ZÁPAS
12.10.20 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Roberto Cid Subervi | 6-3, 5-7, 6-2 | Lisbon Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Roberto Cid Subervi | |
1. podání % | 60/98 (61%) | 45/68 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 47/60 (78%) | 33/45 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/38 (45%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/68 (37%) | 34/98 (35%) |
Vyhrané body celkem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 9 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alessandro Giannessi | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Roberto Cid Subervi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Roberto Cid Subervi - Vzájemné zápasy
29.01.21 | 2. kolo | Alessandro Giannessi | Roberto Cid Subervi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Antalya Challenger | antuka |
12.10.20 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Roberto Cid Subervi | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
Alessandro Giannessi form & Roberto Cid Subervi form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Roberto Cid Subervi - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. David Pichler | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Peter Bertran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Daniel Vishnick | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Hunter Heck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Alex Rybakov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kaylan Bigun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 semifinále | vs. Axel Nefve | 7-65, 6-710, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Noah Rubin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. William Grant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
19.11.23 čtvrtfinále | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 semifinále | vs. Facundo Mena | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Tim Ruehl | 6-0, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Facundo Mena | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu |