Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý Brazil Brasilia Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Bernard Tomic 2 6 6
Oliver Crawford 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Renzo Olivo 2 7 7
Benjamin Lock 0 64 65
21.11.23
1. kolo
Cristian Garin 2 6 6
Orlando Luz 0 0 4
21.11.23
1. kolo
Valentin Vacherot 2 6 6
Blaise Bicknell 0 1 1
21.11.23
1. kolo
Joao Lucas Reis Da Silva 2 7 7
Gonzalo Bueno 0 62 67
21.11.23
1. kolo
Thiago Agustin Tirante 2 6 6
Facundo Bagnis 0 2 4
21.11.23
1. kolo
Gilbert Klier Junior 2 7 7
Wilson Leite 0 64 5
21.11.23
1. kolo
Tristan Boyer 2 6 6
Guido Andreozzi 0 4 3
21.11.23
1. kolo
Roman Andres Burruchaga 2 1 7 6
Hernan Casanova 1 6 5 1
21.11.23
1. kolo
Joao Fonseca 2 6 3 7
Aleksandar Kovacevic 1 3 6 62
muži dvouhra tvrdý I. Spain Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
21.11.23
Rubber 1
Milos Raonic 2 6 7
Patrick Kaukovalta 0 3 5
21.11.23
Otto Virtanen 2 6 7
Gabriel Diallo 0 4 5
muži dvouhra tvrdý Spain M15 Alcala de sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Michiel De Krom 2 6 6
Nicolas Rafael Goldberg Alviani 0 2 0
21.11.23
kvalifik.
Martins Rocens 2 6 6
Jacopo Bilardo 0 4 3
21.11.23
kvalifik.
Aaron Cohen 2 6 5 10
Santiago Plaza 1 3 7 8
21.11.23
kvalifik.
Luigi Castelletti 2 4 6 10
David Puig Molina 1 6 0 5
21.11.23
kvalifik.
Daniel Lara Salmeron 2 6 6
Manel Lazaro Juncadella 0 3 4
21.11.23
kvalifik.
Alen Bill 2 6 6
Marcel Politowicz 0 3 4
21.11.23
kvalifik.
Ivan Perez Martin 2 6 6
Pedro Andre De Almeida Santos 0 1 4
21.11.23
kvalifik.
Asier Civera Martinez 2 7 6
David Totikashvili 0 64 2
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Adrian Bodmer 2 6 7
Daniel Paty 0 4 5
21.11.23
kvalifik.
Simon Freund 2 1 7 10
Lars Goran Verwerft 1 6 5 8
21.11.23
kvalifik.
Benjamin Pietri 2 6 6
Przemyslaw Michocki 0 4 0
21.11.23
1. kolo
Yshai Oliel 2 6 6
Amit Vales 0 0 2
21.11.23
kvalifik.
Gorazd Srbljak 2 6 7
Vasil Yehorov 0 4 64
21.11.23
kvalifik.
Lior Goldenberg 2 7 6 10
Gabriel Matuszewski 1 65 74 5
21.11.23
1. kolo
Alastair Gray 2 6 6
Joel Schwaerzler 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Neil Oberleitner 2 6 6
Graham Maassen 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Alec Deckers 2 7 6
Ofek Shimanov 0 5 0
21.11.23
1. kolo
Arthur Gea 2 6 1 6
Stefanos Sakellaridis 1 3 6 2
21.11.23
kvalifik.
Sasa Markovic 2 6 6
Noah Merre 0 2 4
21.11.23
kvalifik.
Jannik Maute 2 6 7
Kevin Humpfner 0 3 5
21.11.23
kvalifik.
Rodrigo Alujas 2 4 6 10
Ioannis Kountourakis 1 6 3 5
21.11.23
kvalifik.
Nazar Oliynykov 2 7 7
Thomas Kostka 0 67 5
muži dvouhra tvrdý Malaysia M15 Ipoh Perak sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Ryota Tanuma 2 6 6
Ke Hau Hung 0 2 2
21.11.23
kvalifik.
Seon Yong Han 2 6 7
Chen-Yu Lu 0 4 5
21.11.23
kvalifik.
Alexey Zakharov 2 6 6
Hong-Lin Fu 0 2 1
21.11.23
2. kolo kval.
Shaoyun Liu 2 6 6
Ryuhei Azuma 0 1 2
21.11.23
kvalifik.
Tanguy Genier 1 2 6 6
Qian Sun skreč 0 6 1 1
21.11.23
kvalifik.
Antoine Berger 2 7 6
Chien-Hsun Lo 0 5 0
21.11.23
2. kolo kval.
Lakshya Gupta 2 6 3 10
Changli Zhang 1 4 6 8
21.11.23
2. kolo kval.
Mattias Southcombe 2 6 6
Anthony Susanto 0 2 4
21.11.23
kvalifik.
Patrik Oplustil 2 6 4 10
David Agung Susanto 1 2 6 6
muži dvouhra tvrdý Cyprus M15 Limassol sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Jonas Trinker 2 4 6 6
Demetris Azoides 1 6 3 2
21.11.23
1. kolo
Millen Hurrion 2 3 6 6
Yan Sabanin 1 6 2 2
21.11.23
1. kolo
Elmer Moller 2 6 6
Alexander Orlov 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Sebastian Sorger 2 6 7
Mats Bredschneijder 0 0 5
21.11.23
1. kolo
Max Dahlin 2 7 6
Daniel De Jonge 0 62 1
21.11.23
1. kolo
Kevin Edengren 2 6 6
Stijn Pel 0 0 4
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Simon Beaupain 2 6 6
Alexandre Aubriot 0 4 1
21.11.23
1. kolo
Florian Broska 2 3 6 6
Umberto Giovannini 1 6 3 1
21.11.23
1. kolo
Jakub Paul 2 6 6
Paul Ender 0 1 0
21.11.23
1. kolo
Cyril Vandermeersch 2 7 7
Stefan Peter Hampe 0 65 64
21.11.23
1. kolo
Marcel Zielinski 2 7 6
Jakub Filip 0 5 2
21.11.23
1. kolo
Milos Karol 2 6 7
Eldin Nokic 0 4 5
21.11.23
1. kolo
Massimo Giunta 2 6 6
Adriano Dzhenev 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Matei Cristian Onofrei 2 6 6
Charles Dossetter 0 3 2
muži dvouhra antuka Bolivia M15 Santa Cruz sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Leonardo Aboian 2 6 6
Daniel Berdecio Flores 0 0 1
21.11.23
1. kolo
Igor Gimenez 2 6 1 6
Fermin Tenti 1 4 6 1
21.11.23
1. kolo
Giuseppe La Vela 2 7 6
Nicolas Zanellato 0 63 4
21.11.23
1. kolo
Alex Barrena 2 6 6
Juan Manuel La Serna 0 2 3
21.11.23
1. kolo
Manuel Mouilleron Salvo 2 7 7
Brandon Perez 0 611 67
21.11.23
1. kolo
Juan Carlos Prado Angelo 2 4 6 6
Nicolas Villalon 1 6 3 0
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Karlo Cubelic 2 7 7
Daniil Savelev 0 5 5
21.11.23
kvalifik.
Filip Duda 2 6 6
Nicolo Consonni 0 4 3
21.11.23
kvalifik.
Samuel Puskar 2 6 6
Vadym Konovchuk 0 1 0
21.11.23
kvalifik.
Andrej Krajcik 2 6 6
Filip Gabriel Bara 0 1 4
21.11.23
kvalifik.
Giacomo Revelli 2 7 6
Dominic Ducariu 0 5 3
21.11.23
kvalifik.
Attila Boros 2 6 6
Savelii Shpita 0 4 3
21.11.23
kvalifik.
Saveliy Ivanov 2 6 6
Ruslan Tiukaev 0 2 1
21.11.23
kvalifik.
Amirkhamza Nasridinov 2 6 6
Mousa Alkotop 0 3 2
muži dvouhra antuka Turkey M25 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Dmitry Popko 2 7 6
Timo Stodder 0 5 2
21.11.23
1. kolo
Sarp Agabigun 2 2 7 7
Dan Alexandru Tomescu 1 6 66 66
21.11.23
1. kolo
Sandro Kopp 2 6 6 6
Evgenii Tiurnev 1 73 4 1
21.11.23
kvalifik.
Mert Alkaya 2 6 6
Samyar Elyasi 0 4 3
21.11.23
kvalifik.
Ivan Denisov 2 6 6
Gokberk Saritas 0 1 4
21.11.23
1. kolo
Matyas Fuele 2 6 6
Giulio Colacioppo 0 2 3
21.11.23
kvalifik.
Sergei Pogosian 2 7 6
Josip Simundza 0 5 3
21.11.23
kvalifik.
Federico Campana 2 6 6
Sami Ben Abdennibi 0 4 3
21.11.23
1. kolo
Stefan Popovic 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev 0 4 3
21.11.23
kvalifik.
Gheorghe Claudiu Schinteie 2 7 6 12
Maksim Shin 1 66 71 10
21.11.23
kvalifik.
Maxim Zhukov 2 6 6
Haydar Cem Gokpinar 0 1 3
21.11.23
kvalifik.
Justin Engel 2 7 6
Mert Naci Turker 0 62 4
21.11.23
kvalifik.
Kanan Gasimov 2 1 6 10
Kaya Arinc 1 6 1 7
muži dvouhra tvrdý Australia M25 Brisbane sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Shintaro Imai 2 6 4 7
Ajeet Rai 1 2 6 67
21.11.23
kvalifik.
Tomislav Edward Papac 2 3 6 10
Alexander Klintcharov 1 6 0 7
21.11.23
1. kolo
Blake Ellis 2 6 6
Hanyi Liu 0 3 2
21.11.23
2. kolo kval.
Scott Jones 2 6 6
Jayden Lewindon 0 0 0
21.11.23
kvalifik.
Scott Jones 2 6 6
Luka Vuglar 0 1 0
21.11.23
kvalifik.
Mason Naumovski 2 6 6
Thomas Nicholas Gadecki 0 1 2
21.11.23
2. kolo kval.
Mason Naumovski 2 7 3 10
Tomohiro Masabayashi 1 65 6 5
21.11.23
kvalifik.
Matthew Hulme 2 6 6
Geni Inoue 0 3 1
21.11.23
2. kolo kval.
Matthew Hulme 2 6 6
Timothy Gray 0 3 4
21.11.23
2. kolo kval.
Joshua Charlton 2 6 6
Matthew Woerndle 0 3 2
21.11.23
kvalifik.
Joshua Charlton 2 6 7
Oren Vasser 0 2 5
21.11.23
kvalifik.
Blake Bayldon 2 6 7
Andre Szilvassy 0 4 5
21.11.23
2. kolo kval.
Blake Bayldon 2 6 7 10
Jesse Delaney 1 75 66 5
21.11.23
kvalifik.
Emile Hudd 2 6 6
Thomas Patton 0 1 1
21.11.23
2. kolo kval.
Emile Hudd 2 6 6
Daiki Yoshimura 0 0 1
21.11.23
2. kolo kval.
Andre Szilvassy 2 6 6
Pavle Marinkov 0 4 4
21.11.23
kvalifik.
Tai Sach 2 6 7
Cruz Hewitt 0 4 63
21.11.23
1. kolo
Keisuke Saitoh 2 4 7 6
Thomas Fancutt 1 6 5 4
21.11.23
2. kolo kval.
Geni Inoue 2 7 1 10
Tom Evans 1 65 6 2
21.11.23
2. kolo kval.
Luka Vuglar 2 7 4 10
Winter Meagher 1 5 6 6
21.11.23
1. kolo
Hayden Jones 2 3 6 6
Thomas Braithwaite 1 6 4 2
21.11.23
2. kolo kval.
Thomas Nicholas Gadecki 2 6 6
Omar Fields 0 4 2
21.11.23
2. kolo kval.
Thomas Patton 2 6 6
Kemal Arda Karakas 0 3 4
muži dvouhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Oscar Otte 2 4 7 6
Tom Paris 1 6 5 3
21.11.23
1. kolo
Laurent Lokoli 2 4 6 7
Jakob Schnaitter 1 6 4 5
21.11.23
1. kolo
Alberto Barroso Campos 2 6 6
Aziz Ouakaa 0 4 2
21.11.23
1. kolo
Martyn Pawelski 2 4 6 6
Bogdan Bobrov 1 6 4 2
21.11.23
1. kolo
Matej Dodig 2 6 6
Marko Topo 0 0 3
muži dvouhra tvrdý India M25 Mumbai sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Harrison Adams 2 6 6
Gabriele Volpi 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Sidharth Rawat 2 7 6
Nitin Kumar Sinha 0 5 3
21.11.23
1. kolo
David Pichler 2 6 6
Sarthak Suden 0 2 0
21.11.23
1. kolo
Siddharth Vishwakarma 2 7 6
Vladyslav Orlov 0 62 3
21.11.23
kvalifik.
Bharath Nishok Kumaran 2 3 6 10
Ajay Malik 1 6 1 2
21.11.23
1. kolo
Siddhant Banthia 2 3 7 6
Kazuma Kawachi 1 6 65 1
21.11.23
kvalifik.
Kabir Hans 2 6 6
Deepak Anantharamu 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Dev Javia 2 6 5 6
Parth Aggarwal 1 1 7 3
21.11.23
kvalifik.
Madhwin Kamath 2 6 6
Adil Kalyanpur 0 4 2
21.11.23
kvalifik.
Shivank Bhatnagar 2 6 6 10
Abhishek Bastola 1 75 1 5
21.11.23
kvalifik.
Rohan Mehra 2 6 4 10
Ha Minh Duc Vu 1 3 6 7
21.11.23
1. kolo
Yunseok Jang 2 6 6
Sandesh Dattatray Kurale 0 0 2
21.11.23
kvalifik.
Aryan Shah 2 6 7
Rishi Reddy 0 4 5
21.11.23
kvalifik.
