail zápasu |