ZÁPAS
18.01.16 | 2. kolo kval. | Alexis Klegou | Loick Bruandet | 6-3, 6-1 | France F2 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
12.06.98, 25 Let
12.06.98, 25 Let
Alexis Klegou vs. Loick Bruandet - Vzájemné zápasy
18.01.16 | 2. kolo kval. | Alexis Klegou | Loick Bruandet | 6-3, 6-1 | detail zápasu | France F2 | tvrdý I. |
Alexis Klegou form & Loick Bruandet form
Alexis Klegou - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.03.22 Rubber 1 | vs. Hong Kit Wong | 6-1, 4-6, 1-4, - Alexis Klegou - skreč | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Maxence Beauge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Clement Larriere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 0-1, - Alexis Klegou - skreč | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Raphael Baltensperger | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Roman Revkov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.19 kvalifik. | vs. Florent Bax | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Skander Ben Abdallah | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Errol Smith | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Ivan Davydov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
02.11.18 čtvrtfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.18 2. kolo | vs. Arthur Bernabe | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 3-6, 6-1, 1-3, - Alexis Klegou - skreč | detail zápasu | |
17.10.18 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nigeria F5 - tvrdý | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.18 1. kolo | vs. Adebola Obasoto | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Nigeria F4 - tvrdý | ||||
05.10.18 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Darryl Hale | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - tvrdý | ||||
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anis Ghorbel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - tvrdý | ||||
15.09.18 semifinále | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Moritz Trocker | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.18 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Amaury Delmas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Belgium F6 - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Germany F7 - antuka | ||||
13.07.18 čtvrtfinále | vs. Jonas Merckx | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Loick Bruandet - poslední zápasy
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Yahor Yatsyk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F10 - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Greece F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Greece F1 - tvrdý | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Ilija Vucic | 6-3, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Ioannis Marios Kokkinakis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Quim Sorni Chavarria | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F32 - antuka | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Oscar Mancineiras Cornella | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-74, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F31 - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Sylvester Emmanuel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Alejandro Martinez Dura | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F7 - antuka | ||||
27.07.17 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.17 kvalifik. | vs. Henrik Traskin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Jan Malmon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Mateusz Piatek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Maciej Jablonski | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
France F14 - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Hugo Tixier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Agustin Suarez Gonzalez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Fernando Yamacita | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.17 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
France F2 - tvrdý I. | ||||
17.01.17 1. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 2-6 | detail zápasu |