ZÁPAS
20.06.17 | 1. kolo | Adam Pavlasek | Peter Vajda | 6-2, 6-1 | Poprad Tatry | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Adam Pavlasek | Peter Vajda | |
1. podání % | 19/38 (50%) | 40/64 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/19 (79%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/19 (74%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 35/64 (55%) | 9/38 (24%) |
Vyhrané body celkem | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Peter Vajda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Adam Pavlasek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Peter Vajda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Adam Pavlasek | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Peter Vajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Adam Pavlasek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Peter Vajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Pavlasek | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Peter Vajda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Pavlasek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Peter Vajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Adam Pavlasek | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Peter Vajda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Adam Pavlasek | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Peter Vajda | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adam Pavlasek vs. Peter Vajda - Vzájemné zápasy
20.06.17 | 1. kolo | Adam Pavlasek | Peter Vajda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Poprad Tatry | antuka |
Adam Pavlasek form & Peter Vajda form
Adam Pavlasek - poslední zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
07.08.21 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.21 čtvrtfinále | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
26.04.21 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Peter Vajda - poslední zápasy
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 7-63, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
19.08.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Noah Rockstroh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 0-2, - Peter Vajda - skreč | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Vincentiu Andrei Niculescu | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Matej Cintl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Noah Thurner | 0-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Juraj Pivoluska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Jussi Tiainen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Slavic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Marcell Bartakovics | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 2. kolo kval. | vs. Leon Petko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Albert Sprlak Puk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Marek Semjan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Samuel Hodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Richard Muzaev | 7-610, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. David Mrazek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. S.prithvi Sekhar | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu |