ZÁPAS
11.01.17 | 1. kolo kval. | Alexander Bublik | Arthur De Greef | 5-7, 6-3, 8-6 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexander Bublik | Arthur De Greef | |
1. podání % | 61/105 (58%) | 68/117 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/61 (74%) | 43/68 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/44 (55%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 48/117 (41%) | 36/105 (34%) |
Vyhrané body celkem | 117/222 (53%) | 105/222 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa | 10 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alexander Bublik | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Bublik | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexander Bublik | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Bublik | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Bublik | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Bublik | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Alexander Bublik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Bublik | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexander Bublik | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexander Bublik | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexander Bublik | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Bublik | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Bublik | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexander Bublik | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Bublik | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexander Bublik | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexander Bublik | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexander Bublik | 7-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
8-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexander Bublik vs. Arthur De Greef - Vzájemné zápasy
11.01.17 | 1. kolo kval. | Alexander Bublik | Arthur De Greef | 5-7, 6-3, 8-6 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Alexander Bublik form & Arthur De Greef form
Alexander Bublik - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Alex De Minaur | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
02.03.24 finále | vs. Ugo Humbert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 semifinále | vs. Andrey Rublev | 6-74, 7-65, 6-5, def. | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Jiri Lehecka | 6-4, 4-1, Jiri Lehecka - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-68, 7-62 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Marton Fucsovics | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Milos Raonic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Borna Coric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
04.02.24 finále | vs. Borna Coric | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Felix Auger Aliassime | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Denis Shapovalov | 1-6, 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Jack Draper | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Musetti | 6-3, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Daniel Evans | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-4, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 2. kolo | vs. Nicolas Jarry | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Casper Ruud | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Maximilian Marterer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Arthur De Greef - poslední zápasy
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
11.10.20 kvalifik. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.20 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague Challenger - antuka | ||||
18.08.20 2. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 3. kolo | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - skreč | detail zápasu | |
11.03.20 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.20 2. kolo | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.20 2. kolo | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
20.01.20 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
11.01.20 semifinále | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - skreč | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.20 1. kolo | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.19 2. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | detail zápasu |