ZÁPAS
25.06.19 | kvalifik. | Andrea Bolla | Mateusz Terczynski | 7-5, 4-6, 10-5 | M15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
28.10.98, 25 Let
11 409 $
28.10.98, 25 Let
11 409 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.03.96, 28 Let
21 841 $
02.03.96, 28 Let
21 841 $
Andrea Bolla vs. Mateusz Terczynski - Vzájemné zápasy
25.06.19 | kvalifik. | Andrea Bolla | Mateusz Terczynski | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | M15 Alkmaar | antuka |
Andrea Bolla form & Mateusz Terczynski form
Andrea Bolla - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Aziz Missaoui | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Petr Mastalka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Gleb Sakharov | 0-6, 0-2, - Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Andre Szilvassy | 7-66, 7-64 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-72, 0-6, - Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Marchetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Joris Moret | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Iannis Miletich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Roman Postolka | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mario Nicosia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 4-6, 7-5, Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Cyril Respaut | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Mateusz Terczynski - poslední zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |