ZÁPAS
10.10.21 | 1. kolo kval. | Aaron Cohen | Tadas Babelis | 6-4, 2-6, 10-8 | M15 Platja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
21.08.02, 21 Let
21.08.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Litva
25.02.97, 27 Let
11 404 $
25.02.97, 27 Let
11 404 $
Aaron Cohen vs. Tadas Babelis - Vzájemné zápasy
10.10.21 | 1. kolo kval. | Aaron Cohen | Tadas Babelis | 6-4, 2-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Platja | antuka |
Aaron Cohen form & Tadas Babelis form
Aaron Cohen - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ofek Shimanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Leong Prickett | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Liusso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Guntinun Sootinun-Opart | 6-1, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Maik Steiner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Shivank Bhatnagar | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 7-610 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Guerrero Alvarez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. George Houghton | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Menendez Soto | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Elias Julian Werner | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Versloot | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 1-6, 0-2, - Aaron Cohen - skreč | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Amit Vales | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Itamar Tapiro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Eyal Shumilov | 7-5, 1-6, 10-7 | detail zápasu |
Tadas Babelis - poslední zápasy
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 5-7, 6-4, 12-14 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Louis Bowden | 5-7, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Gerard Oltra Guiral | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vilnius - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | - Tadas Babelis - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.21 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 4-6, 7-67, 7-64 | detail zápasu | |
11.12.21 semifinále | vs. Cayetano March | 3-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
10.12.21 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.12.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.21 kvalifik. | vs. Omar Fields | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
26.10.21 kvalifik. | vs. Ivan Bas Mengual | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Oskari Eerola | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. August Ehrnrooth | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almada - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cary Challenger - tvrdý | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 6-74, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 6-74, 7-67, 4-6 | detail zápasu |