ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Andre Stewart | Keanu Elias Immler | 6-4, 6-0 | M25 Portimao | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Portugalsko
05.09.04, 19 Let
05.09.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
20.04.01, 22 Let
20.04.01, 22 Let
Andre Stewart vs. Keanu Elias Immler - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Andre Stewart | Keanu Elias Immler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M25 Portimao | tvrdý |
Andre Stewart form & Keanu Elias Immler form
Andre Stewart - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Schaefer | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Francisco Rocha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Alen Bill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 6-2, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Marincas | 6-74, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Fred Simonsson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Diogo Coelho | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Artiom Dorofeev | 2-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Andre Amaro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-3, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 2-6, 0-1, - Andre Stewart - skreč | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Iago Dominguez Alvarez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Keanu Elias Immler - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Duarte Trocado | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Henrique Bork | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julius Bult | 5-7, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Miguel Garcia | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Joao Dinis Silva | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sogn Biskop | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-1, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Silva (POR) | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Javier Molino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Miharu Bowles-Rokudo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Tao Mu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.22 kvalifik. | vs. Mikel Martinez | 6-0, 6-2 | detail zápasu |