ZÁPAS
30.09.19 | 1. kolo kval. | Alberto Bronzetti | Gabriele Moghini | 6-3, 7-5 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
05.05.98, 25 Let
05.05.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
26.06.96, 27 Let
13 668 $
26.06.96, 27 Let
13 668 $
Alberto Bronzetti vs. Gabriele Moghini - Vzájemné zápasy
23.07.23 | 1. kolo kval. | Alberto Bronzetti | Gabriele Moghini | 7-63, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
30.09.19 | 1. kolo kval. | Alberto Bronzetti | Gabriele Moghini | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
13.08.19 | kvalifik. | Gabriele Moghini | Alberto Bronzetti | 6-0, 7-65 | detail zápasu | M15 Santa | antuka |
Alberto Bronzetti form & Gabriele Moghini form
Alberto Bronzetti - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Aristarkh Safonov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 7-65, 3-2, Mykhailo Mossur - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Emile Hudd | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jan Neuburger Higby | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Joaquin Bianchi | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. John Sperle | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Devin Badenhorst | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Meduri | 6-75, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Leith Ouerghi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Ryan Seggerman | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Alberti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Tommaso Schold | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 7-62, 1-5, - Alberto Bronzetti - skreč | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Dusan Rsovac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Gabriele Moghini - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 7-5, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Mika Brunold | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Malgaroli | 7-65, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Nicolas Herrero | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Phillip Jordan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cattolica - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Rita | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 4-6, - Gabriele Moghini - skreč | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.22 kvalifik. | vs. James Davis | 6-75, 6-78 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 4-6, 4-6 | detail zápasu |