Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.07.83, 40 Let
29 644 $
29.07.83, 40 Let
29 644 $
Karl Friberg vs. Adrian Barbu - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Karl Friberg form & Adrian Barbu form
Karl Friberg - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Thiago Moura Monteiro | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Michiel De Krom | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.11.23 finále | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Anton Matusevich | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. William Rejchtman Vinciguerra | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |
Adrian Barbu - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Hugo Voljacques | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Benjamin Tixier | 7-64, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.01.20 kvalifik. | vs. Hugo Voljacques | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Samoil Lavric | Samoil Lavric - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleftherios Theodorou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Conor Berg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Jackson Varney | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Tomas Liska | 6-4, 4-2, Tomas Liska - skreč | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-75, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
Romania F14 - antuka | ||||
31.07.06 1. kolo | vs. Aleksandr Nedovyesov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
17.07.06 1. kolo | vs. Teodor Bolanu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
26.06.06 1. kolo | vs. Andrei Mlendea | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
29.05.06 1. kolo | vs. Nicolae-Razvan Lupsescu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
22.05.06 1. kolo | vs. Victor Ionita | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
15.05.06 1. kolo | vs. Adrian Cruciat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.05 1. kolo kval. | vs. Filip Urban | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Brasov - antuka | ||||
05.09.05 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kraila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.05 2. kolo kval. | vs. Laurent Recouderc | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F18 - antuka | ||||
29.08.05 2. kolo | vs. Francesco Piccari | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.05 1. kolo | vs. Bogdan Buneci | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Romania F17 - antuka | ||||
22.08.05 1. kolo | vs. Teodor-Dacian Craciun | 3-6, 2-6 | detail zápasu |