ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Alejandro Moro Canas | Alessandro Coppini | 6-1, 6-1 | M15 Xativa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
01.05.98, 25 Let
01.05.98, 25 Let
Alejandro Moro Canas vs. Alessandro Coppini - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Alejandro Moro Canas | Alessandro Coppini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Xativa | antuka |
Alejandro Moro Canas form & Alessandro Coppini form
Alejandro Moro Canas - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 7-5, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. David Goffin | 1-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Altug Celikbilek | 5-7, 7-5, 6-76 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Marius Copil | 4-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Roberto Bautista Agut | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Emilio Nava | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Alessandro Coppini - poslední zápasy
M15 Las - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Billy Harris | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayman Azarioh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Evan Morgan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Riccardo Tomassetti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Pawel Juszczak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Alex Sanchez Gonzalez Alejandro | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 3-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Theo Arribage | 6-2, 2-6, 10-0 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Davide Negrotti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-74, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Mannapov | 6-1, 6-3 | detail zápasu |