ZÁPAS
09.05.21 | finále | Alexander Erler | Adrian Andreev | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Erler | Adrian Andreev | |
1. podání % | 24/42 (57%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/24 (83%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 14/42 (33%) |
Vyhrané body celkem | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexander Erler | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexander Erler | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Erler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Erler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Erler | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Adrian Andreev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexander Erler | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Adrian Andreev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Erler vs. Adrian Andreev - Vzájemné zápasy
09.05.21 | finále | Alexander Erler | Adrian Andreev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Alexander Erler form & Adrian Andreev form
Alexander Erler - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Marc-Andrea Huesler | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Emil Ruusuvuori | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cagliari Challenger - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-68, 7-63 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
17.10.22 kvalifik. | vs. Tim Van Rijthoven | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.22 kvalifik. | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Marko Topo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Horansky | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Lukas Klein | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.22 kvalifik. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-1, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-74, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 2 - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bengalaru 1 - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Adrian Andreev - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detail zápasu |