ZÁPAS
09.05.21 | 1. kolo kval. | Andrew Paulson | Jakub Katuch | 6-3, 3-6, 10-6 | M25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
03.11.02, 21 Let
03.11.02, 21 Let
Andrew Paulson vs. Jakub Katuch - Vzájemné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Andrew Paulson | Jakub Katuch | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Andrew Paulson form & Jakub Katuch form
Andrew Paulson - poslední zápasy
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | detail zápasu |
Jakub Katuch - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Xavier Lawrence | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. George Lazarov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Dominic Ducariu | 6-73, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 6-1, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Carl Holder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Rares Petru Popa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 3-6, 0-3, - Jakub Katuch - skreč | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nino Valentino Agape | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Blaz Rola | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Norbert Marosik | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Achilles Belkovics | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Lucas Obeid | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Siavash Shirdel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mahdi Samet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-1, 6-0 | detail zápasu |