ZÁPAS
12.06.22 | 1. kolo kval. | Amit Vales | Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | M15 Raanana | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
01.06.02, 21 Let
01.06.02, 21 Let
Amit Vales vs. Alexander Gaponenko - Vzájemné zápasy
12.06.22 | 1. kolo kval. | Amit Vales | Alexander Gaponenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Raanana | tvrdý |
Amit Vales form & Alexander Gaponenko form
Amit Vales - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 0-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Ioannis Xilas | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Corban Crowther | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Christos Glavas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Linghao Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Vitawin Sighakarn | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-0, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Natthayut Nithithananont | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Christos Glavas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Peter Heller | 2-6, - Amit Vales - skreč | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Finn Murgett | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Roland Hlavac | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 6-71, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Eyal Shyovitz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Issei Okamura | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
05.08.23 finále | vs. Yshai Oliel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Ofek Shimanov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tom Paris | 7-64, 6-1 | detail zápasu |
Alexander Gaponenko - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Connor Kruger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Niv Zuckerman | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Itay Feigin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
01.11.21 kvalifik. | vs. Lev Levyatov | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Josh Roe Flannelly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Sahar Simon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Arthur Bernabe | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 7-65, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Nekhoroshev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 4-6, - Alexander Gaponenko - skreč | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Edan Leshem | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 6-3, 5-4 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-4 | detail zápasu |