ZÁPAS
26.01.20 | 1. kolo kval. | Alexandre Aubriot | Antoine Ghibaudo | 6-3, 2-6, 10-7 | M15 Veigy | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandre Aubriot | Antoine Ghibaudo | |
1. podání % | 38/70 (54%) | 43/66 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 31/43 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/32 (44%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 1/3 (33%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 27/66 (41%) | 28/70 (40%) |
Vyhrané body celkem | 69/136 (51%) | 67/136 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandre Aubriot | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandre Aubriot | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandre Aubriot | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Aubriot | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexandre Aubriot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Antoine Ghibaudo | |
0-0 | ||
Alexandre Aubriot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
1-2 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandre Aubriot | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Alexandre Aubriot | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Antoine Ghibaudo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
10-7 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandre Aubriot vs. Antoine Ghibaudo - Vzájemné zápasy
26.01.20 | 1. kolo kval. | Alexandre Aubriot | Antoine Ghibaudo | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Veigy | koberec |
Alexandre Aubriot form & Antoine Ghibaudo form
Alexandre Aubriot - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Seydina Andre | 2-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.24 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Cyril Vandermeersch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Luc Fomba | 4-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Theo Papamalamis | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Mae Malige | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Thijmen Loof | 3-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Leo Raquillet | 6-3, 4-6, 21-19 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Stijn Pel | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Dan Added | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Louis Dussin | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Adrien Gobat | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 3-6, 6-75 | detail zápasu |
Antoine Ghibaudo - poslední zápasy
M15 Lons - tvrdý I. | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Benjamin Vitter | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamas Szigeti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 6-4, 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Tomasetto | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arthur Nagel | 7-64, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Ricardas Berankis | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
18.01.24 čtvrtfinále | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-3, 6-74, 0-1, - Antoine Ghibaudo - skreč | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandre Ruscica | 6-4, 6-4 | detail zápasu |