ZÁPAS
10.05.21 | 2. kolo kval. | Adam Pavlasek | Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | M25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Adam Pavlasek vs. Jiri Barnat - Vzájemné zápasy
10.05.21 | 2. kolo kval. | Adam Pavlasek | Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Adam Pavlasek form & Jiri Barnat form
Adam Pavlasek - poslední zápasy
Oeiras 2 - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 1-2, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ostrava - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Martin Krumich | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Mark Havlicek | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Bozo Barun | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Milos Karol | 3-6, 4-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M25 Ricany - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
07.08.21 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.21 čtvrtfinále | vs. David Poljak | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 3-6, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Jack Draper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 6-2, 6-78, 10-1 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
26.04.21 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.21 čtvrtfinále | vs. Edoardo Eremin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 3-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-3, - Adam Pavlasek - skreč | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Jiri Vesely | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jiri Barnat - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Vadym Ursu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 6-78, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Petr Michnev | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Paty | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu |