Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. USA Champaign Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Sebastian Fanselow 2 6 4 6
Aidan Mchugh 1 2 6 3
14.11.23
1. kolo
Mitchell Krueger 1 6 4 7
Denis Kudla skreč 0 7 5
14.11.23
1. kolo
Alex Rybakov 2 5 6 6
Chris Rodesch 1 7 4 4
14.11.23
1. kolo
Aleksandar Kovacevic 2 6 2 6
Cooper Williams 1 3 6 4
14.11.23
1. kolo
Patrick Kypson 2 6 7
Mark Whitehouse 0 1 65
14.11.23
1. kolo
Brandon Holt 2 5 6 6
Inaki Montes-De La Torre 1 7 0 1
14.11.23
1. kolo
Beibit Zhukayev 2 6 6
Enrico Dalla Valle 0 1 1
14.11.23
1. kolo
Titouan Droguet 2 6 6
Viktor Durasovic 0 2 3
14.11.23
1. kolo
Martin Damm 2 7 6
Alfredo Perez 0 63 4
14.11.23
1. kolo
Ethan Quinn 2 6 6
Emilio Nava 0 3 2
14.11.23
1. kolo
Alex Michelsen 2 6 6
Bernard Tomic 0 4 0
14.11.23
1. kolo
Kenta Miyoshi 2 6 6
Hunter Heck 0 3 4
muži dvouhra tvrdý I. Sweden Danderyd Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Radu Albot 2 4 6 6
Francesco Passaro 1 6 3 4
14.11.23
1. kolo
David Goffin 2 6 6
Marvin Moeller 0 3 2
14.11.23
1. kolo
Damir Dzumhur 2 6 6
Elmer Moller 0 4 1
14.11.23
1. kolo
Gauthier Onclin 2 2 6 6
Leo Borg 1 6 4 0
14.11.23
1. kolo
Brandon Nakashima 2 6 6
Jan Choinski 0 4 2
14.11.23
1. kolo
Flavio Cobolli 2 6 6
Gilles Arnaud Bailly 0 4 1
14.11.23
1. kolo
Alibek Kachmazov 2 7 2 6
Leandro Riedi 1 62 6 4
14.11.23
1. kolo
Arthur Fery 2 6 2 6
Mika Brunold 1 4 6 2
14.11.23
1. kolo
Jakub Mensik 2 6 7
Max Dahlin 0 2 63
muži dvouhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
James Duckworth 2 7 6 7
Cannon Kingsley 1 5 72 65
14.11.23
1. kolo
Thai Kwiatkowski 2 7 0 7
Giles Hussey 1 64 6 5
14.11.23
1. kolo
Li Tu 2 4 7 6
Maxime Janvier 1 6 63 3
14.11.23
1. kolo
Ryan Peniston 2 6 6
Kiranpal Pannu 0 3 1
14.11.23
1. kolo
Dominik Koepfer 2 5 6 6
Luca Wiedenmann 1 7 2 2
14.11.23
1. kolo
Zizou Bergs 2 6 6
Luke Saville 0 1 1
14.11.23
1. kolo
Dan Martin 1 2
Alexander Kotzen skreč 0 1
14.11.23
1. kolo
Liam Draxl 2 6 6 6
Steven Diez 1 4 77 1
14.11.23
1. kolo
Michael Vrbensky 2 6 3 6
Colin Markes 1 4 6 3
14.11.23
1. kolo
Olaf Pieczkowski 2 4 6 6
Andrew Paulson 1 6 3 1
14.11.23
1. kolo
Benjamin Thomas George 2 6 7
Benjamin Lock 0 1 5
muži dvouhra tvrdý I. Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Jason Jung 2 6 7
Zdenek Kolar 0 4 64
14.11.23
1. kolo
Yan Bai 1 6 4
Kalin Ivanovski skreč 0 1 0
14.11.23
1. kolo
Marc Polmans 2 6 7
Andrew Fenty 0 2 5
14.11.23
1. kolo
Yunseong Chung 2 4 6 6
Renta Tokuda 1 6 1 2
14.11.23
1. kolo
Benjamin Hassan 2 0 6 6
James McCabe 1 6 3 2
14.11.23
1. kolo
Sho Shimabukuro 2 6 7
Kaichi Uchida 0 1 65
14.11.23
1. kolo
August Holmgren 2 6 6
Moez Echargui 0 4 3
14.11.23
1. kolo
Duje Ajdukovic 2 6 6
Menelaos Efstathiou 0 2 2
14.11.23
1. kolo
Rio Noguchi 2 6 6
Yu Hsiou Hsu 0 4 3
14.11.23
1. kolo
Shintaro Mochizuki 2 4 6 6
Giovanni Fonio 1 6 2 3
muži dvouhra antuka Bolivia M15 Cochabamba sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Leonardo Aboian 2 3 6 6
Mateo Del Pino 1 6 3 4
14.11.23
1. kolo
Fermin Tenti 2 7 6
Valentin Basel 0 63 2
14.11.23
1. kolo
Igor Gimenez 2 7 4 6
Bruno Fernandez 1 66 6 1
14.11.23
1. kolo
Giuseppe La Vela 2 6 6
Lautaro Agustin Falabella 0 4 4
14.11.23
1. kolo
Valerio Aboian 2 6 6
Juan Manuel La Serna 0 2 4
14.11.23
1. kolo
Matheus Cury Bueres 2 3 6 6
Gino Romano 1 6 4 4
muži dvouhra tvrdý I. USA M15 East Lansing sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
William Grant 2 6 6
Casey Hoole 0 4 4
14.11.23
1. kolo
Perry Gregg 2 7 6
Sebastien Collard 0 5 4
14.11.23
1. kolo
Damien Salvestre 2 6 6
Thomas Brown 0 3 4
14.11.23
1. kolo
Eliot Spizzirri 2 6 6
Robin Catry 0 4 3
14.11.23
1. kolo
Samir Banerjee 2 6 6
Derek Pham 0 2 0
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Michael Zhu 2 6 6
Orel Kimhi 0 4 2
14.11.23
1. kolo
Yshai Oliel 2 6 6
Leonardo Rossi 0 3 2
14.11.23
1. kolo
Kai Lemstra 2 3 6 6
Nikolay Nedelchev 1 6 4 1
14.11.23
1. kolo
Neil Oberleitner 2 6 6
Petros Chrysochos 0 2 4
14.11.23
1. kolo
Sebastian Gima 2 3 6 6
Pierre Delage 1 6 4 3
14.11.23
1. kolo
Harry Wendelken 2 6 6
Gorazd Srbljak 0 2 2
14.11.23
kvalifik.
Younes Lalami Laaroussi 1 w/o
Adrian Bodmer 0
14.11.23
1. kolo
Amit Vales 2 6 6
Christos Glavas 0 1 4
14.11.23
1. kolo
Joel Schwaerzler 2 7 6
Eyal Shumilov 0 61 2
muži dvouhra tvrdý Malaysia M15 Kuching sety 1 2 3 4 5
14.11.23
kvalifik.
Ren Nakamura 2 6 6
Tanguy Genier 0 4 4
14.11.23
kvalifik.
Jesse Delaney 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 2 0
14.11.23
1. kolo
Hikaru Shiraishi 2 6 6
Sheng Tang 0 1 4
14.11.23
kvalifik.
Alexey Zakharov 2 6 7
Hong-Lin Fu 0 1 5
14.11.23
1. kolo
Woobin Shin 2 7 3 6
Rishab Agarwal 1 5 6 4
14.11.23
kvalifik.
Zhou Mingzhou 2 6 6
Qiulin Wang 0 4 1
14.11.23
1. kolo
Taiyo Yamanaka 1 6 3 6 2
Kazuma Kawachi skreč 0 7 4 0
14.11.23
kvalifik.
Thijmen Loof 2 6 5 11
Patrik Oplustil 1 4 7 9
14.11.23
1. kolo
Kokoro Isomura 2 6 6
Mitsuki Wei Kang Leong 0 2 0
14.11.23
kvalifik.
Mattias Southcombe 2 6 6
Ying-Ze Chen 0 1 4
14.11.23
kvalifik.
Ryotaro Taguchi 1 6 2
Tzu Li Chang skreč 0 2 0
14.11.23
kvalifik.
Matteo Lavizzari 2 6 5 10
Qian Sun 1 3 7 8
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Jakob Schnaitter 2 7 6
Alexander Donski 0 63 1
14.11.23
1. kolo
Andrea Picchione 2 6 6
Cesar Bourgois 0 2 3
14.11.23
1. kolo
Maxence Rivet 2 7 7
Federico Bondioli 0 64 5
muži dvouhra tvrdý Dominican Republic M15 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
14.11.23
kvalifik.
Leonardo Civita-Telles 2 6 6
Jake Bhangdia 0 1 1
14.11.23
kvalifik.
Emmett Ward 2 6 6
Piotr Galus 0 2 2
14.11.23
1. kolo
Tim Ruehl 2 6 6
Alberto Puello 0 4 2
14.11.23
kvalifik.
Ignasi Forcano 2 6 6
Stefano Liokossis 0 3 3
14.11.23
1. kolo
Kousuke Ogura 2 1 6 6
Mwendwa Mbithi 1 6 4 4
14.11.23
kvalifik.
Isaac Nortie Nortey 2 6 6
Lance Amaury Lage Castelan 0 3 4
14.11.23
1. kolo
Pietro Orlando Fellin 2 6 6
Jasel Beltre 0 0 1
14.11.23
kvalifik.
Dominik Buzonics 2 7 1 10
Alex Jones 1 5 6 4
14.11.23
kvalifik.
Ondrej Horak 2 6 6
Paul Spencer 0 1 2
14.11.23
kvalifik.
Maikel De Boes 2 6 2 10
Nyo Van Dyck 1 2 6 6
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
14.11.23
kvalifik.
Cing-Yang Meng 2 6 3 12
Andrea Fiorentini 1 4 6 10
14.11.23
kvalifik.
Nicolas Ifi 2 7 6
Oskar Oliver Stuchlik 0 64 4
14.11.23
kvalifik.
Giacomo Revelli 2 4 6 11
Vardan Manukyan 1 6 2 9
14.11.23
kvalifik.
Artur Kukasian 2 5 6 10
Filippo Mondini 1 7 4 4
14.11.23
kvalifik.
Mykhailo Mossur 2 4 6 11
Daniil Savelev 1 6 1 9
14.11.23
kvalifik.
Grigory Shebekin 2 6 6
Richard Muzaev 0 3 4
14.11.23
kvalifik.
Benoit Torcq 2 6 6
Giorgi Giorgadze 0 2 2
muži dvouhra antuka Spain M15 Valencia sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Nicolas Alvarez Varona 2 6 6 6
Alex Marti Pujolras 1 2 73 2
14.11.23
1. kolo
Vilius Gaubas 2 6 6
Daniel Merida Aguilar 0 3 4
14.11.23
1. kolo
Alejandro Manzanera Pertusa 2 7 3 7
Sergi Perez Contri 1 5 6 5
muži dvouhra antuka Turkey M25 Antalya sety 1 2 3 4 5
14.11.23
2. kolo kval.
Mert Naci Turker 2 6 6
Simon Norrman 0 0 3
14.11.23
kvalifik.
Mert Naci Turker 2 6 6
David Fix 0 3 3
14.11.23
kvalifik.
A.j. Catanzariti 2 7 4 10
Illya Beloborodko 1 67 6 5
14.11.23
2. kolo kval.
A.j. Catanzariti 2 6 6
Norbert Marosik 0 1 2
14.11.23
2. kolo kval.
Sergey Fomin 2 6 7
Ivan Denisov 0 1 5
14.11.23
kvalifik.
Sergey Fomin 2 7 6
Marko Maksimovic 0 5 4
14.11.23
kvalifik.
Stefan Palosi 2 7 6
Mariano Tammaro 0 5 4
14.11.23
2. kolo kval.
Stefan Palosi 2 6 6
Ivan Kazakov 0 1 1
14.11.23
2. kolo kval.
Gian Matias Di Natale 2 1 6 10
S Mert Ozdemir 1 6 4 6
14.11.23
2. kolo kval.
Illya Beloborodko 2 6 6
Umut Kaan Yenilmez 0 0 3
14.11.23
2. kolo kval.
Federico Campana 2 6 6
Yannik Kelm 0 3 3
14.11.23
kvalifik.
Federico Campana 2 2 6 10
Gian Matias Di Natale 1 6 4 5
14.11.23
kvalifik.
Maksim Shin 2 7 4 16
Antoni Fabre 1 61 6 14
14.11.23
2. kolo kval.
Maksim Shin 2 6 6
Matthias Ujvary 0 4 4
14.11.23
2. kolo kval.
Ioan Alexandru Chirita 2 7 7
Niccolo Ciavarella 0 5 5
14.11.23
2. kolo kval.
Ilya Snitari 2 6 6
Aleksandar Mihailovic 0 2 2
14.11.23
kvalifik.
Ilya Snitari 2 7 6
Ioan Alexandru Chirita 0 64 4
14.11.23
2. kolo kval.
Marko Maksimovic 2 7 7
Marsel Ilhan 0 612 5
14.11.23
2. kolo kval.
David Fix 2 6 6
Erik Tkalenko 0 1 2
14.11.23
2. kolo kval.
Mariano Tammaro 2 6 6
Alexander Grekul 0 0 2
14.11.23
2. kolo kval.
Antoni Fabre 2 7 6
Gheorghe Claudiu Schinteie 0 5 1
muži dvouhra tvrdý I. USA M25 Columbus sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Karue Sell 2 4 7 7
Colton Smith 1 6 64 63
14.11.23
kvalifik.
Luc Fomba 2 6 6
J Mercer 0 4 4
14.11.23
kvalifik.
Connor Bruce 2 6 1 10
Eric Perkowski 1 2 6 4
14.11.23
kvalifik.
Wally Thayne 2 2 6 10
Piotr Pawlak 1 6 4 7
14.11.23
kvalifik.
Jacob Fearnley 2 6 6
Robinson Le Meur 0 2 3
14.11.23
kvalifik.
Finn Murgett 2 6 6
Brandon Carpico 0 3 4
14.11.23
kvalifik.
Henry Lieberman 2 6 6
Youssef Kadiri Hassani 0 4 2
14.11.23
1. kolo
Quinn Vandecasteele 2 6 5 6
Bryce Nakashima 1 2 7 4
14.11.23
kvalifik.
Aleksa Ciric 2 6 6
Giovanni Branchetti 0 2 2
14.11.23
1. kolo
Cesar Bouchelaghem 2 7 6 6
Christopher Bulus 1 5 74 4
14.11.23
1. kolo
Learner Tien 2 6 6
Tyler Zink 0 4 2
14.11.23
kvalifik.
Jim Hendrikx 2 6 6 10
Poonthong Komopisut 1 3 73 6
muži dvouhra tvrdý Thailand M25 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Filip Peliwo 2 7 6
Kody Pearson 0 5 1
14.11.23
1. kolo
Blake Mott 2 6 6
Pruchya Isarow 0 3 2
14.11.23
1. kolo
Nam Hoang Ly 2 5 6 6
Kasidit Samrej 1 7 2 3
14.11.23
1. kolo
Ryota Tanuma 2 6 6
Credit Chaiyarin 0 3 1
14.11.23
1. kolo
Jie Cui 2 6 6
Shintaro Imai 0 1 2
14.11.23
1. kolo
Tsung-Hao Huang 2 3 6 6
Natthasith Kunsuwan 1 6 4 1
14.11.23
1. kolo
Moerani Bouzige 1 6 3
Yunseok Jang skreč 0 2 1
14.11.23
1. kolo
Thanapet Chanta 1 3 6 4
Duckhee Lee skreč 0 6 2 5
muži dvouhra tvrdý Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Nick Chappell 2 6 7
Tom Paris 0 2 65
14.11.23
1. kolo
Samir Hamza Reguig 2 7 6
Lorenzo Lorusso 0 65 3
muži dvouhra tvrdý Portugal M25 Vale do sety 1 2 3 4 5
14.11.23
kvalifik.
David Poljak 2 7 6
Mikel Martinez 0 65 0
14.11.23
1. kolo
Lucas Poullain 2 6 6
Joao Domingues 0 3 4
14.11.23
kvalifik.
Stijn Slump 2 6 6
Goncalo Falcao 0 1 4
14.11.23
kvalifik.
Francisco Rocha 2 6 6
Andre Stewart 0 2 3
14.11.23
kvalifik.
Pietro Pampanin 2 6 6
Ricardo Villacorta-Alonso 0 2 4
14.11.23
kvalifik.
Tiago Boschmans 2 4 6 10
Gabriel Elicha Navas 1 6 4 6
muži dvouhra antuka Uruguay Montevideo Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Facundo Bagnis 2 6 6
Guido Andreozzi 0 3 2
14.11.23
1. kolo
Andrea Collarini 2 5 6 6
Franco Roncadelli 1 7 3 2
14.11.23
1. kolo
Renzo Olivo 2 6 3 6
Orlando Luz 1 4 6 4
14.11.23
1. kolo
Thiago Moura Monteiro 2 6 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 0 0 4
14.11.23
1. kolo
Pedro Sakamoto 2 6 6
Franco Agamenone 0 4 1
14.11.23
1. kolo
Edoardo Lavagno 1 6
Francisco Comesana skreč 0 1
14.11.23
1. kolo
Santiago Rodriguez Taverna 2 6 6
Alejandro Tabilo 0 3 4
14.11.23
1. kolo
Facundo Diaz Acosta 2 6 7
Alessandro Giannessi 0 1 5
14.11.23
1. kolo
Alvaro Guillen Meza 2 7 6 6
Luciano Darderi 1 64 74 4
14.11.23
1. kolo
Max Houkes 2 6 6
Pedro Cachin 0 4 3
14.11.23
1. kolo
Roman Andres Burruchaga 2 6 1 6
Thiago Agustin Tirante 1 2 6 2
14.11.23
1. kolo
Gustavo Heide 2 6 7
Ignacio Carou 0 3 5
muži dvouhra tvrdý I. Italy Turin sety 1 2 3 4 5
14.11.23
Hubert Hurkacz 1 6
Taylor Harry Fritz skreč 0 3
14.11.23
Jannik Sinner 2 7 6 7
Novak Djokovic 1 5 75 62
14.11.23
Holger Rune 1 2
Stefanos Tsitsipas skreč 0 1
ženy dvouhra antuka Chile Colina sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Daniela Seguel 2 7 7
Ipek Oz 0 5 63
14.11.23
1. kolo
Fiona Ferro 2 6 6
Carolina Meligeni Alves 0 4 1
14.11.23
1. kolo
Yuliia Starodubtseva 2 6 7
Sara Errani 0 1 61
14.11.23
1. kolo
Elizabeth Mandlik 2 6 6
Lucciana Perez Alarcon 0 1 0
14.11.23
1. kolo
Diane Parry 2 1 6 7
Maria Lourdes Carle 1 6 3 5
ženy dvouhra tvrdý Japan W100 Takasaki sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Valeria Savinykh 2 4 6 7
Anastasia Tikhonova 1 6 1 5
14.11.23
1. kolo
Haruka Kaji 2 6 6
Yafan Wang 0 3 4
14.11.23
1. kolo
Yue Yuan 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 3 0
14.11.23
1. kolo
Mai Hontama 2 6 6
Sayaka Ishii 0 1 3
14.11.23
1. kolo
Sara Saito 2 6 2 6
Polina Kudermetova 1 3 6 4
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
14.11.23
kvalifik.
Gaia Squarcialupi 2 2 6 12
Mirjana Jovanovic 1 6 3 10
14.11.23
2. kolo kval.
Gaia Squarcialupi 2 7 6
Monika Wojcik 0 5 1
14.11.23
2. kolo kval.
Luisa Hrda 2 6 6
Irem Kurt 0 2 3
14.11.23
kvalifik.
Luisa Hrda 2 6 6
Stefana Lazar 0 3 3
14.11.23
kvalifik.
Zoziya Kardava 2 1 7 10
Eva Garkusha 1 6 5 6
14.11.23
kvalifik.
Marion Viertler 2 6 6
Selina Atay 0 1 1
14.11.23
2. kolo kval.
Marion Viertler 2 6 6
Maria Sysoeva 0 3 4
14.11.23
2. kolo kval.
Selina Atay 2 6 6
Maria Daciana Ciubotaru 0 4 4
14.11.23
2. kolo kval.
Eva Garkusha 2 6 6
Ines Faltinger 0 4 4
14.11.23
2. kolo kval.
Nastasja Mariana Schunk 2 6 6
Nikoletta Muller 0 2 1
14.11.23
kvalifik.
Nastasja Mariana Schunk 2 6 6
Rikke De Koning 0 2 3
14.11.23
2. kolo kval.
Lidiia Rasskovskaia 2 6 6
Daria Shubina 0 2 2
14.11.23
kvalifik.
Lidiia Rasskovskaia 2 6 7
Koharu Niimi 0 2 65
14.11.23
2. kolo kval.
Sofia Avataneo 2 2 6 10
Anastasia Komkina 1 6 1 5
14.11.23
2. kolo kval.
Ekaterina Kuznetsova 2 3 6 10
Krystyna Pochtovyk 1 6 3 4
14.11.23
kvalifik.
Bianca Bulat 2 6 6
Sofia Avataneo 0 3 4
14.11.23
2. kolo kval.
Bianca Bulat 2 7 6
Ann Akasha Ceuca 0 5 4
14.11.23
2. kolo kval.
Koharu Niimi 2 6 6
Basak Akbas 0 1 1
14.11.23
kvalifik.
Valerija Maija Kargina 2 6 6
Ekaterina Kuznetsova 0 0 3
ženy dvouhra antuka Argentina W15 Buenos Aires sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Leticia Garcia Vidal 2 6 6
Katja Markus 0 0 0
14.11.23
1. kolo
Thaisa Grana Pedretti 2 6 6
Michela Castro Zunino 0 1 1
14.11.23
1. kolo
Agustina Chlpac 2 6 6
Agostina Andreazzini 0 0 4
14.11.23
1. kolo
Camila Romero 2 6 6
Maria Victoria Burstein 0 3 0
14.11.23
1. kolo
Nicole Poj 2 6 6
Martina Maria Bovio 0 4 0
14.11.23
1. kolo
Maria Victoria Marchesini 2 6 6
Lara Diaz Zayas 0 1 0
14.11.23
1. kolo
Sylvie Zund 2 6 6
Rocio Daniela Merlo 0 0 2
14.11.23
1. kolo
Sol Rabin 2 6 6
Carola Celina Sosa 0 2 4
14.11.23
1. kolo
Carla Markus 2 6 6
Marian Gomez Pezuela Cano 0 3 2
14.11.23
1. kolo
Lourdes Ayala 2 6 6
Juliana Rodriguez 0 4 2
14.11.23
1. kolo
Luisina Giovannini 2 6 6
Livia Rodrigues Daud 0 1 0
14.11.23
1. kolo
Luciana Moyano 2 6 6
Francesca Mattioli 0 4 2
14.11.23
1. kolo
Mariana Zottoli 2 6 6 6
Sofia Constanza Karlau 1 3 72 2
14.11.23
1. kolo
Wozuko Mdlulwa 2 6 6
Serena Pereyra Giubbani 0 2 2
14.11.23
1. kolo
Alexia Harmon 2 6 6
Sofia Meabe 0 4 3
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Adesuwa Osabuohien 2 1 6 6
Olivia Carneiro 1 6 4 4
14.11.23
1. kolo
Emily Welker 2 2 6 7
Amelie Smejkalova 1 6 4 5
14.11.23
1. kolo
Carson Branstine 2 6 6
Ana Candiotto 0 1 0
14.11.23
1. kolo
Chengyiyi Yuan 2 5 6 6
Milana Zhabrailova 1 7 3 1
14.11.23
1. kolo
Sara Lanca 2 6 7
Lucia Cassidy 0 3 5
14.11.23
1. kolo
Selina Dal 2 6 6
Camilla Zanolini 0 4 4
14.11.23
1. kolo
Vicky Van De Peer 2 6 6
Emma Ottavia Ghirardato 0 3 1
14.11.23
1. kolo
Zixuan Zeng 2 6 1 6
Tijana Sretenovic 1 1 6 3
14.11.23
kvalifik.
Carlotta Moccia 2 7 6
Louna Zoppas 0 63 3
14.11.23
kvalifik.
Zhanel Rustemova 2 6 6
Martina Peretti 0 2 1
14.11.23
kvalifik.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 6 3 10
Daria Gorska 1 3 6 6
14.11.23
kvalifik.
Marie Vogt 2 6 6
Amira Bargaoui 0 1 4
14.11.23
kvalifik.
Hanna Bougouffa 2 6 4 10
Ksenia Efremova 1 4 6 4
14.11.23
kvalifik.
Luise Reisel 2 6 6
Michelle Dzjachangirova 0 3 2
14.11.23
kvalifik.
Yuno Kitahara 2 4 7 10
Dilara Okur 1 6 5 7
14.11.23
kvalifik.
Julia Adams 2 6 6
Aaddi Gupta 0 4 1
ženy dvouhra antuka Spain W15 Nules sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Mihaela Djakovic 2 7 7
Claudia Ferrer Perez 0 5 5
14.11.23
1. kolo
Judith Perello Saavedra 2 6 7
Noelia Bouzo Zanotti 0 4 5
14.11.23
1. kolo
Adriana Reami 2 6 2 6
Enola Chiesa 1 4 6 2
14.11.23
1. kolo
Laia Petretic 2 6 6
Chiara Girelli 0 4 2
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
14.11.23
kvalifik.
Elizabeth Danailova 2 6 3 10
Tabeth Tadoum 1 3 6 4
14.11.23
kvalifik.
Margarita Skryabina 2 6 3 10
Anastasija Radojevic 1 1 6 3
14.11.23
kvalifik.
Arina Solomatina 2 6 2 11
Valeria Braslavskaya 1 3 6 9
14.11.23
kvalifik.
Alexandra Vasilyeva 2 6 6
Wei Zheng 0 0 2
14.11.23
kvalifik.
Dana Shakirova 2 6 6
Tian Xin Chang 0 3 3
14.11.23
kvalifik.
Zuzanna Pawlikowska 2 3 6 10
Amy Sucha 1 6 2 8
14.11.23
kvalifik.
Tian Jialin 2 6 6
Juliette Trunet 0 3 2
ženy dvouhra tvrdý USA W25 Austin sety 1 2 3 4 5
14.11.23
kvalifik.
Ayumi Miyamoto 2 6 6
Chelsea Fontenel 0 2 3
14.11.23
1. kolo
Chloe Beck 2 6 6
Jessica Failla 0 4 3
14.11.23
1. kolo
Ellie Douglas 2 7 1 6
Jiangxue Han 1 62 6 2
14.11.23
kvalifik.
Nikol Rivkin 2 6 6
Anna Zyryanova 0 2 3
14.11.23
kvalifik.
Kimmi Hance 2 6 6
Mia Kupres 0 0 4
14.11.23
1. kolo
Madison Sieg 2 6 6
Maria Kozyreva 0 2 0
14.11.23
kvalifik.
Katja Wiersholm 2 6 7
Vivian Ovrootsky 0 2 5
14.11.23
1. kolo
Victoria Jimenez Kasintseva 2 6 6
Maria Kononova 0 0 1
14.11.23
1. kolo
Mary Stoiana 2 3 6 6
Sahaja Yamalapalli 1 6 4 4
14.11.23
kvalifik.
Mao Mushika 2 6 4 10
Savanna Ly 1 2 6 6
ženy dvouhra antuka Greece W25 Heraklion sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Cristina Dinu 2 6 6
Klio Maria Ioannou 0 1 1
14.11.23
kvalifik.
Laura Svatikova 2 6 6
Diana Maria Ilie 0 2 4
14.11.23
kvalifik.
Gloria Ceschi 2 6 6
Yelyzaveta Chainykova 0 1 2
14.11.23
kvalifik.
Anastasia Iamachkine 2 6 6 10
Stella Kovacicova 1 3 75 8
14.11.23
1. kolo
Aurora Zantedeschi 2 1 6 6
Andreea Mitu 1 6 2 4
14.11.23
1. kolo
Oleksandra Oliynykova 2 6 6
Claudia Hoste Ferrer 0 1 1
14.11.23
kvalifik.
Margarita Ignatjeva 2 1 7 10
Jana Vanik 1 6 62 7
14.11.23
1. kolo
Dimitra Pavlou 2 7 6 6
Gabriela Ce 1 63 74 3
14.11.23
1. kolo
Anastasiya Soboleva 2 6 6
Daria Stefania Malaescu 0 0 0
14.11.23
kvalifik.
Emma Slavikova 2 6 7
Iveta Dapkute 0 2 62
ženy dvouhra tvrdý Dominican Republic W25 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Riya Bhatia 2 6 6
Mia Saveljic 0 3 0
14.11.23
1. kolo
Victoria Rodriguez 2 6 7
Solymar Colling 0 4 5
14.11.23
1. kolo
Jada Robinson 2 6 6
Vasilisa Borisova 0 3 3
14.11.23
1. kolo
Katarina Jokic 2 6 6
Jessica Hinojosa Gomez 0 2 1
14.11.23
1. kolo
Victoria Flores 2 6 6
Gina Kondos 0 3 1
14.11.23
1. kolo
Lilian Poling 2 6 6
Victoria Osuigwe 0 0 2
14.11.23
1. kolo
Ania Hertel 2 6 6
Lucie Petruzelova 0 1 3
14.11.23
1. kolo
Hina Inoue 2 6 6
Hiroko Kuwata 0 1 1
14.11.23
1. kolo
Petja Drame 2 6 0 6
Samantha Imbo Nloga 1 3 6 3
14.11.23
1. kolo
Oziera Ahmad 2 6 6
Amanda Carolina Nava Elkin 0 3 1
ženy dvouhra koberec Italy W25 Solarino sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Isabella Shinikova 2 6 6
Melania Delai 0 3 3
14.11.23
1. kolo
Martina Spigarelli 2 5 6 6
Carola Cavelli 1 7 2 4
14.11.23
1. kolo
Maileen Nuudi 2 7 7
Vittoria Paganetti 0 63 62
14.11.23
1. kolo
Ayumi Koshiishi 2 2 6 6
Pemra Ozgen 1 6 2 4
14.11.23
1. kolo
Beatrice Ricci 2 6 6
Angelica Moratelli 0 4 1
14.11.23
1. kolo
Julie Struplova 2 6 6
Carolina Troiano 0 2 3
14.11.23
1. kolo
Greta Greco Lucchina 2 6 6
Maria Vittoria Viviani 0 1 1
ženy dvouhra tvrdý Portugal W40 Funchal sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Amandine Hesse 2 6 6
Marcelina Podlinska 0 1 3
14.11.23
1. kolo
Ana Filipa Santos 2 6 6
Milla Sequeira 0 1 1
14.11.23
1. kolo
Xinyu Gao 2 6 6
Chloe Paquet 0 1 3
14.11.23
1. kolo
Lea Boskovic 2 6 6
Elizabet Hamaliy 0 2 3
14.11.23
1. kolo
Nefisa Berberovic 2 7 6
Maria Bondarenko 0 5 4
14.11.23
1. kolo
Guiomar Zuleta De Reales 2 6 7
Adithya Karunaratne 0 2 5
14.11.23
1. kolo
Dominika Salkova 2 6 6
Marie Villet 0 2 2
ženy dvouhra tvrdý I. Luxembourg W40 Petange sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Oceane Dodin 2 6 6
Nikola Daubnerova 0 2 1
14.11.23
1. kolo
Elena Milovanovic 2 4 6 6
Ziva Falkner 1 6 2 3
14.11.23
1. kolo
Jasmijn Gimbrere 2 4 6 6
Vivian Wolff 1 6 4 2
14.11.23
1. kolo
Anouk Koevermans 2 6 1 6
Rebecca Sramkova 1 3 6 4
14.11.23
1. kolo
Alexandra Eala 2 6 6
