Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý USA Bloomfield Hills Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Nishesh Basavareddy 1 6 2
Stefan Kozlov skreč 0 2 0
06.07.24
semifinále
Learner Tien 2 6 4 6
Ryan Seggerman 1 1 6 4
muži dvouhra antuka Romania Brasov Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
čtvrtfinále
Nerman Fatic 2 7 6
Cezar Cretu 0 64 4
06.07.24
čtvrtfinále
Dmitry Popko 2 1 7 6
Filip Cristian Jianu 1 6 5 4
06.07.24
čtvrtfinále
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 6
Radu Mihai Papoe 0 4 4
06.07.24
čtvrtfinále
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Matej Dodig 0 4 4
muži dvouhra antuka Holland M15 Amstelveen sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Max Houkes 2 7 6
Simon Beaupain 0 5 0
06.07.24
semifinále
John Sperle 2 6 6
Stijn Paardekooper 0 4 4
muži dvouhra tvrdý Brazil M15 Belem sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Pedro Sakamoto 2 6 2 6
Jose Pereira 1 2 6 3
06.07.24
semifinále
Alexander Stater 2 4 6 6
Lorenzo Esquici 1 6 2 2
muži dvouhra tvrdý JAR M15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Devin Badenhorst 2 7 0 6
Philip Henning 1 65 6 1
muži dvouhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Luka Pavlovic 2 6 6
Dominik Kellovsky 0 4 4
06.07.24
semifinále
Peter Fajta 2 6 6
Andrey Chepelev 0 0 0
muži dvouhra tvrdý USA M15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Govind Nanda 2 6 6
Karue Sell 0 4 1
06.07.24
semifinále
Stefan Dostanic 2 6 6
Arda Azkara 0 3 2
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Ilia Simakin 1 6 2
Patrick Schoen skreč 0 0 0
06.07.24
semifinále
Mili Poljicak 2 6 7
Gabriel Elicha Navas 0 4 5
muži dvouhra tvrdý Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Kasidit Samrej 2 6 6
Isaac Becroft 0 3 1
06.07.24
semifinále
Mitsuki Wei Kang Leong 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 1 1
muži dvouhra antuka Slovenia M15 Store sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Gianluca Cadenasso 2 6 7
Juan Estevez 0 1 5
06.07.24
semifinále
Lorenzo Carboni 2 6 6
Bor Artnak 0 0 3
muži dvouhra tvrdý China M15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Evgeny Donskoy 1 6 4
Alberto Lim skreč 0 3 0
06.07.24
semifinále
Yi Zhou 2 7 6
Nam Hoang Ly 0 5 4
muži dvouhra tvrdý I. Japan M15 Tokyo sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Masamichi Imamura 2 6 7
Kokoro Isomura 0 1 64
06.07.24
semifinále
Karlis Ozolins 1 w/o
Naoki Nakagawa 0
muži dvouhra tvrdý Kazakhstan M15 Ust Kamenogorsk sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Sergey Fomin 2 6 6
Maxim Zhukov 0 4 1
06.07.24
semifinále
Martin Borisiouk 1 6 3
Egor Agafonov skreč 0 3 0
muži dvouhra antuka Spain M25 Getxo sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Ivan Gakhov 2 6 7 7
Benjamin Winter Lopez 1 76 62 63
06.07.24
semifinále
Miguel Damas 2 6 6
Ignacio Buse 0 3 4
muži dvouhra tvrdý Canada M25 Laval sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Karl Poling 2 6 6
Aidan Mchugh 0 4 4
06.07.24
semifinále
Eliot Spizzirri 2 6 6
Clement Chidekh 0 3 2
muži dvouhra antuka Germany M25 Marburg sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Mateus Alves 2 6 6
Saba Purtseladze 0 3 3
06.07.24
semifinále
Raphael Collignon 2 6 6
Lucas Gerch 0 1 2
muži dvouhra antuka France M25 Uriage sety 1 2 3 4 5
06.07.24
2. kolo kval.
Edgar Destouet 1 w/o
Evan Jarzaguet 0
muži dvouhra tvrdý France M25+H Ajaccio sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Jules Marie 2 6 6
James McCabe 0 2 4
06.07.24
semifinále
Blake Ellis 2 4 6 7
Benjamin Lock 1 6 4 5
muži dvouhra antuka Italy Modena Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Albert Ramos-Vinolas 2 6 3 6
Federico Arnaboldi 1 4 6 2
muži dvouhra antuka France Troyes Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Timofey Skatov 2 7 6
Lorenzo Giustino 0 65 4
06.07.24
semifinále
Gabriel Debru 2 2 6 6
Lilian Marmousez 1 6 2 1
muži dvouhra tráva United Kingdom Wimbledon (juniors) sety 1 2 3 4 5
06.07.24
1. kolo
Tomasz Berkieta 2 7 6
Pavle Marinkov 0 64 2
06.07.24
1. kolo
Hoyoung Roh 2 6 6
Maxwell Exsted 0 3 2
muži dvouhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
06.07.24
3. kolo
Roberto Bautista Agut 3 7 3 5 7 6
Fabio Fognini 2 66 6 7 61 4
06.07.24
3. kolo
Novak Djokovic 3 4 6 6 7
Alexei Popyrin 1 6 3 4 63
06.07.24
3. kolo
Daniil Medvedev 3 6 6 4 7
Jan-Lennard Struff 1 1 3 6 63
06.07.24
3. kolo
Alexander Zverev 3 6 6 7
Cameron Norrie 0 4 4 615
06.07.24
3. kolo
Taylor Harry Fritz 3 7 6 7
Alejandro Tabilo 0 63 3 5
06.07.24
3. kolo
Ugo Humbert 3 7 6 6 7
Brandon Nakashima 1 69 3 75 66
06.07.24
3. kolo
Alex De Minaur 1 w/o
Lucas Pouille 0
06.07.24
3. kolo
Lorenzo Musetti 3 6 6 7 6
Francisco Comesana 1 2 74 63 3
06.07.24
3. kolo
Holger Rune 3 1 6 6 7 6
Quentin Halys 2 6 74 4 64 1
06.07.24
3. kolo
Giovanni Mpetshi Perricard 3 4 6 7 6
Emil Ruusuvuori 1 6 2 65 4
06.07.24
3. kolo
Arthur Fils 3 4 6 1 6 6
Roman Safiullin 2 6 3 6 4 3
06.07.24
3. kolo
Ben Shelton 3 6 6 6 4 6
Denis Shapovalov 2 74 2 4 6 2
ženy dvouhra antuka Romania W15 Galati sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Patricia Maria Tig 2 6 6
Sara Dols 0 1 1
06.07.24
semifinále
Elena Ruxandra Bertea 2 6 4 6
Karola Patricia Bejenaru 1 2 6 4
ženy dvouhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Lisa Zaar 2 6 7 6
Emily Welker 1 75 5 2
06.07.24
semifinále
Zhibek Kulambayeva 2 2 6 6
Michaela Bayerlova 1 6 1 3
ženy dvouhra tvrdý USA W15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Rachel Gailis 2 6 6
Alexis Nguyen 0 0 3
06.07.24
semifinále
India Houghton 2 6 7
Chloe Noel 0 4 68
ženy dvouhra antuka Hungary W15 Mogyorod sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Eszter Meri 1 6
Alina Granwehr skreč 0 2
06.07.24
semifinále
Cristina Diaz Adrover 2 6 6
Sofia Milatova 0 2 1
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Noelia Bouzo Zanotti 2 6 4 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 1 2 6 1
06.07.24
semifinále
Yasmine Mansouri 1 5
Anastasia Gasanova skreč 0 1
ženy dvouhra tvrdý China W15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Priska Madelyn Nugroho 2 6 6
Meiqi Guo 0 3 1
06.07.24
semifinále
Jiaqi Huang 2 6 6
Meng Yi Chen 0 3 0
ženy dvouhra antuka Holland W35 Amstelveen sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Berfu Cengiz 2 6 6
Anouk Koevermans 0 2 1
06.07.24
semifinále
Jaimee Fourlis 2 2 6 6
Sofia Costoulas 1 6 3 4
ženy dvouhra antuka Spain W35 Getxo sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Lucia Cortez Llorca 2 4 6 6
Oleksandra Oliynykova 1 6 4 3
06.07.24
semifinále
Solana Sierra 2 6 6
Angela Fita Boluda 0 4 4
ženy dvouhra tvrdý JAR W35 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Ksenia Laskutova 2 6 0 6
Lara Pfeifer 1 4 6 2
06.07.24
semifinále
Zoe Kruger 2 6 6
Darja Suvirdjonkova 0 2 1
ženy dvouhra tvrdý Hongkong W35 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Eudice Wong Chong 2 6 6
Himeno Sakatsume 0 2 3
06.07.24
semifinále
Xinxin Yao 2 3 6 6
Haruka Kaji 1 6 3 3
ženy dvouhra tvrdý Thailand W35 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Kyoka Okamura 2 6 3 7
Eri Shimizu 1 2 6 5
06.07.24
semifinále
Patcharin Cheapchadej 2 6 7
Peangtarn Plipuech 0 4 5
ženy dvouhra antuka Italy W35 Rome sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Varvara Lepchenko 2 6 6
Tatiana Pieri 0 2 0
06.07.24
semifinále
Nuria Brancaccio 2 5 6 6
Carlota Martinez Cirez 1 7 2 3
ženy dvouhra antuka Germany W35 Stuttgart Vaihingen sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Cristina Dinu 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 4 4
06.07.24
semifinále
Ella Seidel 2 6 6
Julie Struplova 0 1 1
ženy dvouhra antuka France W75 Montpellier sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Maja Chwalinska 2 7 6
Sara Saito 0 65 3
06.07.24
semifinále
Oksana Selekhmeteva 1 7 11 3
Jil Teichmann skreč 0 6 2
ženy dvouhra tráva United Kingdom Wimbledon (juniors) sety 1 2 3 4 5
06.07.24
1. kolo
Hannah Klugman 2 7 6
Vittoria Paganetti 0 64 2
ženy dvouhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
06.07.24
3. kolo
Elina Svitolina 2 6 7
Ons Jabeur 0 1 64
06.07.24
3. kolo
Danielle Rose Collins 2 6 6
Beatriz Haddad Maia 0 4 4
06.07.24
3. kolo
Yulia Putintseva 2 3 6 6
Iga Swiatek 1 6 1 2
06.07.24
3. kolo
Barbora Krejcikova 1 6 4
Jessica Bouzas Maneiro skreč 0 0 3
06.07.24
3. kolo
Jelena Ostapenko 2 6 6
Bernarda Pera 0 1 3
06.07.24
3. kolo
Anna Kalinskaya 2 7 6
Liudmila Samsonova 0 64 2
06.07.24
3. kolo
Elena Rybakina 2 6 6
Caroline Wozniacki 0 0 1
06.07.24
3. kolo
Xinyu Wang 2 2 7 6
Harriet Dart 1 6 5 3
muži čtyřhra tvrdý USA Bloomfield Hills Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 2 4 6 10
Ozan Baris/Nishesh Basavareddy 1 6 3 6
muži čtyřhra antuka Romania Brasov Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
čtvrtfinále
Karol Drzewiecki/Piotr Matuszewski 2 6 7
Ergi Kirkin/Dmitry Popko 0 3 63
06.07.24
čtvrtfinále
Simon Freund/Johannes Ingildsen 1 w/o
Murkel Alejandro Dellien Velasco/Genaro Alberto Olivieri 0
06.07.24
1. kolo
Simon Freund/Johannes Ingildsen 2 6 6
Ioan Alexandru Chirita/Mihai Alexandru Coman 0 3 4
06.07.24
čtvrtfinále
Mircea-Alexandru Jecan/Szymon Walkow 2 3 6 10
Scott Duncan/Hunter Reese 1 6 3 2
06.07.24
1. kolo
Javier Barranco Cosano/Nicolas Moreno De Alboran 2 7 7
Orlando Luz/Marcelo Zormann 0 64 64
06.07.24
čtvrtfinále
Javier Barranco Cosano/Nicolas Moreno De Alboran 2 7 6
Roy Stepanov/Tennyson Whiting 0 60 3
muži čtyřhra antuka Germany Karlsruhe Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 6
Dan Added/Gregoire Jacq 0 4 0
muži čtyřhra antuka Holland M15 Amstelveen sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Brian Bozemoj/Stijn Paardekooper 2 6 6
Stian Klaassen/Freek Van Donselaar 0 1 3
muži čtyřhra tvrdý Brazil M15 Belem sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Vitor Leal/Nicolas Oliveira 2 6 6 10
Joaquim Almeida/Lorenzo Esquici 1 3 75 7
muži čtyřhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Simone Agostini/Juan Pablo Paz 2 6 7
Carl Emil Overbeck/Olle Sonesson Lidholt 0 4 5
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Pedro Araujo/Patrick Schoen 2 6 6 10
Nikita Ianin/Sasha Trkulja 1 79 1 5
muži čtyřhra tvrdý Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Adil Kalyanpur/Vishnu Vardhan 2 6 6
Francis Casey Alcantara/Maximus Jones 0 3 2
muži čtyřhra antuka Slovenia M15 Store sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Jacopo Bilardo/Gianluca Cadenasso 2 6 7
Sebastian Dominko/Jan Kobierski 0 4 65
muži čtyřhra tvrdý China M15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Qian Sun/Sheng Tang 2 7 6
Kuan-Yi Lee/Bang Shuo Yin 0 69 3
muži čtyřhra tvrdý I. Japan M15 Tokyo sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Yusuke Kusuhara/Shunsuke Nakagawa 2 6 7
Sho Katayama/Yuhei Kono 0 4 66
muži čtyřhra tvrdý Kazakhstan M15 Ust Kamenogorsk sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Shinji Hazawa/Kazuma Kawachi 2 6 6
Islam Orynbasar/Yerassyl Yerdilda 0 3 3
muži čtyřhra tvrdý Canada M25 Laval sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Alexander Bernard/James Tracy 2 3 6 10
Liam Draxl/Cleeve Harper 1 6 4 5
muži čtyřhra antuka Germany M25 Marburg sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Buvaysar Gadamauri/Anton Matusevich 2 6 6
Daniel Paty/Dominik Recek 0 3 3
muži čtyřhra tvrdý France M25+H Ajaccio sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Blake Ellis/Benjamin Lock 2 6 6
Lucas Poullain/Alexandre Reco 0 3 4
muži čtyřhra antuka Italy Modena Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Jonathan Eysseric/George Goldhoff 2 6 3 10
Andre Begemann/Patrik Niklas-Salminen 1 3 6 8
muži čtyřhra antuka France Troyes Challenger sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Neil Oberleitner/Jakub Paul 2 6 7
Denis Istomin/Evgeny Karlovskiy 0 4 61
muži čtyřhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
06.07.24
2. kolo
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 2 6 6 7
Julian Cash/Robert Galloway 1 75 4 64
06.07.24
2. kolo
Max Purcell/Jordan Thompson 2 6 7
Fabrice Martin/Matwe Middelkoop 0 4 5
06.07.24
2. kolo
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 6 7
Rohan Bopanna/Matthew Ebden 0 3 64
06.07.24
2. kolo
Rafael Matos/Marcelo Melo 2 6 7 7
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral 1 71 65 63
06.07.24
2. kolo
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 2 7 7
Sander Gille/Joran Vliegen 0 65 64
06.07.24
2. kolo
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 2 6 6
Romain Arneodo/Sem Verbeek 0 4 4
06.07.24
1. kolo
Charles Broom/Arthur Fery 2 6 6
Nuno Borges/Arthur Rinderknech 0 4 4
06.07.24
1. kolo
Nicolas Mahut/Skander Mansouri 2 6 7
Reese Stalder/Aleksandar Vukic 0 4 63
ženy čtyřhra antuka Romania W15 Galati sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Mara Gae/Lavinia Tanasie 2 6 6
Olivia Bergler/Mariya Poduraeva 0 2 1
ženy čtyřhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Valentina Ivanov/Lisa Zaar 2 6 6 10
Michaela Bayerlova/Jelena Cvijanovic 1 4 71 8
ženy čtyřhra tvrdý USA W15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Malaika Rapolu/Anita Sahdiieva 2 6 2 10
Carolyn Ansari/Gabriella Broadfoot 1 4 6 8
ženy čtyřhra antuka Hungary W15 Mogyorod sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Katerina Mandelikova/Ingrid Vojcinakova 2 6 7
Panna Bartha/Katerina Tsygourova 0 2 5
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Aglaya Fedorova 2 6 3 10
Alexandra Iordache/Liisa Varul 1 3 6 5
ženy čtyřhra tvrdý China W15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Jiaqi Huang/Fang Ying Xun 2 6 6
Aitiyaguli Aixirefu/Jiaqi Wang 0 0 1
ženy čtyřhra tvrdý Hongkong W35 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Eudice Wong Chong/Hong Yi Cody Wong 2 6 3 10
Hiromi Abe/Saki Imamura 1 4 6 7
ženy čtyřhra tvrdý Thailand W35 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Boyoung Jeong/Rinon Okuwaki 2 2 7 10
Vaidehi Chaudhari/Peangtarn Plipuech 1 6 5 7
ženy čtyřhra antuka Italy W35 Rome sety 1 2 3 4 5
06.07.24
finále
Ivonne Cavalle-Reimers/Aurora Zantedeschi 2 6 6
Leonie Kung/Rasheeda Mcadoo 0 4 4
ženy čtyřhra antuka Germany W35 Stuttgart Vaihingen sety 1 2 3 4 5
06.07.24
semifinále
Cristina Dinu/Nika Radisic 2 6 6
Maria Navarro Oliva/Sandra Samir 0 2 2
ženy čtyřhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
06.07.24
2. kolo
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko 1 w/o
Anna Blinkova/Mayar Sherif 0
06.07.24
2. kolo
Sara Errani/Jasmine Paolini 2 6 6
Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 0 1 4
06.07.24
2. kolo
Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands 2 6 6
Miyu Kato/Shuai Zhang 0 1 4
06.07.24
2. kolo
Cori Gauff/Jessica Pegula 2 6 7
Anna Danilina/Yifan Xu 0 2 63
06.07.24
1. kolo
Yana Sizikova/Yafan Wang 2 6 7
Tamara Korpatsch/Bibiane Schoofs 0 3 5
06.07.24
1. kolo
Barbora Krejcikova/Laura Siegemund 2 7 6
Samantha Murray/Eden Silva 0 61 4
06.07.24
2. kolo
Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk 2 6 6
Emma Navarro/Diane Parry 0 2 3
06.07.24
2. kolo
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova 2 6 7
Cristina Bucsa/Nao Hibino 0 2 5
06.07.24
2. kolo
Katerina Siniakova/Taylor Townsend 2 6 2 6
Olivia Gadecki/Elixane Lechemia 1 4 6 1
06.07.24
2. kolo
Leylah Annie Fernandez/Ena Shibahara 2 2 7 6
Ulrikke Eikeri/Ingrid Neel 1 6 5 2
<