Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý USA Bloomfield Hills Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Stefan Kozlov 2 6 6
Jeff Wolf 0 4 4
05.07.24
čtvrtfinále
Ryan Seggerman 2 6 6
Gijs Brouwer 0 4 4
05.07.24
čtvrtfinále
Nishesh Basavareddy 1 6
Bernard Tomic skreč 0 4
05.07.24
čtvrtfinále
Learner Tien 2 4 7 6
Philip Sekulic 1 6 64 3
muži dvouhra antuka Romania Brasov Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
2. kolo
Nerman Fatic 2 6 6
Vitaliy Sachko 0 4 4
05.07.24
2. kolo
Dmitry Popko 2 7 7
Stefan Palosi 0 5 5
05.07.24
2. kolo
Murkel Alejandro Dellien Velasco 1 4
Genaro Alberto Olivieri skreč 0 2
05.07.24
2. kolo
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Javier Barranco Cosano 0 3 1
05.07.24
2. kolo
Cezar Cretu 2 6 7
Valentin Royer 0 4 64
05.07.24
2. kolo
Filip Cristian Jianu 2 6 3 6
Gustavo Heide 1 3 6 2
05.07.24
2. kolo
Radu Mihai Papoe 2 7 6
Dalibor Svrcina 0 5 2
05.07.24
2. kolo
Matej Dodig 2 6 6
Ergi Kirkin 0 1 3
muži dvouhra antuka Germany Karlsruhe Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Jozef Kovalik 2 7 6
Rudolf Molleker 0 66 2
05.07.24
čtvrtfinále
Daniel Masur 2 6 6
Benjamin Hassan 0 3 3
05.07.24
čtvrtfinále
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Edas Butvilas 0 4 1
05.07.24
2. kolo
Zsombor Piros 2 5 6 6
Clement Tabur 1 7 4 3
05.07.24
čtvrtfinále
Zsombor Piros 2 3 6 6
Adrian Andreev 1 6 3 3
muži dvouhra antuka Holland M15 Amstelveen sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Simon Beaupain 2 6 6 7
Florian Broska 1 4 75 5
05.07.24
čtvrtfinále
Max Houkes 2 6 7 6
Stijn Pel 1 73 64 0
05.07.24
čtvrtfinále
John Sperle 2 6 6
Alec Deckers 0 3 4
05.07.24
čtvrtfinále
Stijn Paardekooper 2 6 6
Younes Lalami Laaroussi 0 4 0
muži dvouhra tvrdý Brazil M15 Belem sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Jose Pereira 2 6 6
Igor Gimenez 0 4 3
05.07.24
čtvrtfinále
Pedro Sakamoto 2 7 6
Rafael Tosetto 0 5 4
05.07.24
čtvrtfinále
Alexander Stater 1 6 3
Lucas Andrade Da Silva skreč 0 2 0
05.07.24
čtvrtfinále
Lorenzo Esquici 2 6 6
Mateo Barreiros Reyes 0 3 4
muži dvouhra tvrdý JAR M15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Kris Van Wyk 1 6 3
Alec Beckley skreč 0 1 0
05.07.24
čtvrtfinále
Philip Henning 2 6 6
Toby Martin 0 3 4
05.07.24
čtvrtfinále
Khololwam Montsi 2 6 6 6
Aryan Shah 1 74 2 2
05.07.24
čtvrtfinále
Devin Badenhorst 2 2 7 6
Nico Hornitschek 1 6 5 3
muži dvouhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Dominik Kellovsky 2 6 6
Aleksa Pisaric 0 3 2
05.07.24
čtvrtfinále
Andrey Chepelev 2 4 6 6
Viktor Jovic 1 6 1 4
05.07.24
čtvrtfinále
Luka Pavlovic 2 6 6
Dusan Obradovic 0 3 3
05.07.24
čtvrtfinále
Peter Fajta 2 6 7
Carl Emil Overbeck 0 4 5
muži dvouhra tvrdý USA M15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Karue Sell 2 6 6
Emon Van Loben Sels 0 2 3
05.07.24
čtvrtfinále
Govind Nanda 2 6 6
Jack Anthrop 0 4 4
05.07.24
čtvrtfinále
Arda Azkara 2 6 4 7
Alan Fernando Rubio Fierros 1 3 6 64
05.07.24
čtvrtfinále
Stefan Dostanic 2 6 6
Kousuke Ogura 0 2 1
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Ilia Simakin 2 6 6
Sergio Callejon Hernando 0 1 1
05.07.24
čtvrtfinále
Mili Poljicak 2 6 6
Mikhail Gorokhov 0 3 2
05.07.24
čtvrtfinále
Gabriel Elicha Navas 2 6 2 6
Nicolas Jadoun 1 2 6 3
05.07.24
čtvrtfinále
Patrick Schoen 2 7 4 6
Amr Elsayed 1 65 6 0
muži dvouhra tvrdý Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Adil Kalyanpur 2 6 6
Issei Okamura 0 3 3
05.07.24
čtvrtfinále
Kasidit Samrej 2 7 3 6
Thantub Suksumrarn 1 68 6 2
05.07.24
čtvrtfinále
Isaac Becroft 2 6 6
Chase Ferguson 0 1 4
05.07.24
2. kolo
Mitsuki Wei Kang Leong 2 7 7
Thanapet Chanta 0 63 5
05.07.24
čtvrtfinále
Mitsuki Wei Kang Leong 2 6 6
Jake Delaney 0 2 3
muži dvouhra antuka Slovenia M15 Store sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Bor Artnak 2 6 6
Samuele Pieri 0 3 2
05.07.24
čtvrtfinále
Juan Estevez 1 5
Nikos Lehmann skreč 0 0
05.07.24
čtvrtfinále
Gianluca Cadenasso 2 6 6
Matyas Cerny 0 2 2
05.07.24
čtvrtfinále
Lorenzo Carboni 2 7 6
Sebastian Dominko 0 64 3
muži dvouhra tvrdý China M15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Evgeny Donskoy 2 6 6
Justin Barki 0 4 2
05.07.24
čtvrtfinále
Nam Hoang Ly 2 6 6
Grigoriy Lomakin 0 2 3
05.07.24
čtvrtfinále
Alberto Lim 1 w/o
Moerani Bouzige 0
05.07.24
čtvrtfinále
Yi Zhou 2 6 3 6
Mukund Sasikumar 1 3 6 4
muži dvouhra tvrdý I. Japan M15 Tokyo sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Naoki Nakagawa 2 6 6
Jea Moon Lee 0 2 4
05.07.24
čtvrtfinále
Masamichi Imamura 2 6 6
Shu Matsuoka 0 1 3
05.07.24
čtvrtfinále
Karlis Ozolins 2 7 6
Yusuke Takahashi 0 5 1
05.07.24
čtvrtfinále
Kokoro Isomura 2 3 6 6
Makoto Ochi 1 6 4 1
muži dvouhra tvrdý Kazakhstan M15 Ust Kamenogorsk sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Sergey Fomin 1 7 5 5
Ivan Denisov skreč 0 6 2
05.07.24
čtvrtfinále
Martin Borisiouk 2 6 6
Shinji Hazawa 0 4 3
05.07.24
čtvrtfinále
Egor Agafonov 2 6 2 6
Kazuma Kawachi 1 4 6 4
05.07.24
čtvrtfinále
Maxim Zhukov 2 6 7
Siddharth Vishwakarma 0 4 5
muži dvouhra antuka Spain M25 Getxo sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Ivan Gakhov 2 6 3 6
Joao Domingues 1 3 6 3
05.07.24
čtvrtfinále
Miguel Damas 2 6 6
Max Alcala Gurri 0 2 4
05.07.24
čtvrtfinále
Benjamin Winter Lopez 2 7 6
Kuzey Cekirge 0 5 1
05.07.24
čtvrtfinále
Ignacio Buse 2 6 6
John Echeverria 0 1 4
muži dvouhra tvrdý Canada M25 Laval sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Karl Poling 1 2 2
Liam Draxl skreč 0 6 3
05.07.24
čtvrtfinále
Aidan Mchugh 2 6 6
Kiranpal Pannu 0 1 4
05.07.24
čtvrtfinále
Clement Chidekh 2 6 1 6
James Tracy 1 2 6 3
05.07.24
čtvrtfinále
Eliot Spizzirri 2 6 7
Blaise Bicknell 0 0 63
muži dvouhra antuka Germany M25 Marburg sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Lucas Gerch 2 7 6
Buvaysar Gadamauri 0 5 2
05.07.24
čtvrtfinále
Mateus Alves 2 4 6 6
Timo Stodder 1 6 3 1
05.07.24
čtvrtfinále
Saba Purtseladze 2 6 0 6
Daniel Michalski 1 4 6 2
05.07.24
čtvrtfinále
Raphael Collignon 2 6 6
Yanaki Milev 0 1 3
muži dvouhra tvrdý France M25+H Ajaccio sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Jules Marie 2 7 5 7
Laurent Lokoli 1 5 7 5
05.07.24
čtvrtfinále
Benjamin Lock 2 5 6 6
Robin Bertrand 1 7 4 2
05.07.24
čtvrtfinále
Blake Ellis 2 6 6
Kenny de Schepper 0 2 4
05.07.24
čtvrtfinále
James McCabe 2 4 6 6
Lucas Poullain 1 6 3 3
muži dvouhra antuka Italy Modena Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Albert Ramos-Vinolas 2 6 6
Chun Hsin Tseng 0 4 4
05.07.24
semifinále
Federico Arnaboldi 2 1 7 6
Andrea Collarini 1 6 63 2
muži dvouhra antuka France Troyes Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Lorenzo Giustino 2 6 6 7
Evgeny Karlovskiy 1 0 74 5
05.07.24
čtvrtfinále
Timofey Skatov 2 6 6
Jonas Forejtek 0 3 3
05.07.24
čtvrtfinále
Lilian Marmousez 2 2 6 7
Neil Oberleitner 1 6 4 65
05.07.24
čtvrtfinále
Gabriel Debru 2 5 6 7
Martin Landaluce 1 7 2 65
muži dvouhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
05.07.24
3. kolo
Grigor Dimitrov 3 6 6 6
Gael Monfils 0 3 4 3
05.07.24
3. kolo
Tommy Paul 3 6 6 6
Alexander Bublik 0 3 4 2
05.07.24
3. kolo
Jannik Sinner 3 6 6 6
Miomir Kecmanovic 0 1 4 2
05.07.24
3. kolo
Carlos Alcaraz 3 5 6 4 7 6
Frances Tiafoe 2 7 2 6 62 2
ženy dvouhra antuka Romania W15 Galati sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Patricia Maria Tig 2 6 7
Lavinia Tanasie 0 0 62
05.07.24
čtvrtfinále
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Demi Tran 0 0 2
05.07.24
čtvrtfinále
Sara Dols 2 4 6 7
Georgia Andreea Craciun 1 6 4 65
05.07.24
čtvrtfinále
Elena Ruxandra Bertea 2 7 4 6
Ioana Zvonaru 1 65 6 4
ženy dvouhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Lisa Zaar 2 6 6
Julia Stamatova 0 3 4
05.07.24
čtvrtfinále
Emily Welker 2 6 6
Anastasiya Zaparyniuk 0 4 1
05.07.24
čtvrtfinále
Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Carmen Andreea Herea 0 3 4
05.07.24
čtvrtfinále
Michaela Bayerlova 2 6 7
Stefania Bojica 0 4 5
ženy dvouhra tvrdý USA W15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Rachel Gailis 2 7 6
Charlotte Chavatipon 0 5 3
05.07.24
čtvrtfinále
India Houghton 2 6 7
Brandy Walker 0 3 5
05.07.24
čtvrtfinále
Chloe Noel 2 6 4 7
Malaika Rapolu 1 1 6 65
05.07.24
čtvrtfinále
Alexis Nguyen 2 6 6
Aspen Schuman 0 2 4
ženy dvouhra antuka Hungary W15 Mogyorod sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Sofia Milatova 2 6 6
Katerina Mandelikova 0 3 3
05.07.24
čtvrtfinále
Alina Granwehr 2 3 6 7
Amarissa Kiara Toth 1 6 4 62
05.07.24
čtvrtfinále
Eszter Meri 2 5 6 6
Salma Drugdova 1 7 2 1
05.07.24
čtvrtfinále
Cristina Diaz Adrover 2 6 7
Linda Sevcikova 0 3 5
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Noelia Bouzo Zanotti 2 6 6
Berta Passola 0 2 2
05.07.24
čtvrtfinále
Lamis Alhussein Abdel Aziz 2 6 7
Anja Wildgruber 0 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Anastasia Gasanova 2 7 5 6
Arlinda Rushiti 1 5 7 3
05.07.24
čtvrtfinále
Yasmine Mansouri 2 3 6 6
Gina Marie Dittmann 1 6 4 3
ženy dvouhra tvrdý China W15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Meiqi Guo 1 6
Fang Ying Xun skreč 0 2
05.07.24
čtvrtfinále
Priska Madelyn Nugroho 2 6 6
Anna Snigireva 0 3 2
05.07.24
čtvrtfinále
Meng Yi Chen 1 w/o
Gozal Ainitdinova 0
05.07.24
čtvrtfinále
Jiaqi Huang 2 6 6
Yifan Sun 0 2 2
ženy dvouhra antuka Holland W35 Amstelveen sety 1 2 3 4 5
05.07.24
3. kolo
Petra Hule 2 6 6
Julia Avdeeva 0 1 3
05.07.24
čtvrtfinále
Berfu Cengiz 2 6 6
Petra Hule 0 2 1
05.07.24
čtvrtfinále
Jaimee Fourlis 2 6 7
Katharina Hobgarski 0 4 65
05.07.24
čtvrtfinále
Anouk Koevermans 2 6 6
Mina Hodzic 0 3 3
05.07.24
čtvrtfinále
Sofia Costoulas 2 5 6 6
Mona Barthel 1 7 4 3
ženy dvouhra antuka Spain W35 Getxo sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Angela Fita Boluda 2 2 6 6
Michaela Laki 1 6 1 0
05.07.24
čtvrtfinále
Lucia Cortez Llorca 2 6 6
Alina Charaeva 0 4 1
05.07.24
čtvrtfinále
Oleksandra Oliynykova 2 4 6 6
Laura Hietaranta 1 6 4 3
05.07.24
čtvrtfinále
Solana Sierra 2 6 6
Nicole Fossa Huergo 0 1 2
ženy dvouhra tvrdý JAR W35 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Ksenia Laskutova 2 6 6 6
Sofia Avataneo 1 2 71 3
05.07.24
čtvrtfinále
Zoe Kruger 2 6 6
Maddalena Giordano 0 4 4
05.07.24
čtvrtfinále
Darja Suvirdjonkova 2 6 6 6
Matilde Mariani 1 3 70 2
05.07.24
čtvrtfinále
Lara Pfeifer 1 6 3
Eliessa Vanlangendonck skreč 0 1 0
ženy dvouhra tvrdý Hongkong W35 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Eudice Wong Chong 2 6 6 6
Tatiana Prozorova 1 74 2 1
05.07.24
čtvrtfinále
Haruka Kaji 2 6 6
Hiromi Abe 0 0 1
05.07.24
čtvrtfinále
Himeno Sakatsume 2 6 7
Hong Yi Cody Wong 0 1 66
05.07.24
čtvrtfinále
Xinxin Yao 2 6 3 6
Yeon Woo Ku 1 3 6 0
ženy dvouhra tvrdý Thailand W35 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Peangtarn Plipuech 2 6 6
Haruna Arakawa 0 2 2
05.07.24
čtvrtfinále
Kyoka Okamura 2 6 6
Boyoung Jeong 0 0 1
05.07.24
čtvrtfinále
Patcharin Cheapchadej 2 6 3 6
Ayano Shimizu 1 4 6 2
05.07.24
čtvrtfinále
Eri Shimizu 2 1 6 6
Monique Barry 1 6 3 0
ženy dvouhra antuka Italy W35 Rome sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Varvara Lepchenko 2 1 7 6
Fanny Stollar 1 6 5 2
05.07.24
čtvrtfinále
Tatiana Pieri 2 6 6
Fernanda Labrana 0 3 1
05.07.24
čtvrtfinále
Nuria Brancaccio 2 6 6 6
Eleonora Alvisi 1 75 0 0
05.07.24
čtvrtfinále
Carlota Martinez Cirez 2 6 6
Leonie Kung 0 2 3
ženy dvouhra antuka Germany W35 Stuttgart Vaihingen sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Cristina Dinu 2 7 1 6
Victoria Rodriguez 1 5 6 2
05.07.24
2. kolo
Cristina Dinu 2 6 6
Emily Seibold 0 2 3
05.07.24
čtvrtfinále
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 7
Yuki Naito 0 4 68
05.07.24
čtvrtfinále
Ella Seidel 2 6 6
Marie Vogt 0 4 3
05.07.24
čtvrtfinále
Julie Struplova 2 7 6
Lara Schmidt 0 5 2
ženy dvouhra antuka France W75 Montpellier sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Jil Teichmann 2 6 7
Nuria Parrizas-Diaz 0 3 5
05.07.24
čtvrtfinále
Maja Chwalinska 2 6 6
Justina Mikulskyte 0 2 4
05.07.24
čtvrtfinále
Oksana Selekhmeteva 2 6 3 7
Marie Benoit 1 3 6 5
05.07.24
čtvrtfinále
Sara Saito 2 6 4 6
Raluca Georgiana Serban 1 4 6 4
ženy dvouhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
05.07.24
3. kolo
Madison Keys 2 6 6
Marta Kostyuk 0 4 3
05.07.24
3. kolo
Donna Vekic 2 7 6 6
Dayana Yastremska 1 64 73 1
05.07.24
3. kolo
Jasmine Paolini 2 7 6
Bianca Vanessa Andreescu 0 64 1
05.07.24
3. kolo
Paula Badosa Gibert 2 7 4 6
Daria Kasatkina 1 66 6 4
05.07.24
3. kolo
Lulu Sun 2 7 7
Lin Zhu 0 64 66
05.07.24
3. kolo
Emma Navarro 2 2 6 6
Diana Shnaider 1 6 3 4
05.07.24
3. kolo
Emma Raducanu 2 6 6
Maria Sakkari 0 2 3
05.07.24
3. kolo
Cori Gauff 2 6 6
Sonay Kartal 0 4 0
muži čtyřhra tvrdý USA Bloomfield Hills Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 2 7 7
Tristan Boyer/Dennis Novikov 0 5 68
05.07.24
semifinále
Ozan Baris/Nishesh Basavareddy 1 w/o
Gijs Brouwer/Tristan Schoolkate 0
muži čtyřhra antuka Romania Brasov Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
1. kolo
Mircea-Alexandru Jecan/Szymon Walkow 2 6 6
Filip Duda/Vitaliy Sachko 0 3 2
05.07.24
1. kolo
Ergi Kirkin/Dmitry Popko 2 6 6
Hynek Barton/Dalibor Svrcina 0 3 3
muži čtyřhra antuka Germany Karlsruhe Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 6
Ignacio Carou/Mariano Kestelboim 0 1 4
05.07.24
čtvrtfinále
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 3 6 10
Jiri Barnat/Roman Jebavy 1 6 3 3
05.07.24
semifinále
Dan Added/Gregoire Jacq 2 7 4 10
Daniel Cukierman/Daniel Dutra da Silva 1 66 6 7
05.07.24
čtvrtfinále
Dan Added/Gregoire Jacq 2 6 6 10
Rudolf Molleker/Denis Yevseyev 1 76 3 5
05.07.24
čtvrtfinále
Ignacio Carou/Mariano Kestelboim 2 6 7
Goncalo Oliveira/Santiago Rodriguez Taverna 0 2 66
05.07.24
čtvrtfinále
Daniel Cukierman/Daniel Dutra da Silva 2 6 6
Daniel Rincon/Nikolas Sanchez-Izquierdo 0 3 3
muži čtyřhra antuka Holland M15 Amstelveen sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Brian Bozemoj/Stijn Paardekooper 2 6 7
Abel Forger/Noah Gabriel 0 3 5
05.07.24
semifinále
Stian Klaassen/Freek Van Donselaar 2 6 6
Emilien Demanet/Jack Loge 0 2 3
muži čtyřhra tvrdý Brazil M15 Belem sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Joaquim Almeida/Lorenzo Esquici 2 6 7
Ryan Augusto dos Santos/Mateo Barreiros Reyes 0 3 5
05.07.24
semifinále
Vitor Leal/Nicolas Oliveira 2 6 6
Lucca Guercio/Felipe Pagnacco 0 2 1
muži čtyřhra tvrdý JAR M15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Devin Badenhorst/Luc Koenig 2 6 6
Alexey Aleshchev/Kris Van Wyk 0 1 2
05.07.24
semifinále
Ishaque Eqbal/Aryan Shah 2 3 7 10
Philip Henning/Dylan Salton 1 6 5 7
muži čtyřhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Simone Agostini/Juan Pablo Paz 2 6 7
Kabeer Kapasi/Koray Kirci 0 3 5
05.07.24
semifinále
Carl Emil Overbeck/Olle Sonesson Lidholt 2 6 4 10
Cesar Bouchelaghem/Benjamin Pietri 1 3 6 4
muži čtyřhra tvrdý USA M15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Nathan Ponwith/Keegan Smith 2 6 6
Boris Kozlov/Jamie Vance 0 2 4
05.07.24
semifinále
Joshua Charlton/Wally Thayne 2 7 6
Karl Lee/Noah Zamora 0 64 1
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Pedro Araujo/Patrick Schoen 2 6 3 12
Aleksandr Lobanov/Ilia Simakin 1 4 6 10
05.07.24
semifinále
Nikita Ianin/Sasha Trkulja 2 5 6 10
Alessio De Bernardis/Lorenzo Rottoli 1 7 2 4
