ZÁPAS
19.10.20 | 2. kolo kval. | Alastair Gray | Sagadat Ayap | 7-63, 6-0 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alastair Gray vs. Sagadat Ayap - Vzájemné zápasy
19.10.20 | 2. kolo kval. | Alastair Gray | Sagadat Ayap | 7-63, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Alastair Gray form & Sagadat Ayap form
Alastair Gray - poslední zápasy
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Charles Broom | - | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Valentin Royer | 7-61, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Pedro Rodenas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anton Matusevich | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Aleksandre Bakshi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Hazem Naow | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Luka Talan Lopatic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Arthur Gea | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Ioannis Xilas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Karl Friberg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Sagadat Ayap - poslední zápasy
M25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - skreč | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | detail zápasu |