Ryotaro Taguchi 2 6 6
Jagmeet Singh 0 0 1
muži dvouhra tvrdý Portugal M25 Vale do sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Goncalo Falcao 2 6 6
Tomas Cortez 0 1 3
21.11.23
1. kolo
Joao Domingues 2 6 6
Luke Simkiss 0 0 4
21.11.23
1. kolo
Khumoun Sultanov 2 2 6 6
David Poljak 1 6 4 1
21.11.23
kvalifik.
Johannes Seeman 2 6 6
Francisco Oliveira 0 2 3
21.11.23
1. kolo
Paul Jubb 2 6 6
Francisco Rocha 0 4 2
21.11.23
kvalifik.
Loic Namigandet Tenguere 2 6 6
Michal Lusovsky 0 4 2
21.11.23
kvalifik.
Harry Thursfield 2 6 6
Elio Jose Ribeiro Lago 0 3 2
21.11.23
kvalifik.
Martim Simoes 2 6 6
Joao Dinis Silva 0 2 1
21.11.23
kvalifik.
Pietro Pampanin 2 6 6
Jack Molloy 0 1 3
21.11.23
1. kolo
Jaime Faria 2 6 6
Pedro Araujo 0 2 3
21.11.23
kvalifik.
Marco Berti 2 1 6 10
Russell Henderson 1 6 4 7
21.11.23
kvalifik.
Patrick Schoen 2 6 6
Afonso Portugal 0 3 3
muži dvouhra antuka Spain Valencia Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Roberto Bautista Agut 2 6 6
Andrea Vavassori 0 3 4
21.11.23
1. kolo
Fabio Fognini 2 2 7 6
Riccardo Bonadio 1 6 5 1
21.11.23
1. kolo
Albert Ramos-Vinolas 2 6 7
Marco Trungelliti 0 2 611
21.11.23
1. kolo
Alessandro Giannessi 2 6 6
Miguel Damas 0 2 4
21.11.23
1. kolo
Jozef Kovalik 2 6 6 7
Oriol Roca Batalla 1 74 3 64
21.11.23
1. kolo
Pierre-Hugues Herbert 2 3 6 6
Corentin Moutet 1 6 4 1
21.11.23
1. kolo
Denis Yevseyev 2 7 7
Carlos Taberner 0 5 62
21.11.23
1. kolo
Pedro Martinez Portero 2 6 3 6
Elias Ymer 1 1 6 1
21.11.23
1. kolo
Andrea Pellegrino 2 6 6
Ivan Gakhov 0 3 1
21.11.23
1. kolo
Raul Brancaccio 2 6 6
Salvatore Caruso 0 1 4
21.11.23
1. kolo
Adrian Andreev 2 2 6 7
Oleksii Krutykh 1 6 2 65
21.11.23
1. kolo
Alejandro Moro Canas 2 6 6
Sumit Nagal 0 4 3
21.11.23
1. kolo
Daniel Rincon 2 7 6
Carlos Lopez Montagud 0 5 4
21.11.23
1. kolo
Martin Landaluce 2 6 6
Pablo Andujar 0 3 2
muži dvouhra tvrdý Japan Yokohama Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
James Duckworth 2 6 6 6
Zdenek Kolar 1 2 74 2
21.11.23
2. kolo
Yasutaka Uchiyama 2 2 6 6
Seong Chan Hong 1 6 4 4
21.11.23
2. kolo
Li Tu 2 2 6 7
Andres Martin 1 6 4 5
21.11.23
1. kolo
Giovanni Fonio 2 6 6
August Holmgren 0 4 1
21.11.23
1. kolo
Kalin Ivanovski 2 6 5 6
Zizou Bergs 1 1 7 2
ženy dvouhra antuka Brazil Florianopolis sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Polona Hercog 2 6 2 6
Maria Lourdes Carle 1 2 6 3
21.11.23
1. kolo
Leolia Jeanjean 1 0
Petra Marcinko skreč 0 2
21.11.23
1. kolo
Nadia Podoroska 2 6 6
Jessica Bouzas Maneiro 0 4 1
21.11.23
1. kolo
Martina Capurro Taborda 2 6 6
Carolina Bohrer Martins 0 3 4
21.11.23
1. kolo
Renata Zarazua 2 7 6
Panna Udvardy 0 5 2
21.11.23
1. kolo
Miriam Bianca Bulgaru 2 6 7 6
Laura Pigossi 1 74 64 0
21.11.23
1. kolo
Elizabeth Mandlik 2 6 6
Conny Perrin 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Solana Sierra 2 6 7
Emma Navarro 0 4 62
21.11.23
1. kolo
Sara Bejlek 2 6 7
Sara Errani 0 1 65
21.11.23
1. kolo
Anca Alexia Todoni 2 6 6
Diane Parry 0 2 2
ženy dvouhra tvrdý Japan W100 Takasaki sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Luksika Kumkhum 2 1 6 6
Kateryna Volodko 1 6 3 4
21.11.23
1. kolo
Su Jeong Jang 2 6 6
Dalma Galfi 0 4 1
21.11.23
1. kolo
Yafan Wang 2 4 7 6
Arianne Hartono 1 6 65 4
21.11.23
kvalifik.
Kyoka Okamura 2 5 7 6
Na-Lae Han 1 7 65 2
21.11.23
kvalifik.
Haruka Kaji 2 6 6 6
Rina Saigo 1 3 74 3
21.11.23
1. kolo
Kimberly Birrell 2 7 2 7
Himeno Sakatsume 1 5 6 5
21.11.23
1. kolo
Yuriko Miyazaki 2 6 6
Sayaka Ishii 0 4 2
21.11.23
kvalifik.
Ena Shibahara 2 6 6
Eudice Wong Chong 0 2 4
21.11.23
kvalifik.
Hanyu Guo 2 6 6
Sijia Wei 0 4 4
21.11.23
kvalifik.
Lina Glushko 2 6 3 6
Aliona Falei 1 3 6 4
21.11.23
kvalifik.
Momoko Kobori 2 6 2 6
En Shuo Liang 1 4 6 4
21.11.23
1. kolo
Ayano Shimizu 2 1 7 7
Linda Fruhvirtova 1 6 66 64
21.11.23
1. kolo
Suzan Lamens 2 7 6
Polina Kudermetova 0 5 4
21.11.23
kvalifik.
Aoi Ito 2 6 6
Mananchaya Sawangkaew 0 4 4
21.11.23
1. kolo
Ya-Yi Yang 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 1 4
21.11.23
1. kolo
Sara Saito 1 6 5
Carol Zhao skreč 0 0 2
ženy dvouhra antuka Spain W100 Valencia sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Irina Fetecau 2 6 6
Cagla Buyukakcay 0 4 4
21.11.23
1. kolo
Ariana Geerlings 2 6 6
Nuria Brancaccio 0 4 0
ženy dvouhra tvrdý Spain W15 Alcala de sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Adesuwa Osabuohien 2 6 6 10
Summer Yardley 1 2 73 8
21.11.23
kvalifik.
Aleksandra Julia Zuchanska 2 6 6
Jeanne Meme 0 3 3
21.11.23
kvalifik.
Elizabeth Jurna 2 6 6
Victoria Lazarova 0 2 4
21.11.23
kvalifik.
Cristina Diaz Adrover 2 1 6 10
Alica Rusova 1 6 4 2
21.11.23
kvalifik.
Ida Johansson 2 6 6
Julia Camblor 0 3 4
21.11.23
kvalifik.
Sofia Snitko 2 6 7
Alicja Formella 0 3 64
21.11.23
kvalifik.
Carina Syrtveit 2 4 6 10
Paula Ortega Redondo 1 6 1 2
21.11.23
kvalifik.
Cristina Ramos Sierra 2 2 6 10
June Bjork 1 6 4 8
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Timea Jaruskova 2 6 6
Selina Atay 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Diana Demidova 2 6 6
Defne Cirpanli 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Mayuka Aikawa 2 6 6
Sevil Yuldasheva 0 3 1
21.11.23
1. kolo
Zoziya Kardava 2 1 6 6
Maria Sara Popa 1 6 4 4
21.11.23
1. kolo
Madelief Hageman 2 6 6
Giorgia Pinto 0 4 3
21.11.23
kvalifik.
Eva Garkusha 2 6 6
Luisa Hrda 0 0 2
21.11.23
kvalifik.
Tatyana Nikolenko 2 7 6
Gozde Turhan 0 65 3
21.11.23
1. kolo
Natalija Senic 2 6 6
Haine Ogata 0 3 1
21.11.23
kvalifik.
Rikke De Koning 2 6 6
Lidiia Rasskovskaia 0 3 2
21.11.23
kvalifik.
Iulia Andreea Ionescu 2 6 6
Ekaterina Kuznetsova 0 3 4
21.11.23
kvalifik.
Koharu Niimi 2 6 6
Erika Bosaia 0 4 3
21.11.23
1. kolo
Vittoria Modesti 2 6 7
Ada Kumru 0 4 61
21.11.23
kvalifik.
Monika Wojcik 2 7 6
Diana De Simone 0 5 2
21.11.23
kvalifik.
Ann Akasha Ceuca 2 7 6
Daria Shubina 0 5 3
21.11.23
kvalifik.
Ada Piestrzynska 2 6 6
Elena Grekul 0 4 4
ženy dvouhra antuka Argentina W15 Cordoba sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Leticia Garcia Vidal 2 4 7 10
Martina Acebedo Bonocore 1 6 62 6
21.11.23
2. kolo kval.
Leticia Garcia Vidal 2 6 6
Maria Victoria Graff 0 4 2
21.11.23
kvalifik.
Melina Maria Maruca 2 6 6
Patricia Cano 0 0 3
21.11.23
2. kolo kval.
Melina Maria Maruca 2 6 6
Mia E'Halli Obeid 0 3 4
21.11.23
2. kolo kval.
Sofia Constanza Karlau 2 6 6
Lara Bela Frederico De Almeida Santos 0 2 0
21.11.23
2. kolo kval.
Jessica Marmorstein 2 6 6
Carolina Alvarez 0 1 1
21.11.23
2. kolo kval.
Susan Doldan 2 6 6
Selene Siburu 0 0 0
21.11.23
kvalifik.
Susan Doldan 2 6 6
Carola Celina Sosa 0 3 2
21.11.23
2. kolo kval.
Patricia Cano 2 6 3 10
Ametmarie Perez 1 4 6 7
21.11.23
kvalifik.
Martina Maria Bovio 2 6 6
Livia Rodrigues Daud 0 3 1
21.11.23
2. kolo kval.
Martina Maria Bovio 2 6 7
Sofia Vivas 0 2 65
21.11.23
2. kolo kval.
Maria Victoria Burstein 2 6 6
Tania Sfilio 0 2 1
21.11.23
kvalifik.
Maria Victoria Burstein 2 7 2 10
Maria Eduarda Lages 1 64 6 5
21.11.23
2. kolo kval.
Maria Eduarda Lages 2 6 6
Maria Juana Larreteguy 0 0 0
21.11.23
2. kolo kval.
Bruna Melato 2 6 6
Fernanda Escudero Villanueva 0 4 4
21.11.23
2. kolo kval.
Pilar Beveraggi Lespiau 2 7 6
Sofia Da Cruz Mendonca 0 5 4
21.11.23
kvalifik.
Pilar Beveraggi Lespiau 2 1 6 10
Sofia Constanza Karlau 1 6 1 5
21.11.23
2. kolo kval.
Francesca Mattioli 2 7 6
Katja Markus 0 63 3
21.11.23
kvalifik.
Francesca Mattioli 2 6 6
Bruna Melato 0 2 0
21.11.23
2. kolo kval.
Carola Celina Sosa 2 6 6
Nadine Castro 0 1 1
21.11.23
2. kolo kval.
Michela Castro Zunino 2 6 6
Lara Quaglia 0 2 1
21.11.23
kvalifik.
Michela Castro Zunino 2 6 6
Jessica Marmorstein 0 1 2
21.11.23
2. kolo kval.
Martina Acebedo Bonocore 2 7 6
Valeria Ramirez Mesina 0 5 1
21.11.23
2. kolo kval.
Livia Rodrigues Daud 2 6 6
Lucia Gabriela Serrano 0 1 2
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Maria Vittoria Viviani 2 6 6
Kiara Cvetkovic 0 3 0
21.11.23
kvalifik.
Barbora Palcatova 2 2 6 11
Elina Nepliy 1 6 3 9
21.11.23
kvalifik.
Mira Antonitsch 2 6 6
Divine Dasam Nweke 0 0 0
21.11.23
kvalifik.
Vivien Sandberg 2 7 6
Ioana Teodora Sava 0 5 4
21.11.23
kvalifik.
Elisa Andrea Camerano 2 6 6
Leticia Matuszewski 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Mariya Poduraeva 2 4 6 6
Caroline Brack 1 6 3 2
21.11.23
1. kolo
Margaux Komano 2 6 1 7
Jana Vanik 1 4 6 5
21.11.23
kvalifik.
Ginevra Vallega Montebruno 2 6 6
Lucia Tognoni 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Chiara Fornasieri 2 6 6
Diana Maria Ilie 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Lavinia Tanasie 2 7 6
Carmen Andreea Herea 0 5 3
21.11.23
kvalifik.
Barbora Michalkova 2 7 4 12
Masha Lazarenko 1 5 6 10
21.11.23
kvalifik.
Liv Boulard 2 6 6
Lana Stanisic 0 1 4
21.11.23
kvalifik.
Karolina Krajmer 2 6 6
Sofiya Afandieva 0 0 4
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Nicole Gadient 2 6 6
Lea Bathellier 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Marie Villet 2 6 6
Aminata Sall 0 2 2
21.11.23
kvalifik.
Aurora Urso 2 7 6
Sara Lanca 0 65 4
21.11.23
kvalifik.
Carola Cavelli 1 4
Amira Bargaoui skreč 0 0
21.11.23
kvalifik.
Zixuan Zeng 2 6 6
Olga Golas 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Merna Refaat 2 6 2 7
Luana Plaza Araujo 1 3 6 63
21.11.23
1. kolo
Karolina Kozakova 2 6 6
Imogen Haddad 0 1 1
21.11.23
1. kolo
Anja Wildgruber 2 6 6
Yingqun Sun 0 3 4
21.11.23
kvalifik.
Dilara Okur 2 4 6 10
Lara Russiniello 1 6 3 3
21.11.23
kvalifik.
Luise Reisel 2 6 6
Hanna Bougouffa 0 4 0
21.11.23
1. kolo
Rose Marie Nijkamp 2 6 6
Olivia Carneiro 0 0 1
21.11.23
1. kolo
Mara Gae 2 7 7
Selina Dal 0 62 5
21.11.23
kvalifik.
Julia Adams 2 6 6
Klara Veldman 0 3 2
21.11.23
kvalifik.
Ksenia Efremova 2 6 6
Louane Lutringer 0 1 3
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
21.11.23
kvalifik.
Margarita Skryabina 2 6 6
Sanne Schalekamp 0 0 1
21.11.23
kvalifik.
Anamaria Kurtsikashvili 2 6 7
Giulia Alessia Monteleone 0 2 5
21.11.23
kvalifik.
Mariam Atia 2 6 6
Eun Ji Lee 0 2 2
21.11.23
kvalifik.
Lilli Tagger 2 6 6
Alisa Yakimakho 0 1 3
21.11.23
kvalifik.
Lorena Schaedel 2 6 7
Ekaterina Makarova (2001) 0 3 5
21.11.23
kvalifik.
Diana Yakovleva 2 6 6
Shahd Habib 0 0 1
21.11.23
kvalifik.
Valeria Braslavskaya 2 7 6
Ju-Yun Jeng 0 5 4
21.11.23
kvalifik.
Emiliia Kats 2 6 1 11
Maria Golovina 1 1 6 9
ženy dvouhra antuka India W25 Bengaluru sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Jenny Duerst 2 6 6
Yashaswini Panwar 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Anjali Rathi 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 6 7
Humera Baharmus 0 1 5
21.11.23
1. kolo
Diletta Cherubini 2 6 6
Anastasia Sukhotina 0 1 2
21.11.23
1. kolo
Suhitha Maruri 2 6 6
Paavanii Paathak 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Vaishnavi Adkar 2 6 6
Sahira Singh 0 0 1
ženy dvouhra tvrdý Cyprus W25 Limassol sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Katy Dunne 2 7 6
Sinja Kraus 0 5 2
21.11.23
1. kolo
Katharina Hobgarski 2 6 6
Adithya Karunaratne 0 0 2
21.11.23
1. kolo
Ksenia Laskutova 2 6 6
Alian Zack 0 4 3
21.11.23
1. kolo
Leonie Kung 2 6 6
Julie Struplova 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Guiomar Zuleta De Reales 2 6 7
Nahia Berecoechea 0 0 5
21.11.23
1. kolo
Misaki Matsuda 2 6 7
Lola Radivojevic 0 2 65
21.11.23
1. kolo
Valentina Ryser 2 7 7
Lamis Alhussein Abdel Aziz 0 61 5
21.11.23
1. kolo
Anastasia Zakharova 2 6 6
Astrid Lew Yan Foon 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Silvia Ambrosio 2 6 6
Anna Brogan 0 2 0
21.11.23
1. kolo
Polina Iatcenko 2 6 2 6
Evialina Laskevich 1 1 6 1
ženy dvouhra tvrdý I. Portugal W25 Lousada sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Katie Swan 2 6 4 6
Stephanie Judith Visscher 1 2 6 2
21.11.23
1. kolo
Francisca Jorge 2 6 6
Ella Mcdonald 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Valeriya Olyanovskaya 2 6 6 7
Mara Guth 1 74 1 62
21.11.23
1. kolo
Anastasia Kovaleva 2 6 6
Harmony Tan 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Amandine Monnot 2 6 6
Sana Garakani 0 0 0
21.11.23
1. kolo
Antonia Ruzic 2 6 6
Olga Helmi 0 2 0
21.11.23
1. kolo
Elena Pridankina 2 6 6
Nefisa Berberovic 0 1 2
ženy dvouhra tvrdý I. Italy W25 Ortisei sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Mona Barthel 2 6 6
Lisa Pigato 0 2 3
21.11.23
1. kolo
Diana Marcinkevica 2 7 6
Laura Mair 0 64 2
21.11.23
1. kolo
Chloe Paquet 2 6 6
Tamira Paszek 0 0 3
21.11.23
1. kolo
Iva Primorac 2 5 7 6
Clara Vlasselaer 1 7 5 3
21.11.23
1. kolo
Katarina Kozarov 2 6 6 6
Lara Pfeifer 1 3 74 3
21.11.23
1. kolo
Anastasia Kulikova 2 6 6
Stephanie Wagner 0 4 2
21.11.23
1. kolo
Aneta Kladivova 2 6 6
Sofia Milatova 0 0 2
21.11.23
1. kolo
Caijsa Wilda Hennemann 2 3 6 6
Susan Bandecchi 1 6 3 2
21.11.23
1. kolo
Kamilla Bartone 2 4 6 6
Jasmijn Gimbrere 1 6 3 4
21.11.23
1. kolo
Ziva Falkner 2 6 3 6
Indy De Vroome 1 3 6 4
21.11.23
1. kolo
Lois Boisson 2 6 6 6
Martyna Kubka 1 74 4 2
21.11.23
1. kolo
Amarni Banks 2 2 6 7
Johanne Svendsen 1 6 4 5
21.11.23
1. kolo
Carolina Kuhl 2 6 6
Pemra Ozgen 0 2 2
ženy dvouhra antuka Mexico W40 Guadalajara sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Valeriya Strakhova 2 3 6 6
Stefania Rogozinska Dzik 1 6 2 1
21.11.23
1. kolo
Gabriela Lee 2 4 7 6
Emma Van Poppel 1 6 64 2
21.11.23
1. kolo
Amy Zhu 2 2 6 7
Hannah Viller Moller 1 6 4 65
21.11.23
1. kolo
Fanny Ostlund 2 7 6
Kolie Allen 0 61 3
21.11.23
1. kolo
Jacqueline Cabaj Awad 2 4 6 7
Lucia De Santa Ana 1 6 1 5
21.11.23
1. kolo
Julieta Estable 2 6 6
Paris Corley 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Jasmin Jebawy 2 6 6
Ximena Senties 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Raveena Kingsley 2 7 6
Haley Giavara 0 5 4
21.11.23
1. kolo
Fernanda Contreras Gomez 2 6 6
Sapir Cohen 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Veronica Miroshnichenko 2 6 6
Dasha Ivanova 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Layne Sleeth 2 4 7 6
Maria Navarro Oliva 1 6 63 4
21.11.23
1. kolo
Ania Hertel 2 6 7
Jia-Jing Lu 0 3 62
21.11.23
1. kolo
Carlota Martinez Cirez 2 6 6
Amanda Carolina Nava Elkin 0 1 2
21.11.23
1. kolo
Dasha Plekhanova 2 6 6
Maria Fernanda Martinez Hernandez 0 0 0
21.11.23
1. kolo
Brenda Fruhvirtova 2 6 6
Emma Fulvia Wiesenfeld 0 0 2
ženy dvouhra tvrdý Australia W60 Brisbane sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Erika Sema 2 6 6
Alana Parnaby 0 2 2
21.11.23
kvalifik.
Fangzhou Liu 2 1 7 7
Emerson Jones 1 6 62 63
21.11.23
1. kolo
Kaylah Mcphee 2 3 6 6
Yuki Naito 1 6 3 2
21.11.23
1. kolo
Jaimee Fourlis 2 6 1 6
Talia Gibson 1 4 6 1
21.11.23
kvalifik.
Michaela Bayerlova 2 6 7
Tahlia Kokkinis 0 1 67
21.11.23
1. kolo
Joanna Garland 2 7 6
Olivia Gadecki 0 63 2
21.11.23
kvalifik.
Lea Ma 2 6 6
Dayeon Back 0 0 4
21.11.23
kvalifik.
Hikaru Sato 2 7 6
Hiroko Kuwata 0 5 2
21.11.23
kvalifik.
Han Shi 2 6 6
Kisa Yoshioka 0 1 3
21.11.23
kvalifik.
Melisa Ercan 2 7 6
Elysia Bolton 0 5 3
21.11.23
kvalifik.
Mio Mushika 2 6 2 6
Nagi Hanatani 1 4 6 4
21.11.23
kvalifik.
Elena Micic 2 6 6
Saki Imamura 0 4 2
muži čtyřhra tvrdý I. Spain Davis Cup World sety 1 2 3 4 5
21.11.23
Harri Heliovaara/Otto Virtanen 2 7 6
Alexis Galarneau/Vasek Pospisil 0 5 3
muži čtyřhra tvrdý Spain M15 Alcala de sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Enrique Bogo/Hernando Jose Escurra Isnardi 2 7 7
Diego Martin Mendez/Santiago Plaza 0 62 5
21.11.23
1. kolo
George Houghton/Hamish Stewart 2 6 6
Ignacio Benzal Alia/David Puig Molina 0 2 4
21.11.23
1. kolo
Dali Blanch/A.j. Catanzariti 2 6 6
Julio Rodriguez Rodriguez/Guillermo Vedia Sanchez 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Jacopo Bilardo/Filippo Romano 2 6 6
Carlos Garcia Mondelo/Markus Giersiepen Garcia 0 0 2
21.11.23
1. kolo
Daniel Merida Aguilar/Pedro Rodenas 2 6 6
Samuel Martinez Arjona/Alvaro Peiro Serrano 0 4 4
21.11.23
1. kolo
Hazem Naow/Benjamin Winter Lopez 2 6 6
Alen Bill/Vito Tonejc 0 2 3
21.11.23
1. kolo
Luigi Castelletti/Cayetano March 2 6 6
Nicolas Rafael Goldberg Alviani/Areg Stepanian 0 0 4
21.11.23
1. kolo
Jesse Flores/Finn Reynolds 2 6 7
Alexander Bravo/David Perez Sanz 0 3 5
muži čtyřhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Pavlos Tsitsipas/Petros Tsitsipas 2 6 6
Christos Antonopoulos/Ioannis Xilas 0 1 4
21.11.23
1. kolo
Neil Oberleitner/Joel Schwaerzler 2 6 7
Jannik Maute/Dimitris Sakellaridis 0 1 5
21.11.23
1. kolo
Simon Freund/Younes Lalami Laaroussi 2 7 6 10
Michalis Sakellaridis/Stefanos Sakellaridis 1 5 75 6
21.11.23
1. kolo
Anthony Genov/Orel Kimhi 2 6 7
Angelos Avgeris/Stephanos Schinas 0 2 5
21.11.23
1. kolo
Arthur Gea/Benjamin Pietri 2 1 6 10
Raphael Calzi/Daniel Paty 1 6 2 5
21.11.23
1. kolo
Dennis Dragomirov/Richard Zusman 2 6 6
Markos Kalovelonis/Alexandros Skorilas 0 3 4
muži čtyřhra tvrdý Malaysia M15 Ipoh Perak sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Francis Casey Alcantara/Christopher Rungkat 2 6 6 10
Andrea Bacaloni/Hayato Matsuoka 1 75 1 4
21.11.23
1. kolo
Thijmen Loof/Wishaya Trongcharoenchaikul 2 6 7
Yeongseok Jeong/Woobin Shin 0 3 5
muži čtyřhra tvrdý Cyprus M15 Limassol sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Nicolas Kobelt/Andreas Timini 2 3 6 10
Pepijn Bastiaansen/Mihail Ivanov 1 6 3 4
21.11.23
1. kolo
Christopher Papa/Photos Photiades (2003) 2 6 6
Dean Thurner/Noah Thurner 0 4 3
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Petr Brunclik/Jakub Filip 2 6 6 11
Fryderyk Lechno-Wasiutynski/Adam Majchrzak 1 4 75 9
21.11.23
1. kolo
Cesar Bourgois/Louis Tessa 2 6 6
Nicolas Philibert/Phoenix Weir 0 4 2
21.11.23
1. kolo
Adriano Dzhenev/Massimo Giunta 2 6 6
Alessandro Bellifemine/Omar Brigida 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Oskar Grzegorzewski/Jasza Szajrych 2 6 6
Luca Friis/Miguel Garcia 0 2 1
muži čtyřhra antuka Bolivia M15 Santa Cruz sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Ignacio Monzon/Fermin Tenti 2 7 7
Felipe De Dios/Manuel Mouilleron Salvo 0 63 5
21.11.23
1. kolo
Nicolas Bruna/Lautaro Agustin Falabella 2 7 3 10
Ryan Augusto dos Santos/Nicolas Zanellato 1 64 6 3
21.11.23
1. kolo
Ignacio Antonio Becerra Otarola/Miguel Angel Cabrera 2 6 7
Thiago Cigarran/Alejandro Hoyos 0 2 5
21.11.23
1. kolo
Pranav Kumar/Noah Schachter 2 6 6
Estaban Davila/Iker Dellien 0 3 1
21.11.23
1. kolo
Joao Victor Couto Loureiro/Igor Gimenez 2 2 6 10
Leonardo Aboian/Bautista Vilicich 1 6 3 2
21.11.23
1. kolo
Bruno Fernandez/Lorenzo Joaquin Rodriguez 2 7 6
Daniel Berdecio Flores/Agustin Eduardo Cuellar Lorberg 0 62 2
muži čtyřhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Carlo Alberto Fossati/Filippo Speziali 2 6 4 10
Giorgi Giorgadze/Jamie Krattiger 1 3 6 1
21.11.23
1. kolo
Alec Beckley/Kris Van Wyk 2 6 7
Luca Fantini/Theertha Shashank Macherla 0 1 65
21.11.23
1. kolo
Jiri Barnat/Jan Hrazdil 2 6 6
Evgeny Philippov/Artur Yurkevich 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Tomas Lanik/Samuel Puskar 2 6 7
Niklas Schell/Patrick Zahraj 0 3 5
21.11.23
1. kolo
Filip Duda/Roman Postolka 2 6 6
Strahinja Cejovic/George Gregoriou 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Karlo Cubelic/Giacomo Revelli 2 6 6
Nicolo Consonni/Iacopo Sada 0 1 1
21.11.23
1. kolo
Dzhordzho Binda/Ruslan Tiukaev 2 4 6 10
Sam Bird/Fabio Nestola 1 6 2 2
21.11.23
1. kolo
Saba Purtseladze/Marat Sharipov 2 6 7
Daniel Khazime/Grigory Shebekin 0 3 64
muži čtyřhra antuka Turkey M25 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Cengiz Aksu/Mert Naci Turker 2 6 6 10
Yanaki Milev/Matthias Ujvary 1 72 3 6
21.11.23
1. kolo
Daniil Golubev/Evgenii Tiurnev 2 6 7
Dmitry Dolzhenkov/Maxim Zhukov 0 4 5
21.11.23
1. kolo
Stefan Popovic/Ilya Snitari 2 6 4 10
Umut Akkoyun/Berk Ilkel 1 2 6 6
muži čtyřhra tvrdý Australia M25 Brisbane sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Joshua Charlton/Emile Hudd 2 6 6
Luke Sorensen/Matthew Woerndle 0 2 1
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Buvaysar Gadamauri/John Sperle 2 6 6
Remy Bertola/Giorgio Ricca 0 3 4
21.11.23
1. kolo
Luka Bojicic Ono/Laelson Rodrigues 2 6 6
Rayen Hermassi/Mohamed Nazim Makhlouf 0 4 4
21.11.23
1. kolo
Oscar Otte/Mats Rosenkranz 2 6 6 10
Igor Kudriashov/Aleksandr Lobanov 1 79 1 7
21.11.23
1. kolo
Daniel Masur/Julian Ocleppo 2 6 6
Siim Troost/Niklas Waldner 0 2 4
muži čtyřhra tvrdý India M25 Mumbai sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Siddhant Banthia/Manish Sureshkumar 2 6 6
Yash Chaurasia/Jagmeet Singh 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Karan Singh/Parikshit Somani 2 6 7
Sandesh Dattatray Kurale/Dharmil Shah 0 2 63
21.11.23
1. kolo
Kazuma Kawachi/Koki Matsuda 2 6 6
Tushar Madan/Siddharth Vishwakarma 0 4 1
muži čtyřhra tvrdý Portugal M25 Vale do sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Goncalo Falcao/Tiago Pereira 2 6 6
Manuel Almeida/Tomas Almeida 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Hynek Barton/Michal Lusovsky 2 6 6
Diego Fernandez Da Silva/Maties Torres Ramis 0 4 4
21.11.23
1. kolo
Diogo Marques/Martim Simoes 2 6 6
Loic Namigandet Tenguere/Harry Thursfield 0 1 3
21.11.23
1. kolo
Aleksandr Braynin/Johannes Seeman 2 7 6
Russell Henderson/Andre Stewart 0 5 4
muži čtyřhra tvrdý Japan Yokohama Challenger sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi 2 6 7
Rithvik Choudary Bollipalli/Arjun Kadhe 0 4 63
21.11.23
1. kolo
Filip Bergevi/Mick Veldheer 2 6 3 10
Piotr Matuszewski/Kai Wehnelt 1 3 6 6
21.11.23
1. kolo
Evan King/Reese Stalder 2 6 6
Colin Sinclair/Artem Sitak 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Yunseong Chung/Ruben Gonzales 2 7 6
Shinji Hazawa/Masamichi Imamura 0 5 2
21.11.23
1. kolo
Andrew Harris/Ji Sung Nam 2 7 4 11
Niki Kaliyanda Poonacha/Divij Sharan 1 65 6 9
21.11.23
1. kolo
Seong Chan Hong/Fajing Sun 2 6 6
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 0 4 2
21.11.23
1. kolo
Ray Ho/Calum Puttergill 2 7 6
Hibiki Arimoto/Yusaku Sugaya 0 5 3
ženy čtyřhra antuka Brazil Florianopolis sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Maria Paulina Perez Garcia/Sofia Sewing 1 w/o
Petra Marcinko/Carole Monnet 0
21.11.23
1. kolo
Anna Sinclair Rogers/Diana Shnaider 2 2 6 10
Freya Christie/Yuliana Lizarazo 1 6 3 3
ženy čtyřhra tvrdý Japan W100 Takasaki sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya 2 7 6
Qianhui Tang/Chia Yi Tsao 0 63 3
ženy čtyřhra antuka Spain W100 Valencia sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Maryna Kolb/Nadiya Kolb 2 7 6
Maria Jose Portillo Ramirez/Leyre Romero Gormaz 0 66 3
21.11.23
1. kolo
Ivonne Cavalle-Reimers/Angela Fita Boluda 2 6 4 10
Emily Appleton/Isabelle Haverlag 1 3 6 6
21.11.23
1. kolo
Tena Lukas/Kristina Mladenovic 2 6 6 12
Ekaterina Makarova (1996)/Ekaterina Reyngold 1 75 3 10
21.11.23
1. kolo
Aliona Bolsova/Natela Dzalamidze 2 5 6 10
Oana Gavrila/Daniela Vismane 1 7 0 4
21.11.23
1. kolo
Alicia Barnett/Angelica Moratelli 2 6 6
Tayisiya Morderger/Yana Morderger 0 3 4
21.11.23
1. kolo
Valentini Grammatikopoulou/Andreea Mitu 2 6 6
Paula Arias Manjon/Irene Burillo Escorihuela 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Nika Radisic/Darja Semenistaja 2 7 6
Cagla Buyukakcay/Alina Charaeva 0 62 3
ženy čtyřhra tvrdý Spain W15 Alcala de sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Isabella Barrera Aguirre/Marina Benito 2 6 6
Sofia Baciu/Sandra Rodriguez Dominguez 0 0 0
21.11.23
1. kolo
June Bjork/Ida Johansson 2 6 6
Sofia Benito Alobera/Natalia Garcia Matea 0 2 0
21.11.23
1. kolo
Tilwith Di Girolami/Lian Tran 2 7 6
Noelia Bouzo Zanotti/Paula Ortega Redondo 0 5 1
21.11.23
1. kolo
Adesuwa Osabuohien/Nessa Pratt 2 6 6
Claudia De Lucas Rivera/Coral Valle 0 4 4
21.11.23
1. kolo
Marcelina Podlinska/Ani Vangelova 2 6 6
Maria De La Paz Alberto/Cayetana Gay 0 1 4
21.11.23
1. kolo
Ekaterina Kazionova/Anna Ozerova 2 7 6
Alba Cerezo Holgado/Carlota Lujan 0 66 1
21.11.23
1. kolo
Ester Ivaldo/Carina Syrtveit 2 6 3 10
Astrid Cirotte/Alica Rusova 1 3 6 7
21.11.23
1. kolo
Victoria Lazarova/Aleksandra Julia Zuchanska 2 6 6
Abigail Amos/Emma Wilson 0 4 2
ženy čtyřhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Iulia Andreea Ionescu/Anastasia Safta 2 6 6
Defne Ursan/Monika Wojcik 0 1 3
21.11.23
1. kolo
Mayuka Aikawa/Haine Ogata 2 6 6
Anna Bochoradze/Ekaterina Kuznetsova 0 0 4
21.11.23
1. kolo
Aleksandra Pospelova/Lidiia Rasskovskaia 2 6 6
Sofia Avataneo/Giorgia Pinto 0 4 3
21.11.23
1. kolo
Vladislava Andreevskaya/Valerija Maija Kargina 2 0 6 10
Erika Bosaia/Polina Kratyuk 1 6 3 7
21.11.23
1. kolo
Maria Sara Popa/Doga Turkmen 2 4 6 10
Basak Akbas/Melis Ayda Uyar 1 6 4 5
21.11.23
1. kolo
Anastasia Golubkova/Daria Shubina 2 3 6 10
Marina Bulbarella/Florencia Belen Moron 1 6 2 6
ženy čtyřhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Klaudija Bubelyte/Liisa Varul 2 6 6
Leticia Matuszewski/Martyna Zaremba 0 0 0
21.11.23
1. kolo
Kiara Cvetkovic/Annika Kannan 2 6 6 10
Andreea Stefania Dinca/Ioana Teodora Sava 1 3 73 7
21.11.23
1. kolo
Chiara Fornasieri/Ginevra Vallega Montebruno 2 6 6
Elisa Andrea Camerano/Alice Gubertini 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Eleni Christofi/Patricija Paukstyte 2 6 6
Rianna Ioana Coreisa/Lavinia Tanasie 0 2 0
21.11.23
1. kolo
Emma Slavikova/Laura Svatikova 2 4 7 10
Mira Antonitsch/Vivien Sandberg 1 6 5 5
21.11.23
1. kolo
Karolina Krajmer/Andrea Roots 2 6 6
Natalia Fehr/Divine Dasam Nweke 0 1 1
21.11.23
1. kolo
Mariya Poduraeva/Jana Vanik 2 6 6
Emma Mazzoni/Juliette Mazzoni 0 1 1
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Yidi Yang/Chengyiyi Yuan 2 5 6 10
Lea Bathellier/Louna Zoppas 1 7 4 4
21.11.23
1. kolo
Merna Refaat/Marie Villet 2 6 4 10
Yuno Kitahara/Pawinee Ruamrak 1 1 6 5
21.11.23
1. kolo
Nicole Gadient/Karolina Kozakova 2 6 6
Michelle Dzjachangirova/Klara Veldman 0 0 3
21.11.23
1. kolo
Anja Wildgruber/Milana Zhabrailova 2 6 6
Julia Konishi Camargo Silva/Ioana Zvonaru 0 2 4
21.11.23
1. kolo
Romane Longueville/Stella Remander 2 5 6 10
Daria Gorska/Alexandra Iordache 1 7 3 7
21.11.23
1. kolo
Carola Cavelli/Camilla Zanolini 2 6 5 15
Olga Golas/Sara Lanca 1 2 7 13
ženy čtyřhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Danique Havermans/Sanne Schalekamp 2 6 6
Maddalena Giordano/Teja Tirunelveli 0 4 2
21.11.23
1. kolo
Alisa Kummel/Ekaterina Makarova (2001) 2 6 6
Shahd Habib/Anamaria Kurtsikashvili 0 2 1
21.11.23
1. kolo
Evgeniya Burdina/Nina Rudiukova 2 6 6
Alexandra Guzieva/Mia Mayerova 0 1 2
21.11.23
1. kolo
Yasmin Ezzat/Alyssa Reguer 2 6 6
Eun Ji Lee/Yasmine Wagner 0 4 0
21.11.23
1. kolo
Mariam Atia/Lilli Tagger 2 6 6
Olivia Bergler/Maya Drozd 0 4 4
21.11.23
1. kolo
Ju-Yun Jeng/Fang An Lin 2 7 6
Chanel Janssen/Yujin Kim 0 5 3
21.11.23
1. kolo
Sofya Gapankova/Maria Mikhailova 2 6 3 10
Elizaveta Gurianova/Alisa Yakimakho 1 4 6 3
21.11.23
1. kolo
Kateryna Lazarenko/Cara Maria Mester 2 6 6
Lorena Schaedel/Diana Yakovleva 0 0 1
ženy čtyřhra antuka India W25 Bengaluru sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Sai Chamarthi/Soha Sadiq 2 6 6
Saumya Vig/Pranjala Yadlapalli 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Punnin Kovapitukted/Anna Ureke 2 6 6
Humera Baharmus/Smriti Bhasin 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Diletta Cherubini/Antonia Schmidt 2 6 6
Vaishnavi Adkar/Sravya Shivani Chilakalapudi 0 2 2
21.11.23
1. kolo
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty/Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Suhitha Maruri/Prathiba Narayan Prasad 0 0 3
21.11.23
1. kolo
Rutuja Bhosale/Zhibek Kulambayeva 2 6 6
Akanksha Dileep Nitture/Niditra Rajmohan 0 1 0
21.11.23
1. kolo
Pooja Ingale/Sandeepti Singh Rao 2 7 6
Sharrmadaa Baluu/Demi Tran 0 5 0
21.11.23
1. kolo
Kashish Bhatia/Vanshita Pathania 2 6 6
Laalitya Kalluri/Priyanka Rodricks 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Jenny Duerst/Ekaterina Yashina 2 6 7
Zeel Desai/Anastasia Sukhotina 0 4 5
ženy čtyřhra tvrdý Cyprus W25 Limassol sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Anouk Koevermans/Marente Sijbesma 2 6 6
Adithya Karunaratne/Sandra Samir 0 0 1
21.11.23
1. kolo
Nahia Berecoechea/Eliz Maloney 2 4 6 10
Eleonora Alvisi/Federica Urgesi 1 6 3 4
21.11.23
1. kolo
Julie Struplova/Hanne Vandewinkel 2 5 6 10
Polina Iatcenko/Anastasia Zakharova 1 7 2 8
ženy čtyřhra tvrdý I. Portugal W25 Lousada sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Ines Ibbou/Naima Karamoko 2 6 6
Dariia Monakhova/Beatrice Laura Pirtac 0 1 4
21.11.23
1. kolo
Alicia Melosch/Johanna Silva 2 6 6
Elizabet Hamaliy/Valentina Losciale 0 3 3
21.11.23
1. kolo
Robin Anderson/Ana Filipa Santos 2 7 6
Weronika Jasmina Forys/Valeriya Olyanovskaya 0 63 4
21.11.23
1. kolo
Isabelle Lacy/Ella Mcdonald 2 6 6
Giulia Pereira De Aguiar/Celine Simunyu 0 4 0
ženy čtyřhra tvrdý Australia W60 Brisbane sety 1 2 3 4 5
21.11.23
1. kolo
Jessy Rompies/Prarthana Thombare 2 6 4 10
Petra Hule/Taylah Preston 1 3 6 6
21.11.23
1. kolo
Erina Hayashi/Eri Shimizu 2 6 6
Haruna Arakawa/Natsuho Arakawa 0 3 2
21.11.23
1. kolo
Darya Astakhova/Ankita Raina 2 6 7
Lily Fairclough/Olivia Gadecki 0 3 5
<