ZÁPAS
06.03.23 | kvalifik. | Andrea Guerrieri | Alexis Boureau | 6-2, 6-3 | M15 Creteil | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Andrea Guerrieri | Alexis Boureau | |
1. podání % | 36/49 (73%) | 38/53 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/36 (78%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/13 (38%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/53 (53%) | 16/49 (33%) |
Vyhrané body celkem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexis Boureau | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Andrea Guerrieri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Alexis Boureau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexis Boureau | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alexis Boureau | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Andrea Guerrieri | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexis Boureau | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Guerrieri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Alexis Boureau | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Guerrieri | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alexis Boureau | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Guerrieri | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Alexis Boureau | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
25.04.96, 27 Let
17 119 $
25.04.96, 27 Let
17 119 $
Andrea Guerrieri vs. Alexis Boureau - Vzájemné zápasy
06.03.23 | kvalifik. | Andrea Guerrieri | Alexis Boureau | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Creteil | tvrdý I. |
Andrea Guerrieri form & Alexis Boureau form
Andrea Guerrieri - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Martin Klizan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Milan Welte | 6-74, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Henrik Wiersholm | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adam Heinonen | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amit Vales | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jerome Kym | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-1, 6-72, 4-1, Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Blockx | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 6-71, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Henrique Rocha | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Andrea Colombo | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Alexis Boureau - poslední zápasy
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Berger | 1-2, - Alexis Boureau - skreč | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Martim Simoes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Johannes Seeman | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexis Berquier | 1-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jeremy Jahn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Thorben Sannen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.23 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-63, 6-75, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Tristan Piombo | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Clement Kubiak | 3-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Babji Siva Atturu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |