Jakub Paul/Yannik Steinegger - výsledky / program / statistiky

Jakub Paul/Yannik Steinegger - výsledky / program / statistiky

Jakub Paul
Jméno: Jakub Paul
Země: Švajčiarsko
Datum narození: 22.03.99, 22 Let
Yannik Steinegger
Jméno: Yannik Steinegger
Země: Švajčiarsko
Datum narození: 11.09.00, 20 Let
roksumářtvrdýantukatvrdý I.koberectrávaakryl
202115/30/00/011/34/00/00/0
20202/31/10/01/20/00/00/0
20199/20/00/08/11/10/00/0
úsp. %76.47 %50 %0 %76.92 %83.33 %0 %0 %
INFO: výhry / prohry (klikněte na vybraný rok, resp. povrch pro zobrazení zápasů)

Jakub Paul/Yannik Steinegger / program

nenalezen žádný zápas

Jakub Paul/Yannik Steinegger form

Jakub Paul/Yannik Steinegger / výsledky

16.04.21semifináleAlexander Cozbinov/Simon FreundJakub Paul/Yannik Steinegger4-6, 6-3, 11-9 prohradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
15.04.21čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerMartin Borisiouk/Aliaksandr Liaonenka6-3, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
14.04.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerMikhail Balmashev/Kirill Saplin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
09.04.21semifináleAlexander Cozbinov/Simon FreundJakub Paul/Yannik Steinegger7-65, 6-2 prohradetail zápasuRussia M15 St. tvrdý I.
08.04.21čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerAlexandr Binda/Matvey Minin6-0, 6-2 výhradetail zápasu
07.04.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerTuna Altuna/Konstantin Kravchuk3-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
04.04.21fináleAlexander Erler/Maximilian NeuchristJakub Paul/Yannik Steinegger6-3, 4-6, 10-2 prohradetail zápasuSwitzerland M25 Biel tvrdý I.
03.04.21semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerJiri Lehecka/Michael Vrbensky7-5, 6-4 výhradetail zápasu
02.04.21čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerLeandro Riedi/Dominic Stephan Stricker Leandro Riedi/Dominic Stephan Stricker - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
31.03.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerMirko Martinez/Johan Nikles6-4, 6-3 výhradetail zápasu
13.03.21fináleJakub Paul/Yannik SteineggerElmar Ejupovic/Alexander Erler6-3, 7-5 výhradetail zápasuSwitzerland M25 Trimbach koberec
12.03.21semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerMika Brunold/Jan Sebesta6-0, 6-2 výhradetail zápasu
11.03.21čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerMischa Lanz/Jonas Schaer4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
10.03.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerLewie Lane/Marvin Moeller7-5, 6-75, 11-9 výhradetail zápasu
12.02.21fináleJakub Paul/Yannik SteineggerLuca Castelnuovo/Dominic Stephan Stricker7-5, 6-1 výhradetail zápasuFrance M15 Grenoble tvrdý I.
11.02.21semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerLucas Poullain/Vincent Stouff6-1, 1-6, 10-6 výhradetail zápasu
10.02.21čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerDan Added/Martin Breysach7-65, 6-4 výhradetail zápasu
09.02.211. koloJakub Paul/Yannik SteineggerTheo Arribage/Maxence Broville7-67, 7-5 výhradetail zápasu
10.03.201. koloJakub Paul/Yannik SteineggerCarlos Boluda-Purkiss/Ricardo Ojeda Lara6-2, 6-4 výhradetail zápasuPortugal M15 Loule tvrdý
04.03.201. koloFrancisco Cabral/Luis FariaJakub Paul/Yannik Steinegger6-0, 6-3 prohradetail zápasuPortugal M15 Faro tvrdý
19.02.201. koloLasse Muscheites/Stefan SeifertJakub Paul/Yannik Steinegger6-2, 6-3 prohradetail zápasuGermany M15 Oberhaching tvrdý I.
12.02.20čtvrtfináleLucas Poullain/Clement TaburJakub Paul/Yannik Steinegger6-71, 6-2, 10-6 prohradetail zápasuFrance M15 Grenoble tvrdý I.
11.02.201. koloJakub Paul/Yannik SteineggerSimon Reveniau/Arthur Reymond4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
11.11.19fináleJakub Paul/Yannik SteineggerSebastien Boltz/Arthur Bouquier4-6, 6-4, 13-11 výhradetail zápasuFrance M15 Villers tvrdý I.
11.11.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerQuentin Robert (1994)/Hugo Schott6-4, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu
11.11.19čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerAdan Freire Da Silva/Nathan Freire Da Silva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
11.11.19semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerLuca Gelhardt/Niklas Schell6-3, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.191. koloLasse Muscheites/Stefan SeifertJakub Paul/Yannik Steinegger7-5, 6-2 prohradetail zápasuEstonia M15 Parnu tvrdý I.
07.10.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerAmadatus Admiraal/Bernardo Pereira Oliveira6-2, 7-61 výhradetail zápasuGermany M15 Bad koberec
07.10.19čtvrtfináleDaniel Altmaier/Jan ChoinskiJakub Paul/Yannik Steinegger2-6, 7-5, 10-7 prohradetail zápasu
04.03.19čtvrtfináleJakub Paul/Yannik SteineggerHerman Hoeyeraal/Leyton Rivera6-3, 6-1 výhradetail zápasuNorway M15 Oslo tvrdý I.
04.03.19semifináleJakub Paul/Yannik SteineggerMateusz Kowalczyk/Piotr Matuszewski6-4, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.19fináleJakub Paul/Yannik SteineggerJakob Groener/Lukas Hellum Lilleengen6-4, 6-1 výhradetail zápasu
04.03.191. koloJakub Paul/Yannik SteineggerLinus Frost/Patrick Mayer (GER) Linus Frost/Patrick Mayer (GER) - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
<