ZÁPAS
08.11.21 | 1. kolo kval. | Adam Jones | Alexandr Binda | 7-64, 5-7, 11-9 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
08.05.98, 25 Let
15 388 $
08.05.98, 25 Let
15 388 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Adam Jones vs. Alexandr Binda - Vzájemné zápasy
08.11.21 | 1. kolo kval. | Adam Jones | Alexandr Binda | 7-64, 5-7, 11-9 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Adam Jones form & Alexandr Binda form
Adam Jones - poslední zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - skreč | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Blake Kasday | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Alexandr Binda - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Vadym Ursu | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 7-64, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-75, 6-77 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Dominique Graf | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-4, 6-3 | detail zápasu |