ZÁPAS
16.09.21 | 2. kolo | Alessandro Ingarao | Hamid Reza Nadaf | 6-0, 6-1 | M15 Ulcinj | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Ingarao | Hamid Reza Nadaf | |
1. podání % | 28/36 (78%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/28 (86%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/8 (25%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body celkem | 51/73 (70%) | 22/73 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Ingarao | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Ingarao | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Hamid Reza Nadaf | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Ingarao vs. Hamid Reza Nadaf - Vzájemné zápasy
16.09.21 | 2. kolo | Alessandro Ingarao | Hamid Reza Nadaf | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Ulcinj | antuka |
Alessandro Ingarao form & Hamid Reza Nadaf form
Alessandro Ingarao - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Leo Borg | 7-613, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Daniel Bagnolini | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dimitur Simeonov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Oleg Prihodko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.04.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Lav Ban | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Tim Heger | 6-78, 6-75 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, - Alessandro Ingarao - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-75, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Josef Southcombe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. James Hartson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Hamid Reza Nadaf - poslední zápasy
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 0-6, 0-3, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Matyas Fuele | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Amirali Ghavam | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Federico Valle | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 1-6, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Dax Donders | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Serafin Zund | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Cezar Mihai Lupean | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Vitek Horak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rares Christian Haiduc | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 0-4, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Maxence Broville | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-2, - Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Hesam Yazdi | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Yunes Talavar | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Dario Alexandru Ciobotaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu |