ZÁPAS
11.11.21 | 2. kolo | Alexis Musialek | Jannik Maute | 6-1, 4-3, - skreč | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexis Musialek | Jannik Maute | |
1. podání % | 20/32 (63%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/20 (85%) | 16/27 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/12 (92%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 21/42 (50%) | 4/32 (13%) |
Vyhrané body celkem | 49/74 (66%) | 25/74 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jannik Maute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexis Musialek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jannik Maute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexis Musialek | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Jannik Maute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexis Musialek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jannik Maute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alexis Musialek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Jannik Maute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexis Musialek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Jannik Maute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexis Musialek | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Jannik Maute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexis Musialek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Jannik Maute | |
0-0 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
31.12.03, 20 Let
31.12.03, 20 Let
Alexis Musialek vs. Jannik Maute - Vzájemné zápasy
11.11.21 | 2. kolo | Alexis Musialek | Jannik Maute | 6-1, 4-3, Jannik Maute - skreč | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Alexis Musialek form & Jannik Maute form
Alexis Musialek - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Paul Cayre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
22.06.22 2. kolo | vs. Akira Santillan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Luca Potenza | 1-6, 0-3, - Alexis Musialek - skreč | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
20.03.22 finále | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.22 semifinále | vs. Cayetano March | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.22 čtvrtfinále | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.22 2. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 6-710, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Sean Cuenin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Pietro Marino | 7-61, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
14.01.22 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
13.01.22 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Niklas Schell | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
10.12.21 čtvrtfinále | vs. Marco Brugnerotto | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.21 2. kolo | vs. Colin Markes | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.21 1. kolo | vs. Daniel Baquero | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Matthew Foster-Estwick | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Jannik Maute - poslední zápasy
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Michael Agwi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Dario Drebenstedt | 6-0, 3-1, Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Thibault Frumholz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Filipp Orlovskiy | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Evgenios Vasilakis | - Jannik Maute - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Benaim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Niklas Schell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Seydina Andre | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Jake Bhangdia | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Aurelien Schmitt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Peter Nad | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Peter Nad | 4-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Richard Brooks | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 6-0 | detail zápasu |