ZÁPAS
25.11.21 | 2. kolo | Andrew Paulson | Jiri Barnat | 7-5, 1-0, - skreč | M15 Ostrava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrew Paulson | Jiri Barnat | |
1. podání % | 17/31 (55%) | 28/59 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/17 (76%) | 22/28 (79%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/14 (57%) | 8/31 (26%) |
Vyhrané break-bally | 3/11 (27%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/59 (49%) | 10/31 (32%) |
Vyhrané body celkem | 50/90 (56%) | 40/90 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andrew Paulson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jiri Barnat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Andrew Paulson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Jiri Barnat | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Jiri Barnat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jiri Barnat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andrew Paulson | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Jiri Barnat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrew Paulson | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Jiri Barnat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Andrew Paulson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jiri Barnat | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Andrew Paulson vs. Jiri Barnat - Vzájemné zápasy
26.09.22 | 1. kolo | Andrew Paulson | Jiri Barnat | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Prostejov | antuka |
25.11.21 | 2. kolo | Andrew Paulson | Jiri Barnat | 7-5, 1-0, Jiri Barnat - skreč | detail zápasu | M15 Ostrava | tvrdý I. |
Andrew Paulson form & Jiri Barnat form
Andrew Paulson - poslední zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Jiri Barnat - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 7-5 | detail zápasu |