ZÁPAS
10.09.19 | 1. kolo | Alessandro Ingarao | Louis Tessa | 6-3, 7-5 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Ingarao | Louis Tessa | |
1. podání % | 48/70 (69%) | 35/64 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/48 (52%) | 20/35 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 33/64 (52%) | 32/70 (46%) |
Vyhrané body celkem | 71/134 (53%) | 63/134 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alessandro Ingarao | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15 | ||
Alessandro Ingarao | 1-3 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Louis Tessa | |
0-0 | ||
Alessandro Ingarao | 3-3 | |
4-3 | Louis Tessa | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Louis Tessa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Ingarao | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 1-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Louis Tessa | |
0-0 | ||
Alessandro Ingarao | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Louis Tessa | |
Alessandro Ingarao | 5-4 | |
5-5 | Louis Tessa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Ingarao vs. Louis Tessa - Vzájemné zápasy
10.09.19 | 1. kolo | Alessandro Ingarao | Louis Tessa | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Alessandro Ingarao form & Louis Tessa form
Alessandro Ingarao - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Leo Borg | 7-613, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitur Simeonov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Lav Ban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, - Alessandro Ingarao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-75, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Louis Tessa - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 3-6, 1-2, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Jasza Szajrych | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Vincent Marysko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mariano Tammaro | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 6-78, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Ezekiel Clark | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 4-0, Mikail Alimli - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 0-4, - Louis Tessa - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Christoph Negritu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 1. kolo | vs. Phoenix Weir | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-1 | detail zápasu |