Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Calvin Hemery 2 6 6
Alibek Kachmazov 0 3 4
21.06.24
semifinále
Ricardas Berankis 2 6 6
Jules Marie 0 0 4
muži dvouhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Jordan Thompson 2 6 6
Taylor Harry Fritz 0 4 3
21.06.24
čtvrtfinále
Lorenzo Musetti 2 6 7
Billy Harris 0 3 5
21.06.24
čtvrtfinále
Tommy Paul 2 6 5 6
Jack Draper 1 3 7 4
21.06.24
čtvrtfinále
Sebastian Korda 2 6 6 6
Rinky Hijikata 1 74 3 4
muži dvouhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
David Goffin 2 6 6
Terence Atmane 0 3 4
21.06.24
semifinále
David Goffin 2 7 6 6
Zachary Svajda 1 5 73 3
21.06.24
semifinále
Harold Mayot 2 2 6 6
Benjamin Bonzi 1 6 3 2
muži dvouhra antuka Morocco M15 Casablanca sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Yassine Dlimi 2 6 5 6
Reda Bennani 1 3 7 4
21.06.24
čtvrtfinále
Karim Bennani 2 6 6
Matias Franco Descotte 0 4 4
21.06.24
čtvrtfinále
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 6
Constantin Bittoun Kouzmine 0 1 1
21.06.24
čtvrtfinále
Stijn Slump 2 2 6 6
Alex Marti Pujolras 1 6 3 3
muži dvouhra antuka Romania M15 Cluj Napoca sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Ioan Alexandru Chirita 2 6 6
Juan Pablo Paz 0 1 1
21.06.24
čtvrtfinále
Bogdan Pavel 2 6 6
Cezar Gabriel Papoe 0 0 2
21.06.24
čtvrtfinále
Mariano Tammaro 2 7 6
Filip Apltauer 0 5 4
muži dvouhra tvrdý JAR M15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Philip Henning 2 7 3 6
Alexander Donski 1 5 6 2
21.06.24
čtvrtfinále
Devin Badenhorst 2 6 6
Luc Koenig 0 0 4
21.06.24
čtvrtfinále
Connor Henry Van Schalkwyk 2 6 6
Jesse Flores 0 2 3
21.06.24
čtvrtfinále
Alec Beckley 2 6 6
Aryan Shah 0 3 2
muži dvouhra tvrdý Hongkong M15 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Jake Delaney 2 6 7
Ajeet Rai 0 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Tomohiro Masabayashi 1 7
Jack Cheng skreč 0 5
21.06.24
čtvrtfinále
Thanapet Chanta 1 6
S D Prajwal Dev skreč 0 4
muži dvouhra antuka Poland M15 Koszalin sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
John Hallquist Lithen 2 6 6
Alan Bojarski 0 2 3
21.06.24
čtvrtfinále
Luca Staeheli 2 6 6
Max Wiskandt 0 1 1
21.06.24
čtvrtfinále
Daniele Rapagnetta 2 6 6 6
Tim Ruehl 1 1 76 4
muži dvouhra antuka Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Andrej Nedic 2 7 5 6
Savva Polukhin 1 5 7 3
21.06.24
čtvrtfinále
Luka Pavlovic 2 6 6
Carlos Giraldi 0 3 1
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Egor Agafonov 2 6 6
Michael Zhu 0 2 1
21.06.24
čtvrtfinále
Tiago Pereira 2 6 3 7
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 1 4 6 65
21.06.24
čtvrtfinále
Etienne Donnet 1 6 6 3 3
Fabien Salle skreč 0 4 7 0
21.06.24
čtvrtfinále
Jack Loutit 2 6 6
Photos Photiades (2003) 0 4 0
muži dvouhra antuka Hungary M15 Nyiregyhaza sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Franco Roncadelli 2 6 6 6
Attila Boros 1 73 4 2
21.06.24
čtvrtfinále
Lukas Pokorny 2 6 6 6
Peter Fajta 1 77 4 3
21.06.24
čtvrtfinále
Dan Alexandru Tomescu 2 7 6
Tomas Lanik 0 65 4
21.06.24
čtvrtfinále
Gabor Hornung 2 6 7
Dominik Kellovsky 0 3 62
muži dvouhra tvrdý USA M15 Rancho Santa sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Matthew Summers 2 7 7
Collin Altamirano 0 63 5
21.06.24
čtvrtfinále
Trevor Svajda 2 6 6
Leo Vithoontien 0 3 1
21.06.24
čtvrtfinále
Jay Dylan Hara Friend 2 4 6 7
Aadarsh Tripathi 1 6 3 63
21.06.24
čtvrtfinále
Learner Tien 2 6 6
Jacob Brumm 0 0 1
muži dvouhra antuka Germany M15 Saarlouis sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Lucas Gerch 2 7 6
Liam Gavrielides 0 66 3
21.06.24
čtvrtfinále
Niels Visker 2 6 6 6
Bogdan Bobrov 1 2 74 2
21.06.24
čtvrtfinále
Michael Vrbensky 2 6 6
Luca Wiedenmann 0 2 3
21.06.24
čtvrtfinále
Mika Lipp 2 6 6
Sergey Fomin 0 2 4
muži dvouhra antuka Italy M25 Cattolica sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Giovanni Oradini 2 7 6
Gabriele Pennaforti 0 66 4
21.06.24
semifinále
Andrea Picchione 1 6 5 7 5
Carlos Lopez Montagud skreč 0 7 5 3
muži dvouhra tvrdý Republic of Korea M25 Changwon sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Masamichi Imamura 2 6 3 6
Sanhui Shin 1 2 6 4
21.06.24
čtvrtfinále
Kaichi Uchida 2 6 6
Yeongseok Jeong 0 4 4
21.06.24
čtvrtfinále
Edward Winter 2 6 6
Kenta Miyoshi 0 3 2
muži dvouhra antuka Belgium M25 Duffel sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Sandro Kopp 2 6 4 6
Marlon Vankan 1 3 6 2
21.06.24
čtvrtfinále
Eero Vasa 2 6 3 7
Raphael Perot 1 4 6 65
21.06.24
čtvrtfinále
Khumoun Sultanov 2 6 4 6
Gilles Arnaud Bailly 1 3 6 4
muži dvouhra tvrdý China M25 Luzhou sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Yan Bai 2 6 6
Yu Zhang 2 0 1 3
21.06.24
čtvrtfinále
Aoran Wang 2 3 6 6
Bingyu Yu 1 6 1 3
21.06.24
čtvrtfinále
Pengyu Lu 2 6 6
Qian Sun 0 3 3
muži dvouhra antuka France M25 Montauban sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Arthur Reymond 2 7 3 6
Leo Raquillet 1 65 6 1
21.06.24
čtvrtfinále
Benjamin Pietri 2 7 6
Dan Added 0 65 2
21.06.24
čtvrtfinále
Johan Nikles 2 5 6 6
Thomas Gerbaud 1 7 1 2
21.06.24
čtvrtfinále
Maxime Chazal 2 7 6
Laurent Lokoli 0 5 4
muži dvouhra antuka Spain M25 Mungia Laukariz sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Michiel De Krom 2 4 7 6
Alberto Barroso Campos 1 6 5 1
21.06.24
semifinále
Ryan Nijboer 2 5 6 6
Frederico Ferreira Silva 1 7 4 2
muži dvouhra tvrdý USA M25 Tulsa sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Eliot Spizzirri 2 6 6
Micah Braswell 0 3 2
21.06.24
čtvrtfinále
Nicolas Ian Kotzen 2 2 7 7
Mitchell Krueger 1 6 62 65
21.06.24
čtvrtfinále
Bernard Tomic 2 6 6
Govind Nanda 0 3 1
21.06.24
čtvrtfinále
Alexander Kotzen 2 6 6
Andre Ilagan 0 1 3
muži dvouhra antuka Poland Poznan Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Camilo Ugo Carabelli 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 4 4
21.06.24
semifinále
Maks Kasnikowski 2 3 6 6
Kamil Majchrzak 1 6 3 4
muži dvouhra antuka Bolivia Santa Cruz de sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Facundo Mena 2 6 6
Leonardo Aboian 0 3 2
21.06.24
čtvrtfinále
Hady Habib 2 7 4 7
Juan Carlos Prado Angelo 1 63 6 5
21.06.24
čtvrtfinále
Juan Manuel Cerundolo 2 6 6
Pedro Sakamoto 0 4 3
21.06.24
semifinále
Juan Manuel Cerundolo 2 7 6
Hady Habib 0 64 4
muži dvouhra antuka Italy Sassuolo Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Jesper De Jong 2 4 6 6
Martin Klizan 1 6 1 0
21.06.24
semifinále
Daniel Altmaier 2 6 6 7
Federico Coria 1 77 4 63
muži dvouhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Hubert Hurkacz 2 7 6
Marcos Giron 0 65 4
21.06.24
čtvrtfinále
Alexander Zverev 2 6 6 6
Arthur Fils 1 75 3 4
21.06.24
čtvrtfinále
Jannik Sinner 2 6 6 7
Jan-Lennard Struff 1 2 71 63
21.06.24
čtvrtfinále
Zhizhen Zhang 2 6 4 7
Christopher Eubanks 1 4 6 5
ženy dvouhra tráva Germany Berlin sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Victoria Azarenka 1 3
Elena Rybakina skreč 0 1
ženy dvouhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Elisabetta Cocciaretto 2 5 6 6
Diana Shnaider 1 7 4 2
21.06.24
čtvrtfinále
Anastasia Potapova 2 6 6
Barbora Krejcikova 0 1 4
21.06.24
čtvrtfinále
Yulia Putintseva 2 6 6 6
Caroline Dolehide 1 3 72 1
21.06.24
čtvrtfinále
Ajla Tomljanovic 2 1 6 6
Leylah Annie Fernandez 1 6 3 2
ženy dvouhra tráva Italy Gaiba sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Alycia Parks 2 6 6 6
Robin Montgomery 1 77 3 4
21.06.24
čtvrtfinále
Susan Bandecchi 2 6 6 6
Ankita Raina 1 4 76 3
21.06.24
čtvrtfinále
Bernarda Pera 2 6 6
Kamilla Rakhimova 0 3 3
21.06.24
čtvrtfinále
Sara Errani 2 6 7
Alexandra Eala 0 0 63
ženy dvouhra tráva United Kingdom W100 Ilkley sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Rebecca Marino 2 7 4 6
Kimberly Birrell 1 5 6 4
21.06.24
semifinále
Jessika Ponchet 2 6 3 6
Elsa Jacquemot 1 3 6 3
ženy dvouhra antuka Romania W15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Patricia Maria Tig 2 6 6
Kamilla Bartone 0 2 2
21.06.24
čtvrtfinále
Georgia Andreea Craciun 2 6 6 6
Iva Ivanova 1 76 3 2
21.06.24
čtvrtfinále
Camilla Gennaro 2 7 7
Oana Gavrila 0 65 64
21.06.24
čtvrtfinále
Lidia Encheva 2 3 6 6
Maia Ilinca Burcescu 1 6 0 0
ženy dvouhra tvrdý JAR W15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Elena Jamshidi 2 7 4 6
Michika Ozeki 1 64 6 4
21.06.24
čtvrtfinále
Jacqueline Cabaj Awad 2 6 6
Haine Ogata 0 4 0
21.06.24
čtvrtfinále
Matilde Mariani 2 6 7
Jahnie Van Zyl 0 0 5
21.06.24
čtvrtfinále
Lara Pfeifer 2 6 6
Nagomi Higashitani 0 3 2
ženy dvouhra antuka Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Natalija Senic 2 6 6
Draginja Vukovic 0 1 4
21.06.24
čtvrtfinále
Petra Konjikusic 2 3 6 6
Anja Stankovic 1 6 3 2
21.06.24
čtvrtfinále
Suana Tucakovic 2 4 7 6
Amelie Justine Hejtmanek 1 6 5 3
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Marine Szostak 2 6 1 6
Merna Refaat 1 2 6 1
21.06.24
čtvrtfinále
Kate Mansfield 2 7 3 6
Margaux Maquet 1 64 6 3
21.06.24
čtvrtfinále
Rinko Matsuda 2 3 7 6
Yasmine Mansouri 1 6 65 4
21.06.24
čtvrtfinále
Janice Tjen 2 6 6
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 2 2
ženy dvouhra tvrdý USA W15 Rancho Santa sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Anne Christine Lutkemeyer Obregon 2 6 7
Anna Campana 0 3 5
21.06.24
čtvrtfinále
Julieta Pareja 2 4 6 6
Sara Daavettila 1 6 3 4
21.06.24
čtvrtfinále
Kimmi Hance 2 6 6
Basak Eraydin 0 3 3
21.06.24
čtvrtfinále
Lily Fairclough 2 4 6 7
Brandy Walker 1 6 3 62
ženy dvouhra tvrdý China W35 Luzhou sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Anastasia Zolotareva 2 7 6
Tatiana Prozorova 0 65 4
21.06.24
čtvrtfinále
Xinxin Yao 2 4 6 6
Yidi Yang 1 6 4 0
21.06.24
čtvrtfinále
Fangzhou Liu 2 6 2 6
Jia-Jing Lu 1 4 6 3
21.06.24
čtvrtfinále
Viktoria Morvayova 2 7 6
Jiaqi Huang 0 65 3
ženy dvouhra tvrdý Taipei (CHN) W35 Taipei sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Kyoka Okamura 2 6 6
Haruna Arakawa 0 1 3
21.06.24
čtvrtfinále
Lizette Cabrera 2 6 6
Misaki Matsuda 0 2 4
21.06.24
čtvrtfinále
Himeno Sakatsume 1 6 1
Sohyun Park skreč 0 3 0
21.06.24
čtvrtfinále
Thasaporn Naklo 2 6 6
En Shuo Liang 0 2 3
ženy dvouhra tvrdý USA W35 Wichita sety 1 2 3 4 5
21.06.24
2. kolo
Victoria Hu 2 6 6
Amelia Honer 0 2 2
21.06.24
čtvrtfinále
Sahaja Yamalapalli 2 6 6
Olivia Lincer 0 1 1
21.06.24
čtvrtfinále
Cadence Brace 2 6 6
Kate Fakih 0 2 1
21.06.24
čtvrtfinále
Victoria Hu 2 6 3 7
Hiroko Kuwata 1 3 6 67
ženy dvouhra tvrdý Spain W35+H Tauste sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Victoria Rodriguez 2 4 6 7
Sayaka Ishii 1 6 2 5
21.06.24
semifinále
Melisa Ercan 2 7 7
Fangran Tian 0 5 5
ženy dvouhra antuka Sweden W50 Ystad sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Irene Burillo Escorihuela 2 4 6 6
Angela Fita Boluda 1 6 2 0
21.06.24
čtvrtfinále
Seone Mendez 2 6 2 7
Selena Janicijevic 1 4 6 66
21.06.24
čtvrtfinále
Andrea Lazaro Garcia 2 7 7
Alice Tubello 0 63 5
21.06.24
čtvrtfinále
Berfu Cengiz 2 6 6
Marie Benoit 0 0 4
ženy dvouhra antuka Czech Republic W75 Olomouc sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Carolina Kuhl 2 6 6
Valentini Grammatikopoulou 0 2 4
21.06.24
čtvrtfinále
Julie Pastikova 2 6 6
Leyre Romero Gormaz 0 1 1
21.06.24
čtvrtfinále
Su Jeong Jang 2 7 7
Panna Udvardy 0 5 63
21.06.24
čtvrtfinále
Anna Bondar 2 6 4 6
Kathinka Von Deichmann 1 3 6 4
muži čtyřhra antuka France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Benjamin Lock/Courtney John Lock 2 6 6 11
Luca Potenza/Tennyson Whiting 1 4 76 9
21.06.24
semifinále
Corentin Denolly/Arthur Gea 2 6 6
Jiri Barnat/Filip Duda 0 3 4
muži čtyřhra tráva United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Ivan Dodig/Austin Krajicek 2 6 6 13
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 1 75 3 11
21.06.24
čtvrtfinále
Neal Skupski/Michael Venus 2 7 7
Rajeev Ram/Joe Salisbury 0 65 66
21.06.24
čtvrtfinále
Taylor Harry Fritz/Karen Khachanov 2 7 7
Rohan Bopanna/Matthew Ebden 0 61 63
21.06.24
čtvrtfinále
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 2 6 7
Wesley Koolhof/Nikola Mektic 0 4 5
muži čtyřhra tráva United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Evan King/Reese Stalder 2 7 6
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral 0 64 4
21.06.24
semifinále
Christian Harrison/Fabrice Martin 2 3 6 11
Marcus Daniell/Matwe Middelkoop 1 6 2 9
21.06.24
finále
Evan King/Reese Stalder 2 6 3 10
Christian Harrison/Fabrice Martin 1 3 6 6
muži čtyřhra antuka Poland Poznan Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 6
Mateus Alves/Daniel Dutra da Silva 0 2 1
21.06.24
semifinále
Orlando Luz/Marcelo Zormann 2 7 7
Vladyslav Manafov/Luca Sanchez 0 63 63
21.06.24
semifinále
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 2 6 6
Ji Sung Nam/Patrik Niklas-Salminen 0 3 4
muži čtyřhra antuka Bolivia Santa Cruz de sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Finn Reynolds/Matias Soto 1 w/o
Murkel Alejandro Dellien Velasco/Iker Dellien 0
21.06.24
semifinále
Finn Reynolds/Matias Soto 2 7 6
Emile Hudd/David Stevenson 0 63 3
muži čtyřhra antuka Italy Sassuolo Challenger sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Marco Bortolotti/Matthew Christopher Romios 2 1 7 10
Andre Begemann/Vlad Victor Cornea 1 6 5 6
21.06.24
semifinále
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 2 3 6 11
Marcelo Demoliner/Guillermo Duran 1 6 3 9
muži čtyřhra tráva Germany Halle sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Simone Bolelli/Andrea Vavassori 2 6 7
Yannick Hanfmann/Dominik Koepfer 0 3 66
ženy čtyřhra tráva Germany Berlin sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Xinyu Wang/Saisai Zheng 2 6 7
Demi Schuurs/Luisa Stefani 0 4 64
ženy čtyřhra tráva United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
21.06.24
čtvrtfinále
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi 2 3 6 10
Tereza Mihalikova/Olivia Nicholls 1 6 3 6
ženy čtyřhra tráva Italy Gaiba sety 1 2 3 4 5
21.06.24
semifinále
Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 2 6 6
Estelle Cascino/Camilla Rosatello 0 2 3
21.06.24
semifinále
Hailey Baptiste/Alycia Parks 2 6 6
Angelica Moratelli/Conny Perrin 0 2 3
<