ZÁPAS
06.12.20 | 1. kolo kval. | Abdallah Fouad | Tushar Madan | 6-1, 6-4 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Egypt
18.03.99, 25 Let
18.03.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
06.04.01, 22 Let
06.04.01, 22 Let
Abdallah Fouad vs. Tushar Madan - Vzájemné zápasy
06.12.20 | 1. kolo kval. | Abdallah Fouad | Tushar Madan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Abdallah Fouad form & Tushar Madan form
Abdallah Fouad - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 3-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F36 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Makram Ragheb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Mateusz Kowalczyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F32 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Kunal Vazirani | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F25 - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Alessandro Ricci | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F23 - antuka | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Tobias Sonne | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Mohamed Aboulkassem | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Tushar Madan - poslední zápasy
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jiayang Dong | 6-4, 6-74, 8-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Aditya Vardhan Duddupudi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Shivank Bhatnagar | 3-6, 7-610, 11-9 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Parth Chavda | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Siphosothando Montsi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Karenzi Brian Karenzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Andriy Poritskyy | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Julian Desousa | 6-4, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Barry Nimubona | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Ke Hau Hung | 1-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Takeru Yuzuki | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Yash Yadav | 2-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Sina Moghimi | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Vishnu Vardhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 New - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Chien-Hsun Lo | 2-6, 3-6 | detail zápasu |