Angelina Wirges 0 3 2
14.11.23
1. kolo
Amelie Van Impe 2 6 6
Amelia Waligora 0 2 2
14.11.23
1. kolo
Johanne Svendsen 2 6 6
Nikola Bartunkova 0 3 3
muži čtyřhra tvrdý I. Sweden Danderyd Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Maximilian Neuchrist/Denis Yevseyev 2 7 6
Henrik Bladelius/Karl Friberg 0 5 1
muži čtyřhra tvrdý I. Canada Drummondville Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Thai Kwiatkowski/Alex Lawson 2 7 6
Luke Saville/Li Tu 0 62 4
14.11.23
1. kolo
Andre Goransson/Toby Samuel 2 6 6
Dan Martin/Nicaise Muamba 0 4 1
muži čtyřhra tvrdý I. Japan Kobe Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Evan King/Reese Stalder 2 1 6 10
Filip Bergevi/Mick Veldheer 1 6 3 4
14.11.23
1. kolo
Jason Jung/Tung-Lin Wu 2 6 6
Taisei Ichikawa/Ryuki Matsuda 0 2 0
muži čtyřhra tvrdý Malaysia M15 Kuching sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Qian Sun/Sheng Tang 2 4 7 10
Anthony Susanto/David Agung Susanto 1 6 65 8
14.11.23
1. kolo
Yuta Kawahashi/Hikaru Shiraishi 2 6 6
Tanguy Genier/Matteo Lavizzari 0 2 3
14.11.23
1. kolo
Andre Ilagan/Jumpei Yamasaki 2 6 7
Kokoro Isomura/Hayato Matsuoka 0 3 66
muži čtyřhra tvrdý Thailand M25 Hua Hin sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Zhao Zhao/Zheng Baoluo 2 6 6
Fitriadi M Rifqi/Nitin Kumar Sinha 0 4 2
14.11.23
1. kolo
Seon Yong Han/Jea Moon Lee 2 6 6
Krittin Koaykul/Thantub Suksumrarn 0 4 4
14.11.23
1. kolo
Yunseok Jang/Duckhee Lee 2 6 6
Congsup Congcar/Nam Hoang Ly 0 1 4
14.11.23
1. kolo
Credit Chaiyarin/Natthayut Nithithananont 2 7 6
Valentin De Carvalho/Goncalo Oliveira 0 5 3
muži čtyřhra antuka Uruguay Montevideo Challenger sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Guido Andreozzi/Guillermo Duran 1 w/o
Franco Agamenone/Andrea Collarini 0
14.11.23
1. kolo
Fernando Romboli/Marcelo Zormann 1 w/o
Gastao Elias/Felipe Meligeni Alves 0
14.11.23
1. kolo
Alessandro Giannessi/Oriol Roca Batalla 1 w/o
Edoardo Lavagno/Valentin Vacherot 0
muži čtyřhra tvrdý I. Italy Turin sety 1 2 3 4 5
14.11.23
Marcel Granollers/Horacio Zeballos 2 6 6
Ivan Dodig/Austin Krajicek 0 4 4
14.11.23
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin 2 6 6
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 0 4 4
ženy čtyřhra antuka Chile Colina sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Amina Anshba/Panna Udvardy 2 4 6 13
Ekaterine Gorgodze/Leolia Jeanjean 1 6 3 11
14.11.23
1. kolo
Julia Lohoff/Conny Perrin 2 6 7
Martina Capurro Taborda/Carole Monnet 0 4 5
14.11.23
1. kolo
Makenna Jones/Yuliia Starodubtseva 2 6 6
Ingrid Martins/Laura Pigossi 0 3 1
14.11.23
1. kolo
Guillermina Naya/Nadia Podoroska 2 1 6 10
Fernanda Labrana/Julia Riera 1 6 3 2
ženy čtyřhra tvrdý Japan W100 Takasaki sety 1 2 3 4 5
14.11.23
1. kolo
Na-Lae Han/Su Jeong Jang 2 7 6
Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech 0 61 2
14.11.23
1. kolo
Momoko Kobori/Ayano Shimizu 2 7 6
Eudice Wong Chong/Natsumi Kawaguchi 0 5 3
14.11.23
1. kolo
En Shuo Liang/Fang-Hsien Wu 2 7 7
Qianhui Tang/Chia Yi Tsao 0 5 65
14.11.23
1. kolo
Sara Saito/Ena Shibahara 2 6 6
Nanari Katsumi/Kisa Yoshioka 0 1 2
<