ZÁPAS
31.07.21 | čtvrtfinále | Alexandar Lazarov | Zura Tkemaladze | 6-2, 6-1 | M25 Telavi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alexandar Lazarov | Zura Tkemaladze | |
1. podání % | 34/46 (74%) | 28/56 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 29/56 (52%) | 11/46 (24%) |
Vyhrané body celkem | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandar Lazarov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Zura Tkemaladze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandar Lazarov vs. Zura Tkemaladze - Vzájemné zápasy
31.07.21 | čtvrtfinále | Alexandar Lazarov | Zura Tkemaladze | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Telavi | antuka |
Alexandar Lazarov form & Zura Tkemaladze form
Alexandar Lazarov - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Zura Tkemaladze - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Seydina Andre | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Ifi | 7-62, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Oleg Prihodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Alastair Gray | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Arthur Bonnaud | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alex Knaff | 7-65, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Ali Habib | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Christopher Bulus | 7-62, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-2 | detail zápasu |