ZÁPAS
28.05.21 | kvalifik. | Alessandro Giannessi | Francisco Cerundolo | 6-4, 3-6, 6-2 | Paris | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Alessandro Giannessi | Francisco Cerundolo | |
1. podání % | 54/86 (63%) | 62/87 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 40/54 (74%) | 34/62 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/32 (44%) | 17/25 (68%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/87 (41%) | 32/86 (37%) |
Vyhrané body celkem | 90/173 (52%) | 83/173 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Alessandro Giannessi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alessandro Giannessi | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-4 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-5 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alessandro Giannessi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Francisco Cerundolo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alessandro Giannessi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alessandro Giannessi vs. Francisco Cerundolo - Vzájemné zápasy
28.05.21 | kvalifik. | Alessandro Giannessi | Francisco Cerundolo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Paris | antuka |
Alessandro Giannessi form & Francisco Cerundolo form
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |
Francisco Cerundolo - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
25.03.24 3. kolo | vs. Karen Khachanov | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
23.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 7-62, 6-72, 6-1 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
10.03.24 3. kolo | vs. Ben Shelton | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
08.03.24 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 3-1, Alexander Shevchenko - skreč | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Sebastian Baez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Timofey Skatov | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dmitry Popko | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-75, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-3, 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
02.11.23 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Casper Ruud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
10.10.23 4. kolo | vs. Sebastian Korda | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
08.10.23 3. kolo | vs. Marton Fucsovics | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.10.23 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý I. | ||||
22.09.23 | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Vilius Gaubas | 6-1, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-75, 2-6, 6-3, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-4, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Dusan Lajovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Tommy Paul | 6-72, 7-62, 3-6 | detail zápasu |