ZÁPAS
10.10.21 | 1. kolo kval. | Alexis Galarneau | Daniel Alejandro Ortiz | 6-2, 6-1 | Santiago 3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexis Galarneau | Daniel Alejandro Ortiz | |
1. podání % | 28/45 (62%) | 24/41 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/28 (89%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 56/86 (65%) | 30/86 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexis Galarneau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Daniel Alejandro Ortiz | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Alexis Galarneau | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Daniel Alejandro Ortiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexis Galarneau | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Daniel Alejandro Ortiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexis Galarneau | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Daniel Alejandro Ortiz | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alexis Galarneau | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Daniel Alejandro Ortiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexis Galarneau | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Daniel Alejandro Ortiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexis Galarneau | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Daniel Alejandro Ortiz | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexis Galarneau | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
24.09.99, 24 Let
24.09.99, 24 Let
Alexis Galarneau vs. Daniel Alejandro Ortiz - Vzájemné zápasy
10.10.21 | 1. kolo kval. | Alexis Galarneau | Daniel Alejandro Ortiz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Santiago 3 | antuka |
Alexis Galarneau form & Daniel Alejandro Ortiz form
Alexis Galarneau - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. James Duckworth | 7-61, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Quentin Halys | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Brandon Holt | 6-79, 0-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Zachary Svajda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-76, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ethan Quinn | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Denis Kudla | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Enzo Couacaud | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
13.09.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Sonego | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Dominic Stricker | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Winnipeg Challenger - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 6-710, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Bjorn Fratangelo | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 finále | vs. Philip Sekulic | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Tung-Lin Wu | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tristan Schoolkate | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Kei Nishikori | 6-73, 1-6 | detail zápasu |
Daniel Alejandro Ortiz - poslední zápasy
Santiago 3 - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Federico Moreno | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Dimitri Badra | 6-4, Dimitri Badra - skreč | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bolivia F3 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Bolivia F2 - antuka | ||||
17.09.18 2. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Cenoz | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bolivia F1 - antuka | ||||
11.09.18 kvalifik. | vs. Javier Naser | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Agustin Ozcoidi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ecuador F2 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Julian Gimenez | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ecuador F1 - tvrdý | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Javier Naser | 5-7, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Matias Ezequiel Vitola | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Alan Kohen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F1 - antuka | ||||
16.05.18 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.18 kvalifik. | vs. Ramiro Pioli Tizon | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Alan Postay | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Naim Antonio Jalil Saavedra | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chile F5 - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Gerardo Cornejo | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu |