Andres Molteni/Hugo Nys vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 07.10.2020

Andres Molteni/Hugo Nys vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 07.10.2020 - Parma Challenger - porovnání

ZÁPAS

07.10.201. koloAndres Molteni/Hugo Nys Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop 6-74, 6-4, 10-4 Italy Parma Challenger antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Andres Molteni/Hugo NysMarcelo Demoliner/Matwe Middelkoop
1. podání %46/73 (63%)52/74 (70%)
Vyhrané body z 1.podání33/46 (72%)36/52 (69%)
Vyhrané body z 2.podání15/27 (56%)11/22 (50%)
Vyhrané break-bally3/5 (60%)2/4 (50%)
Vyhrané body z returnu27/74 (36%)25/73 (34%)
Vyhrané body celkem75/147 (51%)72/147 (49%)
Dvojchyby31
Esa46

STATISTIKY ZÁPASU

1
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva0-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
0-1Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva0-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40
0-3Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva0-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-4Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva2-4
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
3-4Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva3-5
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40
4-5Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva5-5
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
6-5Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva6-6
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6
6-74
2
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva0-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
1-1Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-1Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva3-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
4-2Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva4-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
5-3Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40
Andres Molteni/Hugo Nys Andres Molteni/Hugo Nys podáva5-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-4
3
0-0Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 7-2, 8-2, 8-3, 9-3, 9-4
10-4

Andres Molteni
Argentina
15.03.88, 32 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Brazília
18.01.89, 31 Let







Marcelo Demoliner
Hugo Nys
Francúzsko
16.02.91, 29 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Holandsko
03.09.83, 37 Let




Matwe Middelkoop
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Andres Molteni/Hugo Nys vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop - Vzájemné zápasy

07.10.201. koloAndres Molteni/Hugo NysMarcelo Demoliner/Matwe Middelkoop6-74, 6-4, 10-4 detail zápasuItaly Parma Challenger antuka

Andres Molteni/Hugo Nys - poslední zápasy

Italy Parma Challenger - antuka
09.10.20
semifinále
vs. Marcelo Arevalo/Tomislav Brkic7-5, 4-6, 9-11 prohradetail zápasu
08.10.20
čtvrtfinále
vs. Federico Gaio/Paolo Lorenzi6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.10.20
1. kolo
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop6-74, 6-4, 10-4 výhradetail zápasu
France Paris - antuka
02.10.20
2. kolo
vs. Mate Pavic/Bruno Soares5-7, 4-6 prohradetail zápasu
29.09.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Forli Challenger - antuka
22.09.20
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Aleksandr Nedovesov6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
France Aix En - antuka
12.09.20
finále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 7-64 výhradetail zápasu
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Enzo Couacaud/Albano Olivetti6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.09.20
semifinále
vs. Simone Bolelli/Maximo Gonzalez7-5, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Pablo Cuevas/Renzo Olivo6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Italy Cordenons Challenger - antuka
05.09.20
finále
vs. Ariel Behar/Andrey Golubev5-7, 4-6 prohradetail zápasu
04.09.20
semifinále
vs. Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn6-3, 6-75, 10-8 výhradetail zápasu
03.09.20
čtvrtfinále
vs. Sergio Martos Gornes/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.09.20
1. kolo
vs. Quentin Halys/Alexandre Muller5-7, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague II - antuka
25.08.20
1. kolo
vs. Kimmer Coppejans/Sergio Martos Gornes1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Prague Challenger - antuka
19.08.20
1. kolo
vs. N.Sriram Balaji/Kimmer Coppejans5-7, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
26.01.20
3. kolo
vs. Max Purcell/Luke Saville3-6, 5-7 prohradetail zápasu
24.01.20
2. kolo
vs. Raven Klaasen/Oliver Marach6-75, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Alex Bolt/Matthew Ebden4-6, 6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Australia Bendigo Challenger - tvrdý
15.01.20
čtvrtfinále
vs. Ariel Behar/Matt Reid6-1, 3-6, 13-15 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Nicholas Monroe/Jack Withrow4-6, 7-61, 10-6 výhradetail zápasu

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop - poslední zápasy

Russia St. Petersburg - tvrdý I.
18.10.20
finále
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin2-6, 6-74 prohradetail zápasu
17.10.20
semifinále
vs. Alexander Bublik/Reilly Opelka6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
15.10.20
čtvrtfinále
vs. Taylor Harry Fritz/Cameron Norrie6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen7-61, 7-67 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
07.10.20
1. kolo
vs. Andres Molteni/Hugo Nys7-64, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
30.09.20
1. kolo
vs. Daniel Evans/Hubert Hurkacz6-72, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Austria Kitzbuhel - antuka
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Oliver Marach/Jurgen Melzer5-7, 7-64, 9-11 prohradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Sebastian Ofner/Jurij Rodionov7-5, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
05.09.20
2. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.20
1. kolo
vs. Nicolas Mahut/Jan-Lennard Struff6-74, 7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Andre Goransson5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay7-5, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos2-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Jaume Antoni Munar Clar/Casper Ruud6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Marco Cecchinato/Albert Ramos-Vinolas6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
09.02.20
finále
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni6-3, 7-64 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.02.20
čtvrtfinále
vs. Federico Gaio/Pedro Martinez Portero7-65, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Pedro Cachin/Juan Pablo Ficovich6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Tennys Sandgren/Jack Withrow6-4, 6-74, 6-78 prohradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
14.01.20
1. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
07.01.20
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-710, 7-65, 7-10 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
19.10.19
finále
vs. Simone Bolelli/Andres Molteni6-1, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.19
semifinále
vs. Thomas Fabbiano/Andreas Seppi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys6-3, 7-61 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Christian Garin/John-Patrick Smith6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
09.10.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys3-6, 6-72 prohradetail zápasu
China Zhuhai - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-72, 6-74 prohradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski7-64, 6-3 výhradetail zápasu
<