muži čtyřhra tvrdý Thailand M15 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Yuttana Charoenphon/Kasidit Samrej 2 4 6 10
Jake Delaney/Thantub Suksumrarn 1 6 1 4
05.07.24
semifinále
Francis Casey Alcantara/Maximus Jones 2 6 6 10
Yuttana Charoenphon/Kasidit Samrej 1 4 715 4
05.07.24
čtvrtfinále
Francis Casey Alcantara/Maximus Jones 2 6 6
Jirat Navasirisomboon/Pawit Sornlaksup 0 3 2
05.07.24
semifinále
Adil Kalyanpur/Vishnu Vardhan 2 6 6
Ajeet Rai/James Watt 0 3 4
05.07.24
čtvrtfinále
Adil Kalyanpur/Vishnu Vardhan 2 6 6
Isaac Becroft/Chase Ferguson 0 3 4
05.07.24
čtvrtfinále
Ajeet Rai/James Watt 2 6 7
Matteo Lavizzari/Seungmin Park 0 3 5
muži čtyřhra antuka Slovenia M15 Store sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Jacopo Bilardo/Gianluca Cadenasso 2 6 2 10
Matic Dimic/Filip Jeff Planinsek 1 3 6 4
05.07.24
semifinále
Sebastian Dominko/Jan Kobierski 2 6 1 10
Nicolas Bruna/Karol Filar 1 1 6 8
muži čtyřhra tvrdý China M15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Kuan-Yi Lee/Bang Shuo Yin 2 6 4 10
Tsung-Hao Huang/Yeongseok Jeong 1 4 6 7
05.07.24
semifinále
Qian Sun/Sheng Tang 2 6 6
Shaoyun Liu/Zhan Zheng 0 1 4
muži čtyřhra tvrdý I. Japan M15 Tokyo sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Sho Katayama/Yuhei Kono 2 7 6
Kokoro Isomura/Kenta Miyoshi 0 64 1
05.07.24
semifinále
Yusuke Kusuhara/Shunsuke Nakagawa 2 6 6
Sanhui Shin/Woobin Shin 0 3 4
muži čtyřhra tvrdý Kazakhstan M15 Ust Kamenogorsk sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Islam Orynbasar/Yerassyl Yerdilda 2 6 1 11
Ivan Gretskiy/Iliyas Maratuly 1 2 6 9
05.07.24
čtvrtfinále
Shinji Hazawa/Kazuma Kawachi 2 6 6
Petr Bar Biryukov/Ruslan Tiukaev 0 4 2
05.07.24
semifinále
Shinji Hazawa/Kazuma Kawachi 2 7 4 10
Egor Agafonov/Sergey Fomin 1 65 6 8
05.07.24
čtvrtfinále
Egor Agafonov/Sergey Fomin 2 6 5 10
Anton Chekhov/Evgeny Philippov 1 3 7 8
05.07.24
čtvrtfinále
Ivan Gretskiy/Iliyas Maratuly 2 6 6
Ivan Denisov/Leonid Sheyngezikht 0 1 1
muži čtyřhra antuka Spain M25 Getxo sety 1 2 3 4 5
05.07.24
finále
Louis Dussin/Matt Ponchet 2 7 6
Max Alcala Gurri/Alex Marti Pujolras 0 64 3
muži čtyřhra tvrdý Canada M25 Laval sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Liam Draxl/Cleeve Harper 2 6 6
Ben Jones/Aidan Mchugh 0 3 3
05.07.24
semifinále
Alexander Bernard/James Tracy 2 6 6
Jody Maginley/Tristan Mccormick 0 4 3
muži čtyřhra antuka Germany M25 Marburg sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Buvaysar Gadamauri/Anton Matusevich 2 6 6
Milan Welte/Max Wiskandt 0 4 2
05.07.24
semifinále
Daniel Paty/Dominik Recek 2 6 6
Taym Alazmeh/Kai Wehnelt 0 4 4
muži čtyřhra tvrdý France M25+H Ajaccio sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Lucas Poullain/Alexandre Reco 2 7 7
Jonathan Kanar/Laurent Lokoli 0 63 65
05.07.24
semifinále
Yanis Ghazouani Durand/Loann Massard 2 7 6
Ying Hou/Harry Wendelken 0 5 4
05.07.24
čtvrtfinále
Yanis Ghazouani Durand/Loann Massard 2 6 6
Christoph Gayk/Emiliano Jorquera 0 0 1
05.07.24
čtvrtfinále
Blake Ellis/Benjamin Lock 2 7 6
Dominik Palan/Louis Tessa 0 5 3
muži čtyřhra antuka Italy Modena Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Jonathan Eysseric/George Goldhoff 2 6 6
Marco Bortolotti/Matthew Christopher Romios 0 3 2
05.07.24
semifinále
Andre Begemann/Patrik Niklas-Salminen 2 4 6 10
Filippo Romano/Augusto Virgili 1 6 4 4
muži čtyřhra antuka France Troyes Challenger sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Denis Istomin/Evgeny Karlovskiy 2 7 6
Courtney John Lock/Marat Sharipov 0 5 2
05.07.24
semifinále
Neil Oberleitner/Jakub Paul 2 6 6
Anthony Genov/Bruno Pujol Navarro 0 2 2
muži čtyřhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
05.07.24
1. kolo
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 2 7 6
Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas 0 63 3
05.07.24
1. kolo
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 6
Facundo Diaz Acosta/Alexandre Muller 0 2 3
05.07.24
2. kolo
Kevin Krawietz/Tim Puetz 2 4 6 6
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 1 6 4 3
05.07.24
1. kolo
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 6
Thiago Moura Monteiro/Thiago Seyboth Wild 0 2 3
05.07.24
1. kolo
Sebastian Ofner/Tristan-Samuel Weissborn 2 7 6
Diego Hidalgo/Alejandro Tabilo 0 5 4
05.07.24
1. kolo
Julian Cash/Robert Galloway 2 7 6
Theo Arribage/Marcus Daniell 0 66 3
05.07.24
1. kolo
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 2 6 6
Guido Andreozzi/Miguel-Angel Reyes-Varela 0 0 3
05.07.24
2. kolo
Harri Heliovaara/Henry Patten 2 7 6
Pedro Martinez Portero/Jaume Antoni Munar Clar 0 65 3
05.07.24
1. kolo
Sebastian Baez/Dustin Brown 2 3 6 7
Hugo Nys/Jan Zielinski 1 6 3 65
ženy čtyřhra antuka Romania W15 Galati sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Olivia Bergler/Mariya Poduraeva 1 w/o
Elena Ruxandra Bertea/Ioana Zvonaru 0
05.07.24
semifinále
Mara Gae/Lavinia Tanasie 2 6 6
Laura Boehner/Demi Tran 0 3 3
ženy čtyřhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Michaela Bayerlova/Jelena Cvijanovic 2 7 7
Stefania Bojica/Emily Welker 0 67 65
05.07.24
semifinále
Valentina Ivanov/Lisa Zaar 2 6 6
Carmen Andreea Herea/Alian Zack 0 3 0
ženy čtyřhra tvrdý USA W15 Lakewood sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Malaika Rapolu/Anita Sahdiieva 2 6 6
Lauren Friedman/India Houghton 0 0 2
05.07.24
semifinále
Carolyn Ansari/Gabriella Broadfoot 2 6 6
Anastasia Goncharova 2/Madison Tattini 0 4 1
ženy čtyřhra antuka Hungary W15 Mogyorod sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Panna Bartha/Katerina Tsygourova 2 2 6 10
Norina Bak Szabo/Eszter Kis Czako 1 6 3 8
05.07.24
semifinále
Katerina Mandelikova/Ingrid Vojcinakova 2 4 7 10
Linda Sevcikova/Karolina Vlckova 1 6 62 5
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Alexandra Iordache/Liisa Varul 2 7 1 10
Anastasia Gasanova/Luisa Hrda 1 5 6 7
05.07.24
semifinále
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Aglaya Fedorova 2 6 6 11
Yasmine Mansouri/Ranim Rassil 1 75 4 9
ženy čtyřhra tvrdý China W15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Jiaqi Huang/Fang Ying Xun 2 6 6
Zhenghua Xiao/Jiayu Xu 0 4 4
05.07.24
semifinále
Aitiyaguli Aixirefu/Jiaqi Wang 2 7 3 10
Fang An Lin/Jing-Jing Lu 1 5 6 8
ženy čtyřhra antuka Holland W35 Amstelveen sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Michaella Krajicek/Eva Vedder 2 6 7 10
Loes Ebeling Koning/Isis Louise Van Den Broek 1 73 64 8
05.07.24
finále
Michaella Krajicek/Eva Vedder 1 w/o
Victoria Kan/Ekaterina Makarova (1996) 0
05.07.24
semifinále
Victoria Kan/Ekaterina Makarova (1996) 2 6 6
Daria Kuczer/Angelina Wirges 0 2 1
ženy čtyřhra antuka Spain W35 Getxo sety 1 2 3 4 5
05.07.24
finále
Anna Sinclair Rogers/Alana Smith 2 6 7
Martha Matoula/Seone Mendez 0 0 67
05.07.24
semifinále
Anna Sinclair Rogers/Alana Smith 2 6 6
Ana Candiotto/Celine Simunyu 0 1 2
05.07.24
semifinále
Martha Matoula/Seone Mendez 2 6 6
Nicole Fossa Huergo/Laura Hietaranta 0 3 4
ženy čtyřhra tvrdý JAR W35 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Isabella Kruger/Zoe Kruger 2 6 7
Matilde Mariani/Beatrice Stagno 0 3 5
05.07.24
semifinále
Ksenia Laskutova/Verena Meliss 2 6 6
Amanda Carolina Nava Elkin/Haine Ogata 0 3 1
ženy čtyřhra tvrdý Hongkong W35 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Eudice Wong Chong/Hong Yi Cody Wong 2 6 6
Anastasia Kovaleva/Anastasia Zolotareva 0 1 3
05.07.24
semifinále
Hiromi Abe/Saki Imamura 2 6 6
Sakura Hosogi/Misaki Matsuda 0 2 3
ženy čtyřhra tvrdý Thailand W35 Nakhon Si sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Vaidehi Chaudhari/Peangtarn Plipuech 2 7 6
Pawinee Ruamrak/Bunyawi Thamchaiwat 0 62 3
05.07.24
semifinále
Vaidehi Chaudhari/Peangtarn Plipuech 2 6 6
Monique Barry/Alicia Smith 0 1 2
05.07.24
semifinále
Boyoung Jeong/Rinon Okuwaki 2 6 6
Haley Giavara/Ayumi Koshiishi 0 4 1
ženy čtyřhra antuka Italy W35 Rome sety 1 2 3 4 5
05.07.24
semifinále
Ivonne Cavalle-Reimers/Aurora Zantedeschi 2 6 6
Nuria Brancaccio/Georgia Pedone 0 1 4
05.07.24
semifinále
Leonie Kung/Rasheeda Mcadoo 2 6 6
Anastasia Grechkina/Francesca Pace 0 2 3
ženy čtyřhra antuka Germany W35 Stuttgart Vaihingen sety 1 2 3 4 5
05.07.24
čtvrtfinále
Cristina Dinu/Nika Radisic 2 6 6
Marie Vogt/Eva Marie Voracek 0 4 4
05.07.24
1. kolo
Maria Kozyreva/Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Tessa Johanna Brockmann/Anna Klasen 0 3 2
05.07.24
čtvrtfinále
Maria Kozyreva/Sapfo Sakellaridi 2 6 6
Nina Radovanovic/Emily Seibold 0 1 2
05.07.24
semifinále
Jasmijn Gimbrere/Stephanie Judith Visscher 2 6 6
Maria Kozyreva/Sapfo Sakellaridi 0 1 3
05.07.24
čtvrtfinále
Maria Navarro Oliva/Sandra Samir 2 4 6 10
Karolina Kubanova/Renata Voracova 1 6 1 8
ženy čtyřhra antuka France W75 Montpellier sety 1 2 3 4 5
05.07.24
finále
Mariana Drazic/Iryna Shymanovich 2 1 6 10
Elena Pridankina/Ekaterina Yashina 1 6 4 8
ženy čtyřhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
05.07.24
2. kolo
Caroline Garcia/Kristina Mladenovic 2 6 6
Marie Bouzkova/Sara Sorribes Tormo 0 3 4
05.07.24
1. kolo
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova 2 6 3 7
Ashlyn Krueger/Sloane Stephens 1 4 6 5
05.07.24
2. kolo
Tereza Mihalikova/Olivia Nicholls 2 6 6
Magda Linette/Peyton Stearns 0 2 0
<