ZÁPAS
10.01.20 | čtvrtfinále | Alberto Barroso Campos | Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-1 | M15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Alberto Barroso Campos | Patrik Niklas-Salminen | |
1. podání % | 31/45 (69%) | 37/57 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/31 (84%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/57 (53%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alberto Barroso Campos | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Alberto Barroso Campos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 2-0 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
2-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alberto Barroso Campos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Patrik Niklas-Salminen | |
0-0, 30-0 | ||
Alberto Barroso Campos | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alberto Barroso Campos vs. Patrik Niklas-Salminen - Vzájemné zápasy
10.01.20 | čtvrtfinále | Alberto Barroso Campos | Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Manacor | tvrdý |
Alberto Barroso Campos form & Patrik Niklas-Salminen form
Alberto Barroso Campos - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-1, 6-73, 6-710 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Cooper Ter Meulen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Stuart Parker | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Oscar Otte | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 6-2, 6-74, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ye Hongyu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fabien Salle | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Aziz Dougaz | 6-711, 1-6 | detail zápasu |
Patrik Niklas-Salminen - poslední zápasy
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 7-5, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Peetu Pohjola | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Billy Blaydes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Henry Patten | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Edan Leshem | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Joe Misrahi | 7-5, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Hugo Voljacques | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.22 2. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 7-65, 6-74 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
11.01.22 1. kolo | vs. Jan Choinski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
22.12.21 1. kolo | vs. Kareem Allaf | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Dominik Palan | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Joao Sousa | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Zsombor Piros | 6-76, 7-60, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-73 | detail zápasu |