ZÁPAS
26.11.19 | 1. kolo | Andres Gabriel Ciurletti | Emiliano Troche | 6-1, 6-0 | M15 Maldonado | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Andres Gabriel Ciurletti | Emiliano Troche | |
1. podání % | 22/41 (54%) | 22/36 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/22 (86%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/36 (75%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkem | 54/77 (70%) | 23/77 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Andres Gabriel Ciurletti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Emiliano Troche | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andres Gabriel Ciurletti | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Emiliano Troche | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andres Gabriel Ciurletti | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
4-1 | Emiliano Troche | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andres Gabriel Ciurletti | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Emiliano Troche | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andres Gabriel Ciurletti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Emiliano Troche | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andres Gabriel Ciurletti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Emiliano Troche | |
0-0 | ||
Andres Gabriel Ciurletti | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Argentina
04.01.98, 26 Let
14 897 $
04.01.98, 26 Let
14 897 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uruguay
07.04.01, 22 Let
07.04.01, 22 Let
Andres Gabriel Ciurletti vs. Emiliano Troche - Vzájemné zápasy
26.11.19 | 1. kolo | Andres Gabriel Ciurletti | Emiliano Troche | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Maldonado | antuka |
Andres Gabriel Ciurletti form & Emiliano Troche form
Andres Gabriel Ciurletti - poslední zápasy
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 2-0, Felipe Derdoy - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Pini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Gallego | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Felipe Derdoy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Karol Malirz | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Brun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 2. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Tadeo Gaggiofatto | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Julian Cundom | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Martinez | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Bautista Leguizamon | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Emiliano Troche - poslední zápasy
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Omer Yeshaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Zura Tkemaladze | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Langmajer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 7-5, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Takashi Saito | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Alejo Vilaro | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 7-61, Julian Gimenez - skreč | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Gianluca Ballotta | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Benjamin | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Guillermo Aracena | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Mauricio Echazu | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
04.11.17 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 0-6, 1-6 | detail zápasu |