ZÁPAS
08.07.19 | 1. kolo kval. | Alexander Chepik | Davud Amirov | 6-2, 6-4 | M15 Almaty | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Chepik | Davud Amirov | |
1. podání % | 33/65 (51%) | 44/58 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/33 (82%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/32 (41%) | 7/14 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 27/58 (47%) | 25/65 (38%) |
Vyhrané body celkem | 67/123 (54%) | 56/123 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 10 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexander Chepik | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Davud Amirov | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Alexander Chepik | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Davud Amirov | |
0-0 | ||
Alexander Chepik | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Davud Amirov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexander Chepik | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Davud Amirov | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Alexander Chepik | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Davud Amirov | |
0-0, 15-0 | ||
Alexander Chepik | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Davud Amirov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexander Chepik | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Davud Amirov | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Alexander Chepik | 5-1 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Davud Amirov | |
0-0 | ||
Alexander Chepik | 5-3 | |
5-4 | Davud Amirov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-4 |
Rusko
06.05.96, 27 Let
06.05.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.02.99, 25 Let
02.02.99, 25 Let
Alexander Chepik vs. Davud Amirov - Vzájemné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Alexander Chepik | Davud Amirov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Almaty | tvrdý |
Alexander Chepik form & Davud Amirov form
Alexander Chepik - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kirill Kolganov | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Ruslan Kastsiukevich | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alexander Vlahos | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 7-64, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Radenkovic | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Fantini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Makoto Ochi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Kai-I Wang | 6-3, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Tiago Torres | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Peter Alam | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Beires | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Uriage - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Colne | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Adrien Burdet | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Leo Vuillaume | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Sucevic | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Stater | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Victor Bini | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 3-6, 6-3, 1-0, Maxence Broville - skreč | detail zápasu |
Davud Amirov - poslední zápasy
M25 Doha - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | detail zápasu |