ZÁPAS
03.02.21 | 1. kolo | Aleksei Khomich | Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | M15 Nur | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Aleksei Khomich | Timofey Skatov | |
1. podání % | 54/70 (77%) | 47/70 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/54 (59%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/13 (31%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/70 (47%) | 29/70 (41%) |
Vyhrané body celkem | 74/140 (53%) | 66/140 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksei Khomich | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aleksei Khomich | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aleksei Khomich | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aleksei Khomich | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksei Khomich | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksei Khomich | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Aleksei Khomich | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Timofey Skatov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksei Khomich | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aleksei Khomich | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Timofey Skatov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksei Khomich | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Bielorusko
10.01.97, 27 Let
18 475 $
10.01.97, 27 Let
18 475 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Aleksei Khomich vs. Timofey Skatov - Vzájemné zápasy
03.02.21 | 1. kolo | Aleksei Khomich | Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Nur | tvrdý I. |
Aleksei Khomich form & Timofey Skatov form
Aleksei Khomich - poslední zápasy
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Timofey Skatov - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |