ZÁPAS
08.10.19 | 1. kolo | Alexander Zgirovsky | Matvey Minin | 6-0, 6-2 | M15 Karshi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Zgirovsky | Matvey Minin | |
1. podání % | 27/41 (66%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/27 (81%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 12/41 (29%) |
Vyhrané body celkem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 6 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexander Zgirovsky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Matvey Minin | |
0-0 | ||
Alexander Zgirovsky | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
3-0 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Zgirovsky | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
5-0 | Matvey Minin | |
0-0, 0-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Alexander Zgirovsky | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Matvey Minin | |
0-0 | ||
Alexander Zgirovsky | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-0 | Matvey Minin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Zgirovsky | 4-0 | |
0-0 | ||
Alexander Zgirovsky | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Matvey Minin | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Zgirovsky vs. Matvey Minin - Vzájemné zápasy
08.10.19 | 1. kolo | Alexander Zgirovsky | Matvey Minin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Karshi | tvrdý |
Alexander Zgirovsky form & Matvey Minin form
Alexander Zgirovsky - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Branko Djuric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - skreč | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Matvey Minin - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |