Rumunsko
29.07.83, 40 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Taliansko
15.04.93, 31 Let
Rumunsko
28.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Argentina
06.02.96, 28 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adrian Barbu/Stefan Palosi vs. Franco Agamenone/Mariano Kestelboim - Vzájemné zápasy
18.09.20 | semifinále | Adrian Barbu/Stefan Palosi | Franco Agamenone/Mariano Kestelboim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
Adrian Barbu form & Franco Agamenone form
Adrian Barbu/Stefan Palosi - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka |
19.09.20 finále | vs. Michal Dembek/Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
18.09.20 čtvrtfinále | vs. Mihai Razvan Marinescu/Bruno Pujol Navarro | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
18.09.20 semifinále | vs. Franco Agamenone/Mariano Kestelboim | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
15.09.20 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu/Vlad Stoica | 6-0, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Bucharest - antuka |
12.09.20 finále | vs. Michal Dembek/Georgii Kravchenko | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
11.09.20 semifinále | vs. Vlad Victor Cornea/Mircea-Alexandru Jecan | 6-70, 6-3, 10-7 | | detail zápasu |
10.09.20 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud/Timofey Skatov | 7-63, 6-2 | | detail zápasu |
09.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Borza/Calin Manda | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Monastir - tvrdý |
21.02.20 semifinále | vs. Moez Echargui/Anis Ghorbel | 2-6, 6-73 | | detail zápasu |
20.02.20 čtvrtfinále | vs. Federico Lucini/Daniele Pasini | 6-1, 6-1 | | detail zápasu |
18.02.20 1. kolo | vs. Michal Mikula/Yann Wojcik | 6-3, 7-64 | | detail zápasu |
M15 Monastir - tvrdý |
14.02.20 semifinále | vs. Michal Mikula/Yann Wojcik | 6-3, 3-6, 5-10 | | detail zápasu |
13.02.20 čtvrtfinále | vs. Aziz Kijametovic/Adam Moundir | 6-3, 3-6, 10-4 | | detail zápasu |
12.02.20 1. kolo | vs. Andrej Glvac/Majed Kilani | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
25.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov/Guy Den Heijer | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
18.11.19 čtvrtfinále | vs. Simon Anthony Ivanov/Alexandar Lazarov | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
18.11.19 semifinále | vs. Guy Den Heijer/Mick Veldheer | 7-63, 7-66 | | detail zápasu |
18.11.19 finále | vs. Tom Kocevar-Desman/Alexander Lebedev | 3-6, 4-6 | | detail zápasu |
18.11.19 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou/Petros Tsitsipas | 6-3, 7-63 | | detail zápasu |
M15 Antalya - antuka |
21.10.19 semifinále | vs. Davide Galoppini/Juan Pablo Paz | 4-6, 6-3, 10-7 | | detail zápasu |
21.10.19 finále | vs. Denys Klok/Oleg Prihodko | 1-6, 6-4, 10-5 | | detail zápasu |
21.10.19 1. kolo | vs. Tuna Altuna/Peter Heller | 4-6, 6-1, 10-8 | | detail zápasu |
21.10.19 čtvrtfinále | vs. Umut Akkoyun/Julien Cagnina | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
M15 Brasov - antuka |
09.09.19 semifinále | vs. Bogdan Ionut Apostol/Nicolae Frunza | 4-6, 0-6 | | detail zápasu |
09.09.19 čtvrtfinále | vs. Mikhail Korovin/Oleg Prihodko | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
09.09.19 1. kolo | vs. Marlon Vankan/Jim Walder | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
Franco Agamenone/Mariano Kestelboim - poslední zápasy
Santa Fe - antuka |
21.10.23 finále | vs. Luca Margaroli/Santiago Rodriguez Taverna | 6-72, 4-6 | | detail zápasu |
20.10.23 semifinále | vs. Diego Hidalgo/Cristian Rodriguez | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Guido Andreozzi/Roman Andres Burruchaga | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
17.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva/Dalibor Svrcina | 6-74, 6-0, 10-6 | | detail zápasu |
M15 Curtea - antuka |
18.09.20 semifinále | vs. Adrian Barbu/Stefan Palosi | 4-6, 3-6 | | detail zápasu |
18.09.20 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic/Gabriel Donev | 6-1, 6-4 | | detail zápasu |
15.09.20 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches/Egor Matvievici | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
Hungary F4 - antuka |
11.06.18 1. kolo | vs. Mark Keki/Fabian Marozsan | 1-6, 1-6 | | detail zápasu |
Buenos Aires - antuka |
10.10.17 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar/Mario Vilella Martinez | 5-7, 7-64, 8-10 | | detail zápasu |
Tunisia F24 - antuka |
19.09.16 finále | vs. Eduardo Agustin Torre/Nicolas Xiviller | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
19.09.16 1. kolo | vs. James Allemby/Ramy Labna | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
19.09.16 čtvrtfinále | vs. Bernd Kossler/Thomas Statzberger | 6-0, 6-3 | | detail zápasu |
19.09.16 semifinále | vs. Jonathan Ho/Ao Li | 6-0, 6-0 | | detail zápasu |
Tunisia F23 - antuka |
12.09.16 finále | vs. Benjamin Bonzi/Fabien Reboul | 6-2, 5-7, 4-10 | | detail zápasu |
12.09.16 1. kolo | vs. Dante Gennaro/Alexander Merino | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
12.09.16 čtvrtfinále | vs. Santiago Besada/Eduardo Agustin Torre | 6-4, 6-1 | | detail zápasu |
12.09.16 semifinále | vs. Laerte Di Falco/Eros Siringo | 3-6, 7-5, 10-7 | | detail zápasu |
Tunisia F22 - antuka |
05.09.16 finále | vs. Benjamin Bonzi/Fabien Reboul | 6-2, 2-6, 10-7 | | detail zápasu |
05.09.16 1. kolo | vs. Laerte Di Falco/Eros Siringo | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
05.09.16 čtvrtfinále | vs. Courage Crawford/Hope Crawford | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
05.09.16 semifinále | vs. Manuel Barros/Tomas Gerini | 6-2, 4-6, 10-4 | | detail zápasu |
Turkey F27 - tvrdý |
04.07.16 čtvrtfinále | vs. Mauricio Alvarez-Guzman/Ricardo Urzua-Rivera | 6-1, 6-3 | | detail zápasu |
04.07.16 semifinále | vs. Lukas Mugevicius/Denys Mylokostov | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
04.07.16 finále | vs. Pedro Bernardi/Fabiano De Paula | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
04.07.16 1. kolo | vs. Juan Ignacio Cardini/Camilo Ugo Carabelli | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |