ZÁPAS
20.06.20 | 1. kolo | Adrian Andreev | Vasil Kirkov | 6-2, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Adrian Andreev | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Vasil Kirkov | |
0-0 | ||
Adrian Andreev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Andreev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0 | ||
Adrian Andreev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Adrian Andreev | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
2-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, 40-A | ||
Adrian Andreev | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30 | ||
3-3 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Adrian Andreev | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Adrian Andreev | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adrian Andreev vs. Vasil Kirkov - Vzájemné zápasy
20.06.20 | 1. kolo | Adrian Andreev | Vasil Kirkov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Adrian Andreev form & Vasil Kirkov form
Adrian Andreev - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Guy Den Ouden | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Skander Mansouri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marius Copil | 2-6, 7-65, 6-76 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-3, 6-710, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Vasil Kirkov - poslední zápasy
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
31.10.21 finále | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.21 semifinále | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.21 semifinále | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.21 semifinále | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |