Tenis live, tenisové statistiky, live tenisové výsledky

muži dvouhra tvrdý I. Switzerland Biel Challenger sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Marius Copil 2 6 6
Mika Brunold 0 3 3
24.03.23
čtvrtfinále
Liam Broady 2 3 7 6
Gabriel Diallo 1 6 5 3
24.03.23
čtvrtfinále
Benjamin Hassan 2 7 6
Norbert Gombos 0 62 2
24.03.23
čtvrtfinále
Jurij Rodionov 2 7 5 6
Otto Virtanen 1 64 7 3
muži dvouhra tvrdý Spain Las Franquesas del sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Max Purcell 2 6 7
David Jorda Sanchis 0 1 63
24.03.23
čtvrtfinále
Hugo Grenier 2 4 6 6
Ivan Gakhov 1 6 3 3
24.03.23
čtvrtfinále
Billy Harris 2 6 6
Marco Trungelliti 0 0 3
24.03.23
čtvrtfinále
Bu Yunchaokete 2 6 7
Gastao Elias 0 3 65
muži dvouhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Peter Heller 2 6 6
Max Alcala Gurri 0 4 4
24.03.23
čtvrtfinále
Calin Manda 2 6 6
Manuel Mazza 0 3 3
24.03.23
čtvrtfinále
Gerard Campana Lee 2 6 6
Juan Bautista Otegui 0 3 2
24.03.23
čtvrtfinále
Gilles Arnaud Bailly 2 7 6
Tom Gentzsch 0 5 2
muži dvouhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Lucas Catarina 2 6 6
Andrea Picchione 0 2 3
24.03.23
čtvrtfinále
Sebastian Gima 2 6 6
Aleksandre Bakshi 0 2 2
24.03.23
čtvrtfinále
Nikolay Nedelchev 2 4 6 6
Francois Musitelli 1 6 3 3
24.03.23
čtvrtfinále
Elmer Moller 2 7 6
Andres Andrade 0 65 3
muži dvouhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Maxence Beauge 2 7 7
Tao Mu 0 5 66
24.03.23
čtvrtfinále
Ray Ho 2 6 6 6
Simone Roncalli 1 73 2 3
24.03.23
čtvrtfinále
Lorenzo Rottoli 2 7 6 6
Nicolas Tepmahc 1 5 73 2
24.03.23
čtvrtfinále
Alexandre Aubriot 2 6 6
Christoph Negritu 0 4 2
muži dvouhra antuka Croatia M15 Opatija sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Sergi Perez Contri 2 6 6
Daniele Capecchi 0 4 1
24.03.23
čtvrtfinále
Timo Stodder 2 6 6
Andrej Nedic 0 3 2
24.03.23
čtvrtfinále
Viacheslav Bielinskyi 2 6 6
Remy Bertola 0 3 2
24.03.23
čtvrtfinále
Luka Mikrut 2 7 6
Matej Dodig 0 5 2
muži dvouhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Jiri Barnat 2 7 6
Alexander Cozbinov 0 5 4
24.03.23
čtvrtfinále
Marat Sharipov (RUS) 2 7 6
Yshai Oliel 0 61 3
24.03.23
čtvrtfinále
Amr Elsayed 2 6 6
Pawel Juszczak 0 0 1
24.03.23
čtvrtfinále
Tuncay Duran 2 7 6
Koray Kirci 0 65 4
muži dvouhra tvrdý USA M25 Calabasas sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Luke Saville 2 6 6
Naoki Nakagawa 0 4 4
24.03.23
čtvrtfinále
Nathan Ponwith 2 6 6 6
Andrew Rogers 1 74 4 2
24.03.23
čtvrtfinále
Toby Alex Kodat 2 6 6
Aidan Mayo 0 2 4
24.03.23
čtvrtfinále
Alex Michelsen 2 7 7
Kris Van Wyk 0 5 65
24.03.23
2. kolo
Andrew Rogers 2 6 6
Rudy Quan 0 3 3
muži dvouhra antuka Australia M25 Canberra sety 1 2 3 4 5
24.03.23
2. kolo
Dayne Kelly 2 6 6
Charlie Camus 0 0 1
24.03.23
čtvrtfinále
Marc Polmans 2 4 7 6
Matthew Dellavedova 1 6 64 4
24.03.23
čtvrtfinále
Yuki Mochizuki 2 6 6
Dayne Kelly 0 3 4
24.03.23
2. kolo
Yuki Mochizuki 2 6 6
Lawrence Bataljin 0 0 3
24.03.23
čtvrtfinále
Dane Sweeny 1 6 2
Tatsuma Ito skreč 0 1 1
24.03.23
čtvrtfinále
Tristan Schoolkate 2 6 6
Keisuke Saitoh 0 2 4
24.03.23
2. kolo
Tristan Schoolkate 2 6 6
Jordan Smith 0 2 2
24.03.23
2. kolo
Keisuke Saitoh 2 6 0 6
Jake Delaney 1 4 6 4
muži dvouhra tvrdý India M25 Lucknow sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Evgeny Donskoy 2 7 6
Karan Singh 0 5 2
24.03.23
čtvrtfinále
Nam Hoang Ly 2 7 6
Siddharth Vishwakarma 0 64 3
24.03.23
čtvrtfinále
Mukund Sasikumar 2 7 6
Oliver Crawford 0 63 2
24.03.23
čtvrtfinále
Eric Vanshelboim 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 4 2
muži dvouhra antuka Colombia M25 Mosquera sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 6 2 6
Valerio Aboian 1 4 6 4
24.03.23
čtvrtfinále
Alejandro Hoyos 2 6 5 6
Gonzalo Lama 1 3 7 4
24.03.23
čtvrtfinále
Mateus Alves 2 6 7
Victor Lilov 0 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Johan Alexander Rodriguez 2 6 3 7
Jan Choinski 1 4 6 69
muži dvouhra antuka Spain M25 Palmanova sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Stefano Travaglia 2 3 6 6
Pablo Llamas Ruiz 1 6 3 4
24.03.23
čtvrtfinále
Hernan Casanova 2 3 6 6
Alexander Weis 1 6 1 4
24.03.23
čtvrtfinále
Max Houkes 2 6 6
Vilius Gaubas 0 1 4
24.03.23
čtvrtfinále
Gianmarco Ferrari 2 6 7
Alex Marti Pujolras 0 2 5
muži dvouhra tvrdý I. France M25 Toulouse Balma sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Tristan Lamasine 2 6 6
Arthur Bouquier 0 2 1
24.03.23
čtvrtfinále
Nikolay Vylegzhanin 2 2 6 6
Rigele Te 1 6 2 2
24.03.23
čtvrtfinále
Harry Wendelken 1 5
Goncalo Oliveira skreč 0 3
24.03.23
čtvrtfinále
Eliakim Coulibaly 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 3 4
muži dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
24.03.23
2. kolo
Grigor Dimitrov 2 4 7 6
Jan-Lennard Struff 1 6 65 4
24.03.23
2. kolo
Dusan Lajovic 2 6 7
Maxime Cressy 0 4 62
24.03.23
2. kolo
Diego Sebastian Schwartzman 2 7 6
Yibing Wu 0 61 1
24.03.23
2. kolo
Taro Daniel 2 6 6
Alexander Zverev 0 0 4
24.03.23
2. kolo
Botic Van De Zandschulp 2 4 7 6
Alexei Popyrin 1 6 64 2
24.03.23
2. kolo
Andrey Rublev 2 7 6
Jeff Wolf 0 63 4
24.03.23
2. kolo
Taylor Harry Fritz 2 6 6
Emilio Nava 0 4 1
24.03.23
2. kolo
Tommy Paul 2 5 6 6
Marc-Andrea Huesler 1 7 3 4
24.03.23
2. kolo
Denis Shapovalov 2 6 3 6
Guido Pella 1 3 6 3
24.03.23
2. kolo
Casper Ruud 2 6 6
Ilya Ivashka 0 2 3
24.03.23
2. kolo
Miomir Kecmanovic 2 6 6 7
Ugo Humbert 1 4 75 63
24.03.23
2. kolo
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 7
Brandon Nakashima 0 4 65
24.03.23
2. kolo
Emil Ruusuvuori 2 6 7
Roberto Bautista Agut 0 4 65
24.03.23
2. kolo
Jannik Sinner 2 6 6
Laslo Djere 0 4 2
24.03.23
2. kolo
Carlos Alcaraz 2 6 6
Facundo Bagnis 0 0 2
24.03.23
2. kolo
Holger Rune 2 6 7
Marton Fucsovics 0 3 5
muži dvouhra tvrdý I. France St. Brieuc Challenger sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Ricardas Berankis 2 2 6 6
Antoine Escoffier 1 6 3 2
24.03.23
čtvrtfinále
Pierre-Hugues Herbert 2 7 6
Lucas Poullain 0 5 3
24.03.23
čtvrtfinále
Evan Furness 2 6 6
Harold Mayot 0 1 4
24.03.23
čtvrtfinále
Dan Added 2 7 6
Mark Lajal 0 5 3
muži dvouhra antuka Croatia Zadar Challenger sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Alessandro Giannessi 2 7 6
Zsombor Piros 0 66 2
24.03.23
čtvrtfinále
Sebastian Ofner 2 6 6
Matteo Gigante 0 4 1
24.03.23
čtvrtfinále
Flavio Cobolli 2 3 6 6
Giulio Zeppieri 1 6 2 1
24.03.23
čtvrtfinále
Arthur Cazaux 2 6 6
Dino Prizmic 0 1 1
ženy dvouhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
24.03.23
2. kolo
Sorana Cirstea 2 6 6
Caroline Garcia 0 2 3
24.03.23
2. kolo
Karolina Pliskova 2 6 6
Xinyu Wang 0 2 4
24.03.23
2. kolo
Petra Kvitova 2 6 6
Linda Noskova 0 3 0
24.03.23
2. kolo
Madison Keys 2 6 6
Robin Montgomery 0 4 4
24.03.23
2. kolo
Barbora Krejcikova 2 6 6
Aliaksandra Sasnovich 0 3 2
24.03.23
2. kolo
Donna Vekic 2 4 6 6
Madison Brengle 1 6 4 3
24.03.23
2. kolo
Ekaterina Alexandrova 2 6 5 6
Taylor Townsend 1 3 7 4
24.03.23
2. kolo
Belinda Bencic 2 6 6
Leylah Annie Fernandez 0 1 1
24.03.23
2. kolo
Magdalena Frech 2 4 6 6
Erika Andreeva 1 6 1 1
24.03.23
2. kolo
Aryna Sabalenka 2 6 6
Shelby Rogers 0 4 3
24.03.23
2. kolo
Karolina Muchova 2 6 6
Lin Zhu 0 4 2
24.03.23
2. kolo
Sofia Kenin 2 6 6
Anhelina Kalinina 0 3 4
24.03.23
2. kolo
Marie Bouzkova 2 3 6 6
Anna Blinkova 1 6 4 3
24.03.23
2. kolo
Marketa Vondrousova 2 6 6
Veronika Kudermetova 0 4 2
24.03.23
2. kolo
Bianca Vanessa Andreescu 2 5 6 6
Maria Sakkari 1 7 3 4
24.03.23
2. kolo
Varvara Gracheva 2 6 6
Ons Jabeur 0 2 2
ženy dvouhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Daria Lodikova 2 6 6
Sofia Shapatava 0 2 2
24.03.23
čtvrtfinále
Ilay Yoruk 2 4 7 6
Ana Candiotto 1 6 63 0
24.03.23
čtvrtfinále
Hanne Vandewinkel 2 6 3 6
Georgia Pedone 1 3 6 4
24.03.23
čtvrtfinále
Julie Struplova 2 6 6
Anika Jaskova 0 3 0
ženy dvouhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Ilinca Dalina Amariei 2 6 6
Irene Lavino 0 1 1
24.03.23
čtvrtfinále
Margarita Ignatjeva 1 7 4 1
Martina Caregaro skreč 0 6 0
24.03.23
čtvrtfinále
Fabienne Gettwart 2 6 6
Shavit Kimchi 0 4 1
24.03.23
čtvrtfinále
Nina Vargova 2 2 6 6
Eleni Christofi 1 6 3 3
ženy dvouhra tvrdý Japan W15 Hinode sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Ayumi Koshiishi 2 5 6 6
Yuka Hosoki 1 7 2 0
24.03.23
čtvrtfinále
Natsumi Kawaguchi 2 6 6
Akiko Omae 0 4 4
24.03.23
čtvrtfinále
Aoi Ito 2 6 6
Moeka Miyata 0 3 1
24.03.23
čtvrtfinále
Chia Yi Tsao 2 6 6
Junri Namigata 0 4 1
ženy dvouhra antuka France W15 Le Havre sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Arina Gabriela Vasilescu 2 6 4 6
Tina Nadine Smith 1 2 6 4
24.03.23
čtvrtfinále
Diana Martynov 2 7 7
Alba Rey Garcia 0 65 64
24.03.23
čtvrtfinále
Lois Boisson 2 6 7
Fiona Ganz 0 3 5
24.03.23
čtvrtfinále
Veronika Podrez 2 6 6
Noelia Bouzo Zanotti 0 2 2
ženy dvouhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Martina Spigarelli 2 6 6
Abigail Amos 0 4 1
24.03.23
čtvrtfinále
Fangzhou Liu 1 5
Giulia Crescenzi skreč 0 0
24.03.23
čtvrtfinále
Dejana Radanovic 2 6 6
Amarni Banks 0 4 1
24.03.23
čtvrtfinále
Nina Radovanovic 2 6 6
Dasha Ivanova 0 4 1
ženy dvouhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Anna Ulyashchenko 2 6 7
Karola Patricia Bejenaru 0 4 64
24.03.23
čtvrtfinále
Katarina Kuzmova 2 6 6
Jasmine Conway 0 1 4
24.03.23
čtvrtfinále
Polina Iatcenko 2 6 6
Radka Zelnickova 0 2 1
24.03.23
čtvrtfinále
Sara Milanese 2 5 6 6
Renata Jamrichova 1 7 3 3
ženy dvouhra tvrdý Indonesia W25 Jakarta sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Jana Fett 2 6 0 6
Hanyu Guo 1 3 6 3
24.03.23
čtvrtfinále
Hong Yi Cody Wong 2 3 6 6
Luksika Kumkhum 1 6 4 2
24.03.23
čtvrtfinále
Anastasia Zakharova 2 6 7
Mananchaya Sawangkaew 0 2 65
24.03.23
čtvrtfinále
Zhuoxuan Bai 2 4 6 6
Yexin Ma 1 6 2 3
ženy dvouhra antuka Colombia W25 Mosquera sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Emiliana Arango 2 6 6
Margaux Rouvroy 0 2 2
24.03.23
čtvrtfinále
Suzan Lamens 2 6 6 6
Valeriya Strakhova 1 71 2 2
24.03.23
čtvrtfinále
Emma Lene 2 6 6 7
Nefisa Berberovic 1 3 75 63
24.03.23
čtvrtfinále
Sinja Kraus 2 6 6 6
Martina Colmegna 1 78 1 4
ženy dvouhra antuka Spain W25 Palmanova sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Jaqueline Cristian 2 7 6
Marie Benoit 0 62 1
24.03.23
čtvrtfinále
Iryna Shymanovich 2 6 6
Miriam Bianca Bulgaru 0 1 4
24.03.23
čtvrtfinále
Andreea Prisacariu 2 0 6 6
Ekaterine Gorgodze 1 6 4 2
24.03.23
čtvrtfinále
Leyre Romero Gormaz 2 6 6 6
Alexandra Cadantu 1 73 1 2
ženy dvouhra tvrdý I. Slovenia W40 Maribor sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Katarina Zavatska 2 3 6 6
Lulu Sun 1 6 4 4
24.03.23
čtvrtfinále
Mai Hontama 2 6 6
Yanina Wickmayer 0 2 1
24.03.23
čtvrtfinále
Veronika Erjavec 2 2 7 6
Tatiana Prozorova 1 6 68 1
24.03.23
čtvrtfinále
Clara Tauson 2 6 6
Anastasia Tikhonova 0 2 4
ženy dvouhra antuka Australia W60 Canberra sety 1 2 3 4 5
24.03.23
2. kolo
Yafan Wang 2 4 7 6
Jaimee Fourlis 1 6 5 4
24.03.23
čtvrtfinále
Yafan Wang 2 6 6
Alana Parnaby 0 1 4
24.03.23
2. kolo
Naiktha Bains 2 4 7 6
Ya-Yi Yang 1 6 66 4
24.03.23
2. kolo
Alana Parnaby 2 6 5 6
Yuki Naito 1 4 7 1
24.03.23
čtvrtfinále
Petra Hule 2 6 6
Dalila Jakupovic 0 2 1
24.03.23
2. kolo
Maddison Inglis 2 6 5 6
Haruka Kaji 1 4 7 4
24.03.23
čtvrtfinále
Olivia Gadecki 2 6 6
Naiktha Bains 0 1 4
24.03.23
čtvrtfinále
Himeno Sakatsume 2 6 7 7
Maddison Inglis 1 74 5 5
24.03.23
2. kolo
Himeno Sakatsume 2 4 6 7
Misaki Doi 1 6 3 5
muži čtyřhra tvrdý I. Switzerland Biel Challenger sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens 2 6 6 10
Zdenek Kolar/Igor Zelenay 1 77 4 5
24.03.23
semifinále
Vlad Victor Cornea/Franko Skugor 2 7 6
N.sriram Balaji/Ramkumar Ramanathan 0 5 3
muži čtyřhra tvrdý Spain Las Franquesas del sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Purav Raja/Divij Sharan 2 6 7
Marco Bortolotti/Sergio Martos Gornes 0 2 64
24.03.23
semifinále
Anirudh Chandrasekar/N. Vijay Sundar Prashanth 2 7 6
Jay Clarke/Lorenzo Giustino 0 5 2
muži čtyřhra antuka Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Louroi Martinez/Adam Moundir 2 7 6
Ignacio Carou/Juan Bautista Otegui 0 5 2
24.03.23
semifinále
Igor Gimenez/Elio Jose Ribeiro Lago 2 6 6
Gokberk Saritas/Mert Naci Turker 0 2 2
muži čtyřhra tvrdý Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Andres Andrade/Andrea Picchione 2 6 6
Giles Hussey/Francois Musitelli 0 4 4
24.03.23
semifinále
Matthew William Donald/Elmer Moller 2 7 4 10
Aleksandre Bakshi/Kai Lemstra 1 66 6 3
muži čtyřhra tvrdý Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Wissam Abderrahman/Tiago Pereira 2 7 6
Buvaysar Gadamauri/Nicolas Tepmahc 0 5 1
24.03.23
semifinále
Bohua Dong/Xin Gao 2 3 7 10
Ray Ho/Christoph Negritu 1 6 66 8
muži čtyřhra antuka Croatia M15 Opatija sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Luka Mikrut/Stefan Popovic 2 6 7
Remy Bertola/Pietro Schiavetti 0 3 64
24.03.23
semifinále
Viacheslav Bielinskyi/Oleksandr Ovcharenko 2 6 6
Nicolas Parizzia/Paul Woerner 0 4 2
muži čtyřhra tvrdý Egypt M15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Matthew Howse/Joel Pierleoni 2 6 7
Michael Bassem Sobhy/Akram El Sallaly 0 3 5
24.03.23
semifinále
Jiri Barnat/Matej Vocel 2 4 6 10
Kareem Allaf/Joshua Sheehy 1 6 4 6
muži čtyřhra tvrdý USA M25 Calabasas sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Brian Battistone/Tennyson Whiting 2 4 7 12
Colin Markes/Andrew Rogers 1 6 65 10
24.03.23
1. kolo
Colin Markes/Andrew Rogers 2 6 6
Adam Jones/Toby Martin 0 1 2
24.03.23
1. kolo
Aidan Kim/Alex Michelsen 2 7 4 10
Finn Reynolds/Tim Sandkaulen 1 65 6 7
24.03.23
1. kolo
Michail Pervolarakis/Luke Saville 2 6 3 10
Ezekiel Clark/Osgar O'Hoisin 1 1 6 8
muži čtyřhra antuka Australia M25 Canberra sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Matthew Christopher Romios/Brandon Walkin 2 6 6
Corey Gaal/Matthew Hulme 0 3 2
24.03.23
čtvrtfinále
Calum Puttergill/Dane Sweeny 2 6 6
Timmy Karpinski/Tomislav Edward Papac 0 2 4
24.03.23
čtvrtfinále
Taisei Ichikawa/Daisuke Sumizawa 2 3 6 10
Jeremy Beale/Stefan Vujic 1 6 3 8
24.03.23
čtvrtfinále
Shinnosuke Hiramatsu/Yuki Mochizuki 2 7 6
Aaron Addison/Ethan Cook 0 66 3
muži čtyřhra tvrdý India M25 Lucknow sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Parikshit Somani/Manish Sureshkumar 2 7 6
S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta 0 5 0
24.03.23
semifinále
Blake Ellis/Shuichi Sekiguchi 2 6 7
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha 0 2 64
muži čtyřhra antuka Colombia M25 Mosquera sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Juan Sebastian Gomez/Jorge Brian Panta Herreros 2 6 7 10
Thijmen Loof/Emilien Voisin 1 77 63 4
24.03.23
čtvrtfinále
Tomas Farjat/Ignacio Monzon 2 6 6
Enrique Pena/Johan Alexander Rodriguez 0 3 1
24.03.23
čtvrtfinále
Valerio Aboian/Murkel Alejandro Dellien Velasco 2 4 6 10
Luis Britto/Paulo Andre Saraiva Dos Santos 1 6 3 5
muži čtyřhra antuka Spain M25 Palmanova sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Jesper de Jong/Max Houkes 2 6 6
Jaime Caldes/Luis Francisco 0 2 2
24.03.23
semifinále
Mircea-Alexandru Jecan/Kai Wehnelt 2 6 7
Gianmarco Ferrari/Gabriele Piraino 0 4 62
muži čtyřhra tvrdý I. France M25 Toulouse Balma sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
August Holmgren/Christian Sigsgaard 1 w/o
Goncalo Oliveira/Khumoun Sultanov 0
24.03.23
semifinále
Adan Freire Da Silva/Loann Massard 2 6 6
Patrick Brady/Harry Wendelken 0 1 2
24.03.23
čtvrtfinále
Adan Freire Da Silva/Loann Massard 2 6 6
Maxence Broville/Paul Cayre 0 4 1
muži čtyřhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
24.03.23
1. kolo
Robin Haase/Matwe Middelkoop 2 6 6
Sebastian Baez/Tomas Martin Etcheverry 0 3 3
24.03.23
1. kolo
Wesley Koolhof/Neal Skupski 2 6 6
Rinky Hijikata/Jason Murray Kubler 0 1 2
24.03.23
1. kolo
Rafael Matos/David Vega Hernandez 2 6 7
Jaume Antoni Munar Clar/Bernabe Zapata Miralles 0 2 63
24.03.23
1. kolo
Austin Krajicek/Nicolas Mahut 2 6 6 10
Nikola Mektic/Mate Pavic 1 3 76 7
muži čtyřhra tvrdý I. France St. Brieuc Challenger sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Dan Added/Albano Olivetti 2 6 3 10
Luke Johnson/Sem Verbeek 1 3 6 5
24.03.23
semifinále
Patrik Niklas-Salminen/Bart Stevens 2 6 6
Jonathan Eysseric/David Pel 0 4 2
muži čtyřhra antuka Croatia Zadar Challenger sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Ivan Sabanov/Matej Sabanov 2 6 7
Ivan Liutarevich/Vladyslav Manafov 0 4 5
24.03.23
semifinále
Manuel Guinard/Nino Serdarusic 2 6 4 10
Theo Arribage/Titouan Droguet 1 2 6 8
ženy čtyřhra tvrdý USA Miami sety 1 2 3 4 5
24.03.23
1. kolo
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko 2 3 6 10
Danielle Rose Collins/Peyton Stearns 1 6 1 8
24.03.23
1. kolo
Cori Gauff/Jessica Pegula 2 6 4 10
Brenda Fruhvirtova/Linda Fruhvirtova 1 3 6 4
24.03.23
1. kolo
Irina-Camelia Begu/Anhelina Kalinina 2 3 6 10
Shuko Aoyama/Ena Shibahara 1 6 1 6
24.03.23
1. kolo
Storm Hunter/Elise Mertens 2 6 7
Miyu Kato/Aldila Sutjiadi 0 3 61
ženy čtyřhra antuka Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Denisa Hindova/Nika Radisic 2 2 6 12
Ana Candiotto/Aysegul Mert 1 6 2 10
24.03.23
semifinále
Basak Eraydin/Yukina Saigo 2 7 6
Sebastianna Scilipoti/Celine Simunyu 0 5 3
ženy čtyřhra antuka Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Eleni Christofi/Dimitra Pavlou 2 6 7
Agustina Chlpac/Margarita Ignatjeva 0 2 5
24.03.23
semifinále
Anastasia Safta/Lavinia Tanasie 2 7 7
Elena Korokozidi/Anna Ureke 0 5 62
ženy čtyřhra tvrdý Japan W15 Hinode sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Kanako Morisaki/Akiko Omae 2 3 6 10
Chisato Kanemaki/Riko Kikawada 1 6 2 7
24.03.23
semifinále
Yu-Yun Li/Rinon Okuwaki 2 6 6
Kanako Morisaki/Akiko Omae 0 3 4
24.03.23
čtvrtfinále
Yu-Yun Li/Rinon Okuwaki 2 6 6
Yuka Hosoki/Gyeong Seo Lee 0 1 2
24.03.23
čtvrtfinále
Akari Inoue/Chia Yi Tsao 2 6 7
Kanako Osafune/Ayaka Ozeki 0 2 5
24.03.23
semifinále
Akari Inoue/Chia Yi Tsao 2 6 7
Miyu Nakashima/Shiho Shibata 0 3 66
24.03.23
čtvrtfinále
Miyu Nakashima/Shiho Shibata 2 6 6
Nanari Katsumi/Natsumi Kawaguchi 0 1 1
ženy čtyřhra antuka France W15 Le Havre sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Antonia Schmidt/Arina Gabriela Vasilescu 2 2 7 12
Laura Boehner/Katerina Tsygourova 1 6 63 10
24.03.23
semifinále
Noelia Bouzo Zanotti/Marta Huqi Gonzalez Encinas 2 6 6
Lois Boisson/Marine Szostak 0 4 1
ženy čtyřhra tvrdý Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Fernanda Labrana/Elena Milovanovic 2 6 6
Arabella Koller/Anja Wildgruber 0 2 4
24.03.23
semifinále
Naima Karamoko/Isabella Shinikova 2 7 6
Valentina Ryser/Amelie Van Impe 0 5 1
ženy čtyřhra tvrdý Egypt W15 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Louise Kwong/Anna Ulyashchenko 2 6 5 10
Selina Dal/Gina Feistel 1 3 7 7
24.03.23
semifinále
Mei Hasegawa/Ho Ching Wu 2 6 1 10
Madeleine Brooks/Emma Wilson 1 2 6 7
ženy čtyřhra tvrdý Indonesia W25 Jakarta sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Luksika Kumkhum/Peangtarn Plipuech 2 2 6 10
Valeria Savinykh/Anastasia Zakharova 1 6 4 6
24.03.23
semifinále
Yexin Ma/Moyuka Uchijima 2 6 6
Beatrice Gumulya/Jessy Rompies 0 4 2
ženy čtyřhra antuka Colombia W25 Mosquera sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Silvia Ambrosio/Lena Papadakis 2 6 6
Michaela Bayerlova/Romina Ccuno 0 4 2
24.03.23
čtvrtfinále
Berta Bonardi/Melany Solange Krywoj 2 6 6
Melanie Klaffner/Sinja Kraus 0 4 4
ženy čtyřhra antuka Spain W25 Palmanova sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Francisca Jorge/Matilde Jorge 2 6 2 10
Angela Fita Boluda/Emily Seibold 1 2 6 4
24.03.23
semifinále
Ekaterine Gorgodze/Iryna Shymanovich 2 6 6
Amina Anshba/Ekaterina Makarova (1996) 0 1 3
ženy čtyřhra tvrdý I. Slovenia W40 Maribor sety 1 2 3 4 5
24.03.23
semifinále
Irina Maria Bara/Andreea Mitu 2 6 6
Magali Kempen/Xenia Knoll 0 4 3
ženy čtyřhra antuka Australia W60 Canberra sety 1 2 3 4 5
24.03.23
čtvrtfinále
Maddison Inglis/Kaylah Mcphee 1 w/o
Jaimee Fourlis/Alana Parnaby 0
24.03.23
čtvrtfinále
Erina Hayashi/Yuki Naito 2 6 5 12
Mana Kawamura/Riko Sawayanagi 1 3 7 10
24.03.23
čtvrtfinále
Destanee Aiava/Olivia Gadecki 2 6 6
Milan Krish/Belle Thompson 0 4 1
24.03.23
čtvrtfinále
Naiktha Bains/En Shuo Liang 1 w/o
Hayu Kinoshita/Sara Saito 0
<