ZÁPAS
30.07.19 | kvalifik. | Adam Jones | Dor Wertheimer | 7-63, 6-2 | M25 Dublin | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Adam Jones | Dor Wertheimer | |
1. podání % | 30/60 (50%) | 46/71 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/30 (83%) | 32/46 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/30 (70%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/71 (37%) | 14/60 (23%) |
Vyhrané body celkem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 3 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Adam Jones | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Dor Wertheimer | |
0-0 | ||
Adam Jones | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-3 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Adam Jones | 4-4 | |
0-0, 30-0 | ||
5-4 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Adam Jones | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Adam Jones | 6-6 | |
0-0 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Adam Jones | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Dor Wertheimer | |
0-0 | ||
Adam Jones | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Dor Wertheimer | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Adam Jones | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Dor Wertheimer | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A | ||
Adam Jones | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-2 |
Veľká Británia
08.05.98, 25 Let
15 388 $
08.05.98, 25 Let
15 388 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.03.84, 40 Let
16.03.84, 40 Let
Adam Jones vs. Dor Wertheimer - Vzájemné zápasy
30.07.19 | kvalifik. | Adam Jones | Dor Wertheimer | 7-63, 6-2 | detail zápasu | M25 Dublin | koberec |
30.07.19 | kvalifik. | Adam Jones | Dor Wertheimer | 7-63, 6-2 | detail zápasu |
Adam Jones form & Dor Wertheimer form
Adam Jones - poslední zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - skreč | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Blake Kasday | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Dor Wertheimer - poslední zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Noah Berry | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Courtney John Lock | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Putter | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Nevo Gabriely | 4-6, 1-6 | detail zápasu |