ZÁPAS
31.07.22 | 1. kolo kval. | Adebola Obasoto | Areg Stepanian | 6-3, 7-68 | M25 Tbilisi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Írsko
02.09.00, 23 Let
02.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
11.04.00, 24 Let
11.04.00, 24 Let
Adebola Obasoto vs. Areg Stepanian - Vzájemné zápasy
31.07.22 | 1. kolo kval. | Adebola Obasoto | Areg Stepanian | 6-3, 7-68 | detail zápasu | M25 Tbilisi | tvrdý |
Adebola Obasoto form & Areg Stepanian form
Adebola Obasoto - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.22 2. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Beka Winston | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Myroslav Bondar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nigeria F5 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Alexis Klegou | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nigeria F4 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Bothwell | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nigeria F3 - tvrdý | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Audu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nigeria F2 - tvrdý | ||||
23.04.18 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nigeria F1 - tvrdý | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Sylvester Emmanuel | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Areg Stepanian - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Faure | - Areg Stepanian - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Benoit Torcq | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Fidel Nweke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Phillip Jordan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Preston Brown | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 7-5, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 2-6 | detail zápasu |