ZÁPAS
11.03.21 | 2. kolo | Alex Rybakov | Fermin Tenti | 6-1, 6-2 | M15 Porec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alex Rybakov | Fermin Tenti | |
1. podání % | 38/53 (72%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/38 (63%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/44 (61%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alex Rybakov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alex Rybakov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alex Rybakov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alex Rybakov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alex Rybakov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alex Rybakov vs. Fermin Tenti - Vzájemné zápasy
24.03.21 | 1. kolo | Alex Rybakov | Fermin Tenti | 7-63, 6-2 | detail zápasu | M15 Opatija | antuka |
11.03.21 | 2. kolo | Alex Rybakov | Fermin Tenti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
Alex Rybakov form & Fermin Tenti form
Alex Rybakov - poslední zápasy
Merida Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | - | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, - Alex Rybakov - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Andres Andrade | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 6-4, 4-3, Blaise Bicknell - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Collin Altamirano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Andres Andrade | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Matthew Forbes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Maxwell Exsted | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-72, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joan Nadal | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Romain Faucon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Murphy Cassone | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Liam Draxl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |