ZÁPAS
12.12.19 | 1. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Yanki Erel | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alvaro Lopez San Martin | Yanki Erel | |
1. podání % | 32/51 (63%) | 38/76 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/32 (84%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 16/38 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/76 (49%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alvaro Lopez San Martin | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alvaro Lopez San Martin | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Yanki Erel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alvaro Lopez San Martin | 3-3 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alvaro Lopez San Martin vs. Yanki Erel - Vzájemné zápasy
19.12.19 | 2. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Yanki Erel | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
12.12.19 | 1. kolo | Alvaro Lopez San Martin | Yanki Erel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Alvaro Lopez San Martin form & Yanki Erel form
Alvaro Lopez San Martin - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Yanki Erel - